Споделена история от Семейство

Синът ми е травестит
Не знам как и откъде да започна, не знаех и с кого да споделя и реших да напиша всичко тук защото ме е срам да говоря с познати хора.
На 48 години съм и имам двама сина, вдовец съм от доста време и си гледам сам децата. Малкият ми син е в 8 клас и нямам никакви грижи и проблеми с него, проблемите са при големия.
Той вече е на 19 години. Много хубаво момче със големи сини очи, абе може да има всяко момиче с една дума. От много години съм се опитвал да водя разговор с него като мъж с мъж-как е с момичетата, да му дам някои съвет и т. н., но той винаги е избягвал този разговор. Разбирах че е в трудна възраст и не ми правеше никакво впечатление... до преди няколко месеца.
Реших като повечето хора да се регистрирам в сайт за секс запознанства просто ей така. Започнах да разглеждам профилите от моя град и... изпаднах в ужас и истерия-синът ми се бе регистрирал в този сайт и се бе представил като травестит. Видях и снимките му-бяха коя от коя по предизвикателни-с всякакъв вид белио, рокли, обувки на висок ток и т. н. Имаше и галерия само за приятели и аз исках да я видя. Сложих си фалшива снимка и му писах че изглежда невероятно и му предложих приятелство. След 2 дена той прие и останалите снимки се отвориха. При тяхното виждане ми идваше да се хвърля от терасата ни. На тях синът ми се усмихваше най-предизвикателно на камерата, облечен като монахиня, а мъж видимо на моята възраст, го чукаше.
Не знаех как да реагирам, как да говоря с него и избрах може би най-тъпия подход, като негов обожател в този сайт. Започнах да му пиша колко много ме възбужда и т. н. Той явно хареса фалшивото ми АЗ и също ми писа. Започнах да го разпитвам от каде е, на колко е и такива неща и той без никакъв свян започна да се разкрива пред мен. Разказа ми как е започнал да се облича като момиче на 14 години, как го е правил за пръв път със свой приятел, как на екскурзиите за които давах куп пари, той се е обличал като курва и са го чукали който му падне. Разказваше ми с подробности как едва ли не тоалетната в неговото училище се е превърнала в негов дом и такива неща, като ми прати няколко негови изпълнения. Не ме питайте как го гледах всяка вечер...
Дойде и абитурентския му бал и всичко мина хубаво за пред гостите разбира се. Той заяви че 3 дена ще бъде на вила със своите съученици, но всъщност е бил на съвсем различно място... Всички негови приятели са били заедно и са отпразнували своето завършване, а моя сладур е прекарал(според това което ми разказа и показа след това) 2 дена във вилата на своя любовник, който му е подарил прекрасна бална рокля и се спукали от секс.
От този ден нататък не ми се говореше много много с него, изтрих си профила от този сайт и престанах да се интересувам от това. Той си намери работа по морето и замина за 3 месеца, след което през миналия месец отиде в С. да учи. Причината да пиша тук е че вчера видях негов профил в сайт и за компанионки, като на снимките едвам го познах, добре че имаше една по стара. Сега съм объркан и не знам как да му кажа че знам за него, не мога да крия повече... Съвета ми към всички е-Хора, контактувайте с децата си повече, за да не е после късно!!!

Коментари

1.   Авторе - изглежа, че синът ти иначе е добро момче - нито е наркоман, нито нищо - просто си пада по мъже и се облича с женски дрехи, но не ходи така в обществото и не те излага иначе.
Не му признавай за общуването ви в сайта... , но задължително му покажи снимките, в които се предлага като компаньонка. Говори с него, какво му налага да се продава за пари и го заплаши, че ще му спреш парите, ако не престане да проституира.
Останалото - неговата сексуалност и т. н. са си нормални неща, приеми ги. Това, че е ходил на разни места да бъде с любовници също е нормално, правили сме го и хетеросексуалните, защо синът ти да не го прави?
Единственото лошо в живота му е, че проституира. Тук трябва да се намесиш като родител!!!

