Споделена история от Семейство

Как да постъпя?
Здравейте. Искам съвет. На 34 години съм, с добро образование и приятна външност. Не съм омъжена и нямам деца. Имала съм няколко сериозни връзки и доста разочарования, но това е друга тема. От 2 години имам връзка с един мъж, който е разведен с 1 дете. Приятелят ми се отнася добре с мен, отдавна, говорим за съвместно бъдеще, но на практика още не прави нищо по въпроса.

Освен това ме озадачава поведението на майка му-знае за връзката ни и за намеренията ни самото начало, но отказва всякакъв контакт с мен, дори още не сме се запознали. Казала, че няма нищо против мен, но... Моите родители също имат съмнения дали това е мъжът за мен. Объркана съм и не знам дали ще бъда щастлива-дали да продължа с него или да спра дотук.

Коментари

1.   Не обръщай внимание на никого, ПРОСТО СЛУШАЙ СЪРЦЕТО СИ, то ще ти даде най правилния съвет..
Бори се ако си струва, винаги ще има хора, които ще пречат и говорят, но ти не се давай и да не ти пука, живота е кратък.
УСПЕХ.

2.   Ами ако мислиш че с този човек намирате общ език недей да се влияеш от негоеите или твоите родители. Пишеш че си на 34г. не че си престаряла, но все пак деца не се гледат на 50г.

3.   Знаеш ли причината за предишния му развод? Може майка му да е имала големи заслуги за събитието. Ако не искаш да се натресеш на неприятна ситуация си изясни обстоятелствата. Защото виждаш, че тя демонстративно отказва да те приеме, сещаш се че в по-късен етап това може да е проблем. Колко твоя приятел е вързан за майка си?

4.   Щом се колебаеш не е за тебе. Ако това е човека нямаше да се чудиш, щеше да го знаеш. Така мисля...А говорила ли си с твоите родители, защо не го одобряват?Сигурно си има основателна причина...Често от страни се вижда това, което ти не можеш сама да видиш...

Изчакай с времето да си покаже. И, не се предоверявай много на тия, които ти казват да не слушаш родителите, че ще живееш с него, а не с майка му.Тия неща не са без значение и могат много да влошат живота ви.
Не знам за майка му, възможно е да е от тия които по принцип ревнуват, и никоя жена не е достатъчно добра за сина им.