Споделена история от Семейство

Просто не ми пука
Ето моята история: Аз съм на 14 години и съм момче. Преди бях доста раздразнителен и доста лесно обиждан. Бях от най-загубените хора от класа ми и всички ми се подиграваха на това колко сам малък. Връзката на баща ми и майка ми винаги е била от най-лошите. Баща ми се е опита да се самоубие 2 пъти. Скоро се разведоха, баща ми отиде в Испания, а майка ми в Австрия. Сега живея през половината време с баба ми а другата сам.

С всичките тези проблеми се научих да не ми пука за нищо. Бях от по умните деца в училище а сега имам само 3-ки и 4-ки. В момента нямам нищо и никой на който да вярвам. Странното нещо от тези проблеми е че са ми разрешили да се фокусирам само на себе си, моето тяло и моят талант за писане на Рап лирики и стихотворения.

Записах се на уроци по карате и бокс, и предишната седмица един от старото ми училище дойде до нас да ми се подиграва и да са опитва да ма подплаши. Счупих му носа и после бягаха с приятеля си от мене. Даже и аз не повярвах какво сам направил.

Но заради всичката омраза която ми действа по определен начин просто не ми пукаше а даже ми хареса. И да това е моята история за едно умно момченце което се изолира от всички емоции и използва това предимство в негова полза.

Коментари

1.   Браво, сега какво очакваш, да ти ръкопляскаме ли?

2.   След като си го осъзнал, защо го продължаваш? Нали не желаеш и ти да си като родителите си и да си оставен на самотек. Ок, спортуваш, ок избили са ти бушоните, но не е хубаво че ти харесва това което си направил. След като знаеш че си умен, поработи по този въпрос. Остави хората, те винаги ще говорят, особенно кагато знаят, че им се връзваш. Направи нещо различно със себе си и се запознай с нови хора...тези от тренировките например....Утре ще се запознаеш с някое момиче и ще те питам тогава дали няма да ти пука :)))) Това пък съвсем няма да се познаеш! :)
Горе главата!

3.   Повярвай в себе си!