Споделена история от Семейство

Мъжът ми не ми вярва
Здравейте!
Преди около 4 месеца се пренесох да живея с приятеля ми. Брак нямаме. Живеем на семейни начала заедно с техните и брат му. Брат му също си има приятелка. Майка му се държи лошо с мен, даже не ми се усмихва, а с приятелката но брат му се държи така сякаш е нейна дъщеря. Веднъж излизах от банята и брат му беше у нас, погледна ме така, както не е гледал приятелката се. Готвя, чистя, работя. Правя всичко възможно да съм идеалната жена за него но никой не го оценява. Не ми вярва, няма ми доверие. Моля Ви! Дайте ми съвет какво да направя за да ме заобичат както нея, вече съм се доказала пред всички че мога да бъда такава каквато поискат. Искам да бъда негова жена, но нещо или някой ни пречи(не го разбирам).

Коментари

1.   сигурна ли си че те обича? Ако обича още бившата, по-добре си тръгни. А за женитбата-никой в това време не се жени.. вече не е на мода..

2.   Спри да се опитваш да им се харесаш, а бъди себе си. Едно нон стоп опитване да покриеш очакванията на някого като дори не знаеш какво очаква може да бъде изключително изморително и изнервящо. Бъди просто себе си, помагай с домакинството, но не се превръщай в робиня - в крайна сметка там е и приятелката на брат ти - едни път изчистете заедно или нещо измислете така че хем тя хем ти да готвиш - да има разпределение на труда. Важно е да се уважавате и да имате добри взаимоотношения както с приятелката на брат ти така и с майката на мъжа ти - първи приятелки или свръх близки не е нужно да ставате.
Иначе не си споменала за какво точно не ти вярва мъжа ти? Може би е добре да дадеш някакъв пример.
Ана

3.   Не се хаби и го зарежи, като не може да те оцени да си гледа работата

4.   Както тръгне, така върви. На сила хубост Не става. Така, че ако искаш да си с човека с който живееш- той трябва да те оцени, а не свекървата. Ти прецени, ако можеш да се адаптираш стой там, но ако ли не- бягай с 200- та и то бързо, докато нямаш дете! Успех с мислите си и преценките- дано по бързо вземеш правилното решение.

5.   Лично аз бих ги събрала една вечер всичките и бих ги попитала какво имат против мен. Без кавги и скандали, кротко и спокойно. А ако след този разговори нещата не потръгнат, значи спешно трябва да се изнесете от там, ако държиш да запазиш тези отношения.

6.   Ами ние не знаем какво не харесват у теб, така че да ти дадем съвет. Може да си се фръцкала пред брат му и да си го съблазнявала, за това мъжът ти не ти вярва, а майка му не те харесва.

7.   Ами като сте се набутали всички като в дядовата ръкавичка - така е. Излезте на квартира и бъдете самостоятелни.

8.   От автора: Мислили сме по темата да се изнесем, но за момента няма как да стане... №1 Да, мислила съм по въпроса, че има вероятност все още да се вижда и обича бившата си, но не съм сигурна. №6 Проблема е там, че някой е казал на свекъра неща, които не са верни, аз им обясних всичко но мъжът ми не ми вярва, това е положението, ааа със брат му сме само на "здравей" "здрасти". Даже и не си говорим понякога. №5 Още на следващата вечер ги събрах и говорих с тях, обясних им какво е положението... ефект-нямаше

9.   Мило момиче, тогава си пали джапките и Бягай с 200. Такъв брак няма да е щастлив и винаги ще има някакви недоразумения. Не е единствения. Моята баба ми казваш, както тръгне- така и върви. Дори да останеш с този човек, всеки един момент, когато не е на кеф ще ти пили и съсипва здравето и така цял живот ще се чувстваш нещастна- при такова положение и деца няма да ви оправят отношението. Не си се хванала за него като удавник за сламка, а като гледам и при техните живете, възможности да се изнесете нямате/не, че това ще помгне де- ако помогне ще е временно/Така, че действай! Сега си млада и можеш и по- лесно да се адаптираш. Аз съм на 44г. преди години бях в същото дередже- от опит ти го казвам- БЕЗ ВИНА ВИНОВНА. Те имат и дъщеря, но тя такива им ги изсипа, че и двамата си отидоха твърде млади, доживях да ми се казва поне от двата свекър и свекърва поне, че съм незамени и ако не съм била аз и сина им щял да пропадне, но какво то това- съсипаха ми здравето и нервите. Наистина ги уважавах много и ми беше болно за думите които са ми казвали и че са вярвали на интриганти. Така, че сама прецени... Питай патило, а не старило.. Дали си способна да издържиш и да дочакаш оценката и дали си заслужава, защото много пъти е имало да съжалявам, че съм останала...

10.   Изобщо не е ясно за какво не ти вярва? Защо ти е да живееш с чуждите хора? Само не ми казвай, че е любов. Явно не е взаимна. какъв брат, каква баня? Тези "семейни" отношения още отсега са сбъркани и извратени. Тук няма да си щастлива, не прави грешката да раждаш там деца. Плюй си на петите и бягай с всички сили, колкото и да боли.