2.   Божеее, направо съм потресена. Не мога да проумея как си го гледал в очите толкова време. Може би трябва да му кажеш, но последствията сигурно ще са големи. Едва ли ще му е приятно като разбере, че знаеш и си видял въпросните снимки. Вярно че по света има много хора с различна сексуална ориентация, но това си е направо... Нямам думи! Не съм против този тип хора, но синът ти е прекалил! Не си мисли, че на тази възраст, на която е вече, можеш да го контролираш и да му казваш какво да прави. Това време явно си го пропуснал отдавна и това може би се дължи на факта, че си вдовец. Говори с него, но не го притискай, покажи разбирателство. Естествено НЕ трябва да изглеждаш горд от факта, че иска да става компаньнка, но все пак му дай съвет и му кажи да помисли. Ти решаваш как да постъпиш!
Моето лично мнение е, че си се провалил като баща, но все още можеш да пооправдаеш този факт като внимаваш с другия си син.

3.   Ахахаха, това е най-голямата измислица, която съм чела! Кой загорял хлапак я написа?
Да бе, ти не говори изобщо със сина си, а продължи да му разглеждаш голите снимки, дето го чукат мъже? ! Никой нормален баща не би го направил. Не се гъбаркай с хората, хлапе, ами си гледай уроците.

Тц-тц, днешното поколение...

4.   Фалшива история

5.   Намирисва на измислена история цялата работа!
Никой нормален родител няма да мълчи след като е научил такова нещо и е гледал такива снимки!!!

6.   Мдаааа... на всичкото отгоре няма родител, който да използва такъв речник, когато става дума за детето му

7.   Хаха, моят баща ще ме види гол или пък ще знае, че имам регистрация в такъв тъп сайт и нищо няма да ми направи? Направо ши ма убие бе ейй :Д
Авторе: по принцип как се облича, когато е в къщи или пък как се държи (като момче или пък момиче )?
Според мен покажи му снимките, и го попитай какви са тея снимки. Той ще се притеснява и направо ще си изтрие профила.
Дано съм ти помогнал :)

момче на 18 години.

8.   Ами вкъщи си се държеше нормално, въпреки че той винаги си е бил малко по женствен, но признаци не съм забелязвал, явно добре го е крил. А колкото до учудването че не съм говорил с него досега-подходих с разбиране донякъде, все пак всеки избира какъв иска да е, и не исках да го поставям в тази ситуация, защото какъвто и да е-все пак ми е син и такъв ще си остане :)

9.   Фалшива история или не, номер 2 НЯМА НИКАКВО ПРАВО да категоризира родителството на въпросния автор като провал. Ама никакво!

Аз съм по-потресена от тоя извод, отколкото от цялата история. Що за хора сте вие бе, генерализации и изводи за чуждите хора и какви родители са, при положение, че момчето е отделна личност с отделни избори! И ако не е била случайността, баща му нямаше да знае, защото синът му го е убедил в това, че е съвсем нормално момче.

Провалил се като баща... що не се застреляш..?

А по темата: не му казвайте конкретно всички детайли относно как сте разбрали, но му задайте директен въпрос, спокойно и доколкото е възможно приятелски. Като за начало изваждането на картите на масата е добре. По-нататък - повече разговори.

10.   Към коментар номер 9-Благодаря ви за мнението и за съветите, наистина бих искал да постъпя по начина по който и вие разсъждавате :)

11.   Не е лесно да си родител! Успех в начинанието да говориш с детето си, дано нещата бързо се наредят и да си тръгнат по нормален начин. Дано да се осъзнае и стане син мечта. Дано! Успех! Няма родител, който да не се чувства в определен момент, че се е провалил. Те и хората са казали, НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ РОДИТЕЛ. Успех!

12.   Провокирай го за разговор с теб... Помъчи се да се сближиш със сина си... Направи така, че да имаш време за него-да отидете някъде заедно, да правите нещо заедно и да може си говорите. Измисли как да го накараш да се отпусне и споделя с теб за живота си и после виж каква идея има за себе си в бъдеще и живота. С какво може да му помогнеш и как да му бъдеш полезен и как да го подкрепиш ако има нужда.
Ти си набор на мъжа ми и ти съчувствам за проблема. Но "децата" сега са в такава възраст, че все още не са стъпили здраво на земята и са си половин деца и половин възрастни чисто психически. Имат все още нужда от нас и сега е момента макар и да си мислиш, че вече си изпуснал края да влезеш по-активно в ролята си... и да погледнете заедно истината в очите от близо.

