Споделена история от Семейство

Мъжът ми ми изневери
Съпругът ми ми изневери с жената на свой приятел а тя е толкова долна спи с всякакви мъже за пари целият и живот е минавал така от мъж на мъж, и тя е омъжена и мъжът и я знае но явно се е примирил.

Аз наистина го обичам но как се прощава такова долно нещо а дори не иска да си признае за изневярата избяга с нея и като разбрах се прибраха все едно нищо не е било и не е станало, имаме дете на 14г и съм доста объркана иска да го приема но не мога не знам как да постъпя.

Коментари

1.   Но защо трябва да му прощавате? Кое заслужава да продължите. Не е ли гордостта причина да го задържате.

2.   А вие как разбрахте че ви е изневерил?

3.   Ами мъжът си е мъж, едва ли е вложил чувства, явно е имал нужда от разнообразие. С действията си сам ще покаже на какво държи, на какво не. Дистанцирай се за известно време престани да се грижиш за него, нека възлюблената го направи, стъпи си на краката. Прояви се малко като егоист, да го видим колко му стиска.

4.   Абе направо го разкарай. Заради такъв мухльо няма смисъл да се мъчиш, като ти е изневерил ще го повтори!! Успех!!

5.   Номер 4, на теб ако ти изневеряват системно това не значи че като изневери някои ще го направи пак. Аз съм изневерил и никога няма да го повтора. За авторката- наистина мъжете сме животни, не влагаме чувства. Ако той се поправи помисли за семеиството и детето. успех

6.   Благодаря ви за коментарите,забравих да кажа че той живее при тяхните след тази случка и е в друго населено място но нещата явно няма да се оправят отначало идваше първите дни уж иска да се прибере но твърдо отрича за изневярата а тя до колкото разбирам сега е от доста време тая връзка той се промени доста и въобще не се сеща че е баща и вече дори не ни търси явно връзката им продължава а и детето е голямо и го наранява по-този начин но щом не му е жал за детето значи връщане назад няма!Някой хора не трябва да стават бащи нямат сърце! А отначало като остана при тяхните не искаше да си обира всичкия багаш и мислех че ще се вразуми но не, явно всичко е било постановка!

7.   До № 5, много ми е интересно как го преодоляхте в семейството.

До авторката: Аз съм в същото положение, но смятам, че човек има право на втори шанс, а що се однася до признанието по добре е за теб да не знаеш всичко.

8.   Напълно съм съгласна №7 по-добре е да не знаеш подробности. И според мен всеки заслужава втори шанс. Но въпросът е дали го иска?

9.   Виж той прави така защото може би не му стига всичко което му даваш. просто му дай шанс заради детето, а ако нямаше дете което го обича и не иска да се разделяте, нямаше да стане така. Прости му, но за последно. Послушай ме аз също съм майка и тези неща се случват постоянно. дай му шанс и ако пак изневери започни и ти да изневеряваш на него, без детето да разбере.

10.   Той дори неиска това живее си сам и си продължава връзката с нея вече половин година.
Детето не го търси въобще все едно не съществува