Споделена история от Семейство

Сърцето ми се разби
Здравейте,
Не знам от къде да почна имах брак в който бях в някаква война се воювах за свобода в брака да не седа все затворена между четри стени.
От работа в къщи, от къщи на работа
Приятелите ме изоставиха, защото с този мъж, с който живях бях като затвор. той излизаше пребираше се по нощите не прекъснато ми звънеше дали не съм на вън, а аз бях в къщи в самота.

Минаха три години от тогава срещнах уж човекът, който мислих че ще бъде с мен живяхме три години като женени и какво от това.
Събра си багажа без обяснение и си тръгна без да остави и следа
Разби отново сърцето ми мисля вече че аз съм причината, че нещо съм луда говоря и никой не ме слуша. Самотата ме убива бавно и мъчително.

Нямам деца не знам да ли ще имам- ако бог е решил ще имам. хората който обичах най много ме нараняват това ли заслужих в тоз фалшив свят лицемерие егоизъм лъжи и изневери от мъжете, с който бях.
Мисля да стана мъжемразка не знам това ли трябва да направя това дали ще ме направи щастлива. Сърцето ми с всяка измината минута кърви самотата още повече ме отбива. Мери Розата

Коментари

1.   Е ти как си ги избираш такива, после се оплакваш, сори :(

2.   Може да си има някаква причина просто ти да не я забелязваш. Опиши характера си! Може просто да не ги правиш щастливи.. Грубо звучи но честно казано не знам как мога да ти помогна. Преди да се обвържеш с някого го ОПОЗНАЙ много внимателно!!! Не ставай мъжемразка, това са пълни глупости. Който търси.. намира. Но трябва да се научиш бързо да опознаваш хората. И най-хубавите неща се случват най-неочаквано. :)

3.   Може да поработиш върху себе си като начало, например да станеш по-грамотна, така ще имаш шанс да те забележат и други мъже, освен глупаци.

4.   Ето тук съм отново много ми е гадно какво трябва да направя за да ми потръгне някак не виждам смисъла за живот потънах в мрака

5.   не се отчайвай има и свестни мъже аз смятам че съм от тях

6.   Бъди сигурна, че всеки има такива моменти в живота си. Трябва да издържиш, да не рухнеш психически и да си мислиш, че слънце отново ще изгрее и на твоята улица. Успех ти пожелавам и високо вдигната глава. Животът обича смелите, така че бъди от тях!
Дет!

7.   Bлагодаря милички аз ще продължа напред ама като се срине света и ттрудно се оправя

8.   Ехо какво правите аз съм сега по добре заминавам се с йога и гледам напред беше ми много трудна но сега оббщо взето добрееееееее.

9.   Мери, наскоро преживях малко кофти раздяла - първа любов, аз обсебена до полуда, 5 години от моя живот в който наивно смятах, че всико ще завърши с хепи енд. И изведнъж всичко рухна, на всичкото отгоре това беше капчицата към абсолщютно всичките гадости, които ми се случиха.

Първата седмица исках просто да се завра някъде, да се самосъжалявам, да захвърля самобръсначката и гримовете, но тази част в мен, която винаги е издържала и на най-лошите моменти не ми позволи и Слава Богу.
Ядосай се! тегли една майна на сълзливите книжки и филмчета и обърни внимание на себе си. Спри да страдаш за душманина, които те е държал в плен. Ти си силна и трябва да откриеш своята силна страна. Сега му е времето за нови запознанства, запиши се на фитнес, почни да ходиш на някакви танци, отиди дори за един ден някъде другаде, Но никога не се предавай. Ще видиш, че ако си дадеш сметка ще ти е много по-добре без тиранина, ще видиш колко много по-хубаво е да си сингъл :) И запомни, че преди да обичаш някого, трябва да се научиш да обичаш най-много себе си.