Споделена история от Семейство

Но аз го обичам
Омъжена съм от 12 год. Той и преди си беше малко такъв, но откакто се скара с моите родители за един техен имот, взе да се държи още по-зле и с тях и с мен. Не можахме да имаме дете, а той винаги се оправдава с това, че родителите ми не ставали и затова той не иска.

С триста молби подадохме за осиновяване, но той продължава да се чувства изнуден от мен за това, че не иска деца. Освен това от 5 г. е импотентен и отказва да иде да се лекува. Сякаш се забавлява с това, че аз страдам от това, че не ме желае. Чувствам се като уличница в собствения си дом и в собственото си легло. А откакто се скараха за имоти винаги ме тормози да изнудвам родителите си било за имот, било за пари, защото той не ми бил длъжен с нищо да ме издържа и да ми помага. Заявих открито проблема си пред майка му и сестра му, но те мълчат и на практика го толерират да ме унижава непрекъснато.

Страхувам се, че може би няма да мога да издържа и ще му изневеря. Все пак съм 10 г. по-млада от него. А съм още твърде млада. Не знам какво да правя. А и поради лошото му отношение към моите родители, те ме карат да се разведа, за да мога да опитам да бъда щастлива. Но аз го обичам.

Коментари

1.   Послушай родителите си, този човек не е за теб, той не те обича. Освен това, почти съм сигурна, че тои НЕ Е импотентен, просто не те желае. Никой мъж не се забавлява с импотентността си. Ако беше истина, нямаше да му е забавно хич. Просто той спи с други, бъди сигурна.

Освен това мъжът ти трябва да се грижи за теб, родителите не са длъжни ако си пълнолетна. Разведи се и бъди щастлива. Не знам на колко си години, но ми се струваш млада. Ще срещнеш по-добър човек. Успех!

2.   Зарежи веднага този психопат! Какво му обичаш? Сигурността, че не си сама, не си разведена и има някой до теб? Нали си жива жена, при това млада?! с какво тоя никаквец те омагьосва, та да си с него? Секс не правите, не само, че не може да има деца, но не иска и да си осиновите, унижава те, обижда родителите ти и вместо да се погрижи за теб поне материално, той взел и към техния имот да има претенции. Какво чакаш-да остарееш и да се примириш, защото и ти няма да можеш да имаш деца, а и друг мъж ще ти е по-трудно да си намериш? Какво обичаш-това, че избягваш всични неприятности по развода и си караш по инерция? Колкото по-бързо се разделиш с него, толкова по-добре. Времето минава! И, защо, всъщност, смяташ, че му дължиш вярност? Той какво прави в качеството си на твой съпруг, освен че те тормози?

3.   Той не само не те обича, а дори и не те уважава...
Що за оправдание - не искам да имам дете с теб, защото родителите ти не стават?!

Според мен този човек е с теб заради финансова изгода. Нищо чудно да живеете в твое жилище.
А въпросната ''импотентност'' е удобна лъжа, бъди сигурна.

Спасявай се.Докато е все още време. Обичаш го?!
Така си мислиш, оставила си се на инерцията, затова.

Предложи му да се разделите временно и така много добре ще прецениш дали го обичаш.А и дори така да е- струва ли си с такъв човек да се гради нещо?

Много се заблуждаваш. Бъди силна и скъсай тази пародия на семейство!!!

4.   Слушай ме момиче. Това не е семейство. Мъж, който не желае дете с теб, не те обича.
Остави го и ще бъдеш щастлива.
С първия ми съпруг се разведохме,защото той не искаше дете.Не можеше да има,а и не пожела да осиновим.Освен това имаше и любовница.Не си похабямай младостта,вземи се в ръце и се порадвай на едно малко слънчице.
Успех!!!

5.   От автора. Благодаря ви за съветите мили хора. Много са ценни за мен. Защото моите приятели от ежедневието увлечени в желанието си да ми помогнат всъщност винаги вземат или едната или другата страна, но не и моята.Но аз не мога да ги съдя за това. Всеки гледа и вижда от своята си позиция.
Благодаря

6.   Събери си багажа, или събери неговия (зависи на кого е домът ви). Нищо добро не си видяла от този човек и едва ли ще видиш. Стъпи здраво на земята, вземи живота си в ръце. Не му търси веднага заместник, любовта ще се появи когато най-малко очакваш.

7.   Няма смисъл, мило момиче да се измъчваш явно той те използва. Махни го защо ти е този некадърник. Потърси си човека който заслужаваш. Послушай родителите си, по този начин измъчваш и тях, той не е за теб! Той е един егойст който мисли само за себе си, щом ти казва че те е издържал. НЕ Е ЗА ТЕБ!!!!!!!

8.   Не го обичаш, не би могла, не и такъв човек, просто много ти се иска да стане чудо и той да се промени в мил и грижовен добър човек, но това няма да стане и ти вече знаеш. А номерът с импотентността е най-стария мъжки номер за измъкване от секс, така че знаеш вица:
- Скъпи от два месеца не сме правили секс.
- Говори само за себе си скъпа.