Споделена история от Семейство

Прекалена любов
Изпитвам прекалена любов. Любов към живота, към семейството и към себе си. Обичам живота си. Гордеа се с постигнатото и продължавам нагоре. За скромните си 27 години се сдобих с красив и умен съпруг, прекрасна дългогодишна романтична връзка и куп материални придобивки.

Миналата година си купихме яхта. Пътуваме из европейските морета с нея. Спим в луксозни хотели, наслаждаваме се на живота и на всеки момент.
Мъжът ми е прекрасен, с 4 години по стар от мен. Всички жени го заглеждат по улиците. Най ми е кеф, когато слиза от лъскавото си Порше и всички мацки го зяпат.

Аз работя когато и каквото ми е приятно. Пари не ми трябват. Грижа се за дечица от домове за сираци. Обожавам дечица.
Пожелавам на всеки да има моята съдба!

Коментари

1.   Е да, но пак липсва нещо. Картинката ти не е завършена.

2.   пази се че много хубаво не е на хубаво

3.   Не подкрепям номер 2, но съветвам авторката да вземе поне да си открие свои бизнес, защото ако се случи нещо с мъжлето, загива.
Иначе, приятно прекарване на яхтата!

4.   E, и? Хвалиш ли се нещо... мерси, ама не искам твойта съдба, а тази на Анджелина Джоли например...

5.   ... любовта никога не може да бъде прекалена.... ако така усещаш нещата... бъди сигурна, Че това не е любов, а вид обсебване... ; а иначе, какво по-хубаво човек да харесва живота си... мило пожелание отправяш.... ама аз си харесвам моя живот и хората, които присъстват в него... :)а за местата... със сигурност си срещала и други хора там... :).... ЗАРА

6.   Ти говориш само за пари, това ли прави живота ти хубав. Такива хора са ми много смешни и какво като имаш пари, нещо повече ли си. Друго си е, да се радваш на хората че те гледат и това да усмисля живота ти, жалка работа. 100% е измислица

7.   Радвам се за теб :) дано всички намериш щастието и спокойствието в този живот... :) хубаво е човек да е удовлетворен от живота си и от постигнатото :)
все пак не разбирам защо написа тази тема... бъди щастлива, но поне аз съм суеверна и не бих говорила много за това, което притежавам, за да не предизвиквам завист ;) не че нещо лошо ще стане, но просто смятам, че е добре да не сте с мъжа ти толкова по показността - прави ми впечатление, че говориш за поршета, яхти, домове за сираци - кажи речи американската мечта. Това, че имаш пари не значи, че трябва само с благотворителност да се занимаваш. Имам познати с пари (доста, но не толкова колкото вашите) и жените пак си работят - за кеф, за да се чувстват полезни, за да направят нещо с живота си и ако не ги познаваш по отблизо не би познал, че са доста добре финансово осигурени. Смятам, че ще се чувстваш много по-щастлива, ако живеете нормално, а не като богаташи - говоря за начилна на живот и стила, а не за парите.
Дано сте все така обезпечени и щастливи :)
Ана

8.   2Ама че глупост. Такива мацки като теб нямат време и нужда да пишат в сайтове като този. измисли нещто по заинтригуващо може да излезе добър розов роман.

9.   На мацката може да й е приятно да си сърфира из интернет. Все пак в интернет не влизант само нещастни самотици, които търсят на кой да си изкажат мъката.
И не мисля, че е лошо да си щастлив и да го показваш.
Радвам се че има и щастливи и удоволетворени хора, а не вечните, намусени и оплакващи се от всичко и всички физиономии.
Мацката има още много време пред себе си за да избере с какво да се занимава.
Късмет!