Споделена история от Семейство

Кажете какво да правя - дали да го зарежа?
След 15 години щастлив семеен живот мъжът ми корено се промени - всичко в мен го дразнеше. Подозирах, че ми изневерява, но той отричаше,докато в един прекрасен ден се убедих в истинноста на същото. Много ме заболя, сякаш с нож прониза сърцето ми.

Мъжът, на който толкоз години съм се отдавала и съм вярвала ме предаде. Повярвайте - много боли. За момента останах с него, но не съм сигурна до кога? Боли ме от факта, че ясно и точно знаеше, че ако ми изневери - това е краят, но въпреки това го направи /с някаква недоразвита пикла/, не съм сигурна дали няма да го повтори - НЕ МУ ВЯРВАМ и не знам дали някога ще мога да му повярвам отново. С удоволствие бих му изневерила. КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ - ДАЛИ ДА ГО ЗАРЕЖА?

Коментари

1.   Зарежи го !!!

2.   Естествено, какво още чакаш?! Зарежи го ВЕДНАГА! Според мен няма какво повече да правиш с този мъж. Ако те обичаше и държеше на теб, не би ти изневерил. Не заслужаваш да се отнасят така с теб! Заслужаваш много повече.

Но това ти да му изневериш, не мисля, че ще помогне.
Остави го и потърси щастието другаде. Успех ти пожелавам :):)

3.   Явно му е писнало от твоето мрънкане, претенции, недоволства и не си го задаволявала както трябва. Когато мъжете изневеряват, го правят защото не са задоволени и им е писнало от претенциозното мрънкало.

4.   Здравей, като чета историята ти виждам моя живот -дълъг щастлив семеен живот появата на малка пикла както пишеш ти и много мъка, сега съм в развод за мен това беше най-правилното решение след много размисъл за и против нашия брак, ако искаш остави скайп да си пишем. Успех.

5.   Доверието е в основата на всяка връзка. Щом вече не му вярваш, най-добре го зарежи. Ако той наистина те обича и държи на теб, ще осъзнае грешката си и сам ще те потърси. Ако му изневериш, няма да ти олекне. Ще изпиташ само временно облекчение. Най-добре остани известно време сама, намери си нови занимания, направи нещо за себе си, върни си самочувствието и след време ще осъзнаеш. че всъщност си прекалено добра за него и нямаш нужда от такъв 'мъж'.

6.   В момента съм в твоето положение точно преди две седмици и аз разбрах за изневярата на съпруга ми и наистина знам какво изпитваш много,много боли аз наистина го обичам и съм държала много на него имаме дете и 13год. брак но след тази случка той живее при тяхните моята история може да я прочетеш в семейство-7."мъжът ми ми изневери" много бих искала да поговорим с теб!

7.   Може да е пикла, но има хубаво тяло, държи се курвенски в леглото, дава анално и френска любов. Най - важното нещо - подържа се, а не е напълняла като теб.

8.   До Номер:3. Не знам кой си и на колко, но мога да кажа, че си доста ограничен и комплексиран. Докога ще слушаме, че мъжете изневеряват, защото жените им мрънкат били незадоволени и т.н. направо ми става жал за тях!!!! Ако им е омръзнало от мрънкане и незадоволеност стават и си заминават, по-добре и честно ще е от изневярата, да не говорим, че мъжете не са цветета и хайде да спрем с това, кои крив кои прав.Да не говорим, че доста голям процент вина има самите мъже за мрънкането на жените си.

9.   Зная как и колко боли, изживяла съм го. Не се разделихме, и сега живеем заедно, но и аз излизам винаги когато имам възможност, малко по-лесно ми е. Правя го от 3 год., не чувствам угризение на съвестта. Не се разделяйте за глупости, и на следващия няма да си единствена и докога така? На този поне си му свикнала на капризите и на прищевките. Все пак 15 год. не са за пренебрегване, помисли си добре и вземи решение САМА, най лесно е на нас отстрани да даваме съвети, но ти най добре познаваш себе си, него, живота си и т.н.

10.   Проблемът не е в пола (никой не е застрахован), а в това, че човешката природа е изменчива. Дошло е време за промяна в каква посока, то ще си покаже. ова което може да се направи, раздяла за известен период от време. Никой не е казал, че ще бъде лесно или, че има нещо вечно и завинаги

11.   Има ли качества заради които си струва да си с него. това е решаващото. Не търси вина в себе си. Да попитам № 3- какво му дава младата "фея"? Тя не мрънка, защото не е била до него в трудностите. Не слушай безцеремонните думи /към авторката/! Изричат ги пирбързано злобните, но явно съвършени дами.

12.   Зарежи го, почне ли веднъж ...

13.   Благодаря на всички, които ми писаха и които ще ми пишат. Към №3 - бих искала да Ви кажа, че е бил даже прекалено задоволен във всяко едно отношение и не това го е накарало, а СВОБОДАТА която е получил от моя страна.

№7 ИСКАМ ДА ВИ КАЖА, ЧЕ ТЯЛОТО МИ Е ПЕРФЕКТНО, изглаждам чудесно за жена на такава възраст. Искам да уточня, че тази пикла дори не е българка - УЖАС! Вие мъжете, понякога сте сляпи, не оценявате това, което имате-оценявате го ЕДВА тогава, когато го изгубите.

14.   КЪМ №4 и № 6 - скайпа ми е: anna_.anna_69 ще ми е приятно да си пишем.
№ 9 -ако искаш пиши ми.
ОТНОВО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ВНИМАНИЕТО И ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!

15.   Виж,ако все още обичаш съпруга си истински,опитай се да му простиш.Може би изживява кризата на средната възраст.Говорете,опитай се да станеш най-добрия му приятел,не му натяквай за изневярата.Аз бих предпочела моят мъж да ми беше изневерил,вместо да ме бие.
Изневярата е изневяра само тогава,когато ние решим,че е такава.Но ако не го обичаш,по-добре слагай край.Не се измъчвай.

16.   Бъди разумна, помисли си и ............ в атака

17.   На №7 Какво ще кажеш за следното:Аз съм елегантна и добре облечена интелигентна и образована,разкрепостена в секса.Но негово величество 3 години ми изневерява/разбрах в последсвие/с ниска,пълна,окосмена и пияна жена с развалени предни зъби.Какво ще кажеш а?При това не е било само секс а нежност и чудо.Да е жива и здрава-тя не е виновна.Само че къде ли са великите претенций на съпруга ми-защото той е притенциозен,взискателен,чистофайник и с адски голямо съмочувствие!!!Та сега към авторката:това че си останала с него не е решение.Повярвай ми ще започне пак.Няма такъв които се е отказал след като е опитал това дело.Дори ще си мисли,че след като си му простила веднъж можеш и втори и трети път да му простиш.Махай го това е моя съвет.Бъди щастлива дай си шанс.

18.   17. На №7 Какво ще кажеш за следното:Аз съм елегантна и добре облечена интелигентна и образована, разкрепостена в секса.... с ниска, пълна, окосмена и пияна жена.
Писнало му е от твоята "перфектност". Човекът сигурно обича закръглени е естествено оксмени жени (като мен) а ти си постоянно на диети, щавиш се като турска гювендия... за да си "перфектна"...

19.   Зарежи го да тва е моя съвет към теб

Момче на 19

20.   Имаш ли дете ? ако имаш как ще споделиш с него какво е станало бъди силна и не се отказвай