13.   Мисля, че познавам момчето, поне се припознавам по разказа на бащата за това, което ставаше на екскурзиите и за събитията около бала.
За това негово държание(аз съм от неговия випуск) се знае още от 8 клас. Тогава се носеше мълвата, че това момче е гей. Някакъв негов познат от кварталното училище беше разправял, че е духал(с извинение) на хора от класа му. В 9 клас вече той си призна, че харесва мъже и започна да се държи доста... свободно меко казано. Никой не смееше да го обиди, защото явно имаше взимане-даване с по-големките и а някой гъкне...
За неговия любовник от 12 клас знаехме всички. На екскурзията в Турция той беше дошъл и отседна в другия хотел. За бала почти не го и видяхме, тъй като тои беше за малко и изчезна с приятеля си и оттогава не съм го виждал.

14.   Ха-ха-хаааа, коментаер 13 доказва, че е тотална измислица. Ком. 8 и 10, които са писани от автора имат същия hash: fdcf7f0123 на ком. 13, който уж подкрепя измислицата.... Тц, тц, тц... Но както обичам да казвам: абе ей, деца, вие домашни за писане нямате ли си, че пишете по цял ден измишльотини в интернет???

Палав Мечок

15.   И аз сега го забелязах... ;ддд малее

16.   Евала, номер 14, много си проницателен

17.   докато четях историята, си мислех:, , това не може да бъде истина'' и се оказах права, след като видях как авторът сам си пише коментари, представяйки се за бивш съученик. измислица е не защото синът ти не може да се окаже гей. може да се случи на всеки. измислица е, защото никой родител няма да пише на детето си, че го възбужда и други подобни свалки. толкова е извратено!

18.   Естествено че историята е измислена мили мои, аз съм автора :)
Причината да съчиня тази история е мое проучване, аз съм студент по психология и в момента се занимавам с психологията и връзката дете-родител. В днешни дни хомосексуалноста е доста коментирана тема. Доста голяма част от младото поколение поради ред причини е част от тази общност. Именно това породи у мен идеята да съчиня максимално екстремна ситуация-едновременно както толкова абсурдна толкова и вероятна, не си мислете че това не може да се случи с вас.
За мен най-интересни бяха отзивите на родителите или на т. нар. ''възрастно поколение'' и благодаря на всички които изказаха мнение. Редно беше да си призная за тази моя налудничава история, за да не се породят отново мнения за ''пропадащото'' младо поколение. Още веднъж благодаря на всички за мненията и ако модераторите сметнат за необходимо нека изтрият историята-моята цел бе изпълнена :)

19.   Очакваме включване сега и от самия травестит. Директно в ефир от сватбеното пътешествие :)))

21.   разбирам ужаса ти-и аз живеч с подобна тревога, и аз изживях точ шок като разбрах със сигурност! нямам думи за коментарпросто-тук думите са безсилни. ще ти кажа само -моят син е гей. аз самата не страдам от тов, че е гей-това го приех, защото го обичам както винаги-какъвто и да е, но страдам заяото зная колко много страда той от това! говорим си свободно на тия теми и той ми споделя всичкопкак той самият не може да се преме като такъвкак се бори с всичките си сили стова, как товаче е различен го изолира от другите-няма причтели, няма с кого да излезе, не може да общува свободно! това е коямар! ако тези, които се подиграват на такива хора знаеха за тяхното СТРАДАНИЕ!!! много, много страдаме и двамата-заедно, има поне мен! но изхода и аз не го знам-просто го подкрепчм и се моля... опитай се да разбереш болката на твоя син-и при него е подбно, знам-няма как да е иначе! кажи му направо, че знаеш, но с разбиране, тихо и спококйно, обичта ти като баща ще ти покаже как! успех и-бог с вас!

23.   Синът - Травестита: Здравейте, аз съм въпросният син. Нека кажа и аз няколко думи: Не съм очкавал, че ще стана такъв какъвто съм сега, но това е моя живот в момента и аз съм щаслив така и искам да кажа още нещо, когато бях на 6-7 годинки имаше един период в които баща ми пиеше много и нялко пъти като се прибираше мътво пиян лягаше при мен в леглото, незмам дали помни, може и да не помни нищо, но аз помня какво се е случвало и като се замисля, не знам дали това промени начина ми на живот и ако не беше се случвало дали щях да бъда друг човен, мога само да гадая. Това е от мен и успех на всички бъдещи родители!