Споделена история от Семейство

Едно страдание или изповетта на една 34 годишна жена?
Здравейте на всички!
Прочетох много и реших да споделя своя болка и затова ще карам по същество от началото до края. Родителите ми никога не са ме обичали, нито са се интересували от мен. Те винаги са били големи егуисти и са ме оставили при леля ми когато съм била на 2 години.

Леля ми също не ме е обичала грижи се за мен докато на навърших 15 години. Тогава ме помоли да си вървя каза, че не можела да се грижи повече за мен и от тогава не съм я виждала. Искаха да ме изпратят в дом за сираци, но тогава майката на моята най - добра приятелка ми стана настойник.

Следващите 4 години бяха страхотни и аз работех и учех за да помагам в разходите. Винаги съм била пълна отличничака. На 4 година настойничката ми се разболя и почина и след това не знам какво стана приятлката ми ме помоли да си тръгна и аз се изнесох от там.

Наскоро бях започнала връзка с мой бивш съученик при когото се аннесох. Дотогава не бях се интересувала от момчета до тогава. Той беше първата ми и най - голяма любов. Още след една година сключихме брак, а след 2 имахме момченце бях най - щастливата насвета.

Имах добра работа, учих за више, имахнай - ладкото дете на света и най - невороятният съпруг и грижавен баща за детето ни. Следващите 6 години бяха най щастливите в живота ми. Тогава се случи най - голямата трагедия от всички в живота ми. Аз и семейството ми катастрофирахме. Мъжът мипочина, а аз бях в кома 3 месеца, детето ми се отърва без сериозни наранявания, но след като се управило го изпратили в дом. Когато се възстанових си го взех.

Удара причинен от смъртта на съпруга ми беше тежак, но трябваше да се държа заради сина ми. Преместихме се за да избягаме от спомените. Започнах нова работа. Минаха 2 години вече бях на 31 години когато в работата ми се появи един 40 годишен мъж между нас имаше привличане, но аз не исках да се обвързвам, заради сина си, а и по - късно разбрах, че този човек си занимава с незаконни дела, но не ме интересуваше особено.

После разбрах, че се крие от правосъдието и е заминал. Година по - късно се реших отново да започна връзка с един невероятен човек. Пътувахме тримата, видяхме много неща, посетихме много места, забавлявахме се през малкото време през което бяхме заедно. Той замина минала година и каза, че ще се върне, когато си свърши работата. Обажда се но не вървам да се върне.

Синът ми е вече на 12 години има приятели, с които излиза и съм малко самотна. Имам няколко приятелки, но те си имат своите проблеми. Живота ми никога не е бил розов. Наскоро навърхих 34 години и усещам, че животът ми отлита бих искала да си имам още едно дете и някой, който де ме обича и поткряпя. Винаги хората, които съм обичала са ме напускали. Имам само синът си, който е целия ми живот, но знам че един ден той ще има свой собствен живот, а за не бих искала да остана сама, затова бих искала да намеря някой с когото да създам семейство.

Благодаря на всички за вниванието!

Коментари

1.   О, миличка... толкова много си страдала!
Време е вече да си позволиш да си щастлива!
Отпусни се. Намери подходящ за себе си мъж. Но не бързай! Не създавай връзка с неподходящ мъж само, за да не си сама!
Право на щастие има всеки и на всяка възраст!
Гиа

2.   Пфф, май някоя тийнейджърка се вживява в ролята на героиня от сапунен сериал :Д Няма как де ме убедиш, че това е писано от 34-годишна жена ПЪЛНА ОЛИЧНИЧКА в училище!!!!

Палав Мечок

3.   Здравей. Твоята история си е направо трогателна. Минала си по всички крайности на живота. Не се отчайвай и не живей в спомените. Опитай се да забравиш. Знам че е невъзможно но се опитай да отвориш нова страница. Не гледай живота така все едно е много труден или ти много нещастна. Не си стара. Още се млада и има какво да ти се случи. Може би те очакват много хубави неща. Мисли позитивно. Работи си. Радвай се на детето си. Сигорна съм че той ще дойде. Ще се появи. Мисли позитивно. Чети книги. Глези се. Ти си жена и има нужда от това. Трябва да усетиш сладостта но живота въпреки всичко. Не се обръщай назад и забрави несполуките. Някои неща не се забравят но пък не си мисли че никой не те иска или че си нежелана. Смело напред. Живота за теб продължава и ти трябва сама да си го направиш по хубав.

4.   ЛЕЛЛЕ...
Това е силен човек, проблеми, проблеми, но въпреки това Невероятно силна...
Аз като се замисля, не съм сигурна дали ще издържа!
Успех ти пожелавам и само приятни емоции, които ще те карат да се усмихваш!!

5.   Защо ли бягат хората от перфектния приятел. Сигурно защото е отличник с висше който пише с ужасно много грешки. Това за образованието е лъжа, не може висшист- отличник да пише така, следователно има и доста лъжи в цялата история. Защо една жена /леля или не/ ще отглежда едно дете 15 години и после ще го изхвърли като мръсно коте на улицата, без да се интересува за него, значи детето е правило доста нетърпими проблеми. Защо една приятелка с която живееш 4 години ще те изгони, сигурно по същата причина.
Така че историята или е лъжа или е доста изкривена.

6.   Защо ли една 34 г. жена е толкова неграмотна, потресена съм, вместо да мислиш за мъже, образовай се, мъжете идват и си отиват и не са най-важното!

7.   Подкрепям №6 - Спри да мислиш за мъже и вземи се образовай, че с тоя правопис не знам как си била пълна отличничка в училище. Ако историята не е измислена разбира се.