Споделена история от Семейство

Никои не ме обича
Майка ми и баща ми се разделиха когато бях на 2, аз и брат ми сме негови деца. майка ми се ожени втори път, от него има 1 дете - сестра ми. Мен всеки ме игнорира, баща ми говори и праща пари и подаръци само на брат ми, майка ми се влияе от дида-дъщерята на втория ми баща. Само ме обвиняват, а аз по цели нощи плача, само едничката ми баба и дядо ме разбират и обичат, но те са стари мисля да избягам при приятля ми
вили:15 години

Коментари

1.   Имам познати с подобен проблем, дори аз самата също го имах.Не бягай, кажи им как се чувстваш.Аз питах майка ми "защо обичаш само сестра ми?".Тя ми отговори, че не е вярно и оттогава нещата са различни!Сподели ако трябва на баба и дядо първо.Кажи, че си пренебрегвана и не ти харесва.
Успех, мила!Каквото и да решиш дано да си щастлива - това е най-важното!

3.   На 15 години каквото и да е семейното ни положение все ни се струва че никой не ни обича, че сме бреме, че на никой не му пука за нас, че останалите деца са по-важни от нас......
Мила, този филм съм го гледала одавна, ще го гледам явно и с децата си. Седни и поговори с майка ти - това което каза тук.И спри да се самонавиваш

4.   маика ми не ме ислушва даже няма време да поговоря с нея. кажа ли нещо на баба и дядо те се скярват и тя обвинява менел

6.   Аз ти казвам ако имаш къде да избягаш бягай ще си изкарваш страхотно стига да имаш пари де трябва ти работа трябва да се усигориш добре а после е лесно , но не забравя че ако ще бягаш какво ще правиш с даскалото и от там ли ще избягаш.. Ще те намерят на 100% ..... но е гот да избягаш ако ли не земи се самоубий ако никои неще да те изслуша или по добре уби парво сестра си маика си брат си баща си изнасили някои направи си копона да ти е яко и после се самоубий !!!
УСПЕХХХ !!!

7.   Ебавам се аз сам номер 5 недей се самоубива ти си умен не е нижно да тарсиш савети от други хора просто ти си знаеш отиди кажи това на сестра си или брат си или пак ако се имаш поне малко с баща си говори с него .... Заплаши го с социалните ..УсПеХ приател абе наи добре е да избягаш тва си е ако имаш приател тва е ее

8.   Да имам приятел и тои си има отделен апартамент на 18 год е тои ми вика "каквото решиш ще ти помогна ако искаш ела у нас

9.   Абе не ми се вярва така да постъпват майка ти и баща ти с теб. Малко сякаш преувеличаваш. Но ако найстина е така -НЕ си толкова малка поговори с баща си или майка си попитай защо така се държат към теб? Пък и може да разчитат на това че си при баба си и дядо си и че те ти дават всичко необходимо ако е така- кажи им че не е така! Айде стегни се и недей да ходиш да живееш при приятеля си от толкова малка за да не направиш същата грешка къто твоите мама и тати . Жива и Здрава!

10.   Имам познати с подобен проблем, дори аз самата също го имах. Не бягай, кажи им как се чувстваш. Аз питах майка ми "защо обичаш само сестра ми? ". Тя ми отговори, че не е вярно и оттогава нещата са различни! Сподели ако трябва на баба и дядо първо. Кажи, че си пренебрегвана и не ти харесва.
Успех, мила! Каквото и да решиш дано да си щастлива - това е най-важното!

13.   Споко и аз съм така но ходих на психолог и всичко се оправи