Споделена история от Семейство

Детето ни вече е на 3 месеца и още си няма име
Детето ни вече е на 3 месеца и още си няма име. Постоянно се караме за това един предложи нещо другият не го хареса и така вече 3 месеца дъщеря ни е безименна вие можете ли да предложите някое.

Коментари

1.   На кой ги разправяш, как ви изписаха от родилното безименни? Как ви издадоха акт за раждане?

2.   Хахаха, 3 месеца без акт за раждане..? !? ! Да не мислиш, че сме толкова прости тука, ай сектир!!

3.   Само няколко предложения: Гана, Кина, Гицка, Димитричка, Евдокия, Фросин?, Розалия (Рогуша), Калиопа, Фанка, Калинка, Рослана...

5.   Кажи си просто, че искаш идея за име когато родиш пак щяхме на се отзовем на молбата ти.... Вероника, Виктория, Александра, Габриела, Моника... боже колко много имена изникват в главата ми...

6.   Има доста хубави имена:
Виктория, Елизабет, Маргарита, Ивана, Елена, Лаура, Камелия, Мила, Даря, Екатерина, Елисавета, Диляна.
Ана

7.   Еми, какво да ти кажа, аз съм вече на 30г. и още си обикалям без име. Та, тя и дъщеря ви може така...
хаахахахаха

8.   Ами Ганка, Дарина, Ирен, Жанета Симона Златина Все ми са любими имена, защо не харесате някое от моите любими. Може да го кръстите Силвия, на майка ми името или Маша на сестра ми

9.   Магдалена, на кратко Маги :)

10.   Зоя, Петрана, Гица, Наташа, Цецка, Димитричка..

11.   Ти в къщи ли си родила? И в коя циганска махала? И защо му е име на детето? Оставете си го така. Да го нарича кой, както си иска.

12.   Остави го като порастне само да си избере :D xaxax

13.   Геновева или Петромира

14.   Колко хора са родили това бебе? Правото е на майката и таткото да му дадат име. Ти какво име харесваш? Ако нямаш идея, моли Бог да ти прати знак(може да чуеш и насън) или да ти направи впечатление от прочетено или чуто някъде. Благословия!

15.   Хаха. Щях да напиша коментара на 12, но видях, че вече ме е изпреварил.