Споделена история от Семейство

Жена ми е нимфоманка
Жена ми е готино миньонче с големи цици и закръглено дупе. Още докато бяхме гаджета ми правеше впечатление, че ходи с къса пола и разкопчани копчета на блузата. Като се оженихме наехме апартамент в кооперация с прозерец в близост до съседния блок. По едно време забелязах, че сутрин пали лампата на отворен прозорец и се мотае по бельо из спалнята. После няколко пъти я засичах да седи с детето в градината небрежно разкрачена, докато разни мъже я зяпаха от съседните пейки. На края една вечер след сериозно пийване, докато правихме секс тя запали лампите и вдигна щорите. Аз понечих да угася лампие, но тя каза да ги оставя светнали и да я еба. Имах чувството че всички съседи ни гледат, но понеже бях пйнал се навих... После ми призна, че е нимфоманка и обича да я гледат разголена. Поиска да я пазя "от самата нея" - т. е. да съм наблизо, докато тя се разголва, за да не я изнасили някой. Започнахме да правим всяка седмица "сеанси" - обикновено отиваме в някой парк или градинка, аз разхождам кучето, тя седи на пейка и като се зададе някой мъж кляка уж да търси нещо и си показва бикините. Аз минавах предварително по "маршрута" за да видя каква е гледката и дори и казвах как да застане за да я виждат по-добре. И аз започнах да се възбуждам от това, че мъжете гледаха бикините на жена ми, още повече, че нейните бяха прозрачни, така че космите и путката и прозираха. Веднъж се зададоха двама младежи на около 23 -25 г. Жена ми зае позата "Търсене на ключ" и се разголи пред погледите им. Те се сбутаха и нещо си казаха. После дойдоха до жена ми и започнаха нещо да говорят с нея. Аз минах нехайно с кучето до тях и я чух да им обяснява, че си е изръсила ключа, а те да и предлагат да го потърсят заедно. Продължих по пътеката и свих в храстите. Жена ми и момчетата ровеха из тревата, като по едно време жена ми се опита да се изправи и залитна. Веднага единия я подхвана за дупето, тя се обърна към него и той я целуна. Жена ми не се дръпна, а отговри на целувката му и той, без да и пуска задника продължи да я целува. Другия младеж застана плътно зад жена ми и я хвана за гърдите... Стоях възбуден и гледах.... Момчето в гръб на жена ми започна да и вдига полата, другиятр продължаваше да я целува и си премести ръката от задинака и към путката и.... Младежът от зад и свали бикините и докато другият я целуваше я нагъзи и и го вкара в путката. Жеан ми започна да се клати с него, после коленичи пред този пред нея, той си изкара хуя и тя започна да му духа.... Пичовете взеха да си я въртят и да се сменят. След около 20-на минути свършиха и започнаха да си вдигат гащите. Тогава се появих аз и казах - я, каква готина мацака, пичове, ваше гадже ли е? Преди да отговорят, жена ми каза, че е ничия и е свободно. Правейки се, че не съм в час попитах момчетата може ли да я оправя - те казаха, че няма проблем. Помолих ги да подържат кучето за малко, звадих си натопорчения хуй и отново свалих гащите на жена ми. Надупих я към младежите и започнах да я еба. По едно време единия се доближи, избута ме и го навря на жена ми. Сменихме се три пъти докато се изпразним и си тръгнахме. По пътя ми казаха, че са виждали тази кифла на това място няколко пъти да си показва бикините и сега са решили да я наебат. КАзахме си чао и се върнах при наебаната ми съпруга. Тя пушеше щастлива, после ми сподели че много се е кефила не само на ебането, а на това че е знаела че я гледам.

Коментари

2.   Ааа, прочетох първите пет реда и повече неща. Много гадно, аре да ти е само приятелка добре, ама чак пък да се ожениш за нея?

3.   Кофти работа - май отдавна не сме помирисвали женско, а?

4.   Деца, защо не вземете да посетите библиотеката, вместо да пишете подобни простотии?

5.   Бах аз тия фантазии :D

6.   Абе тва защо не е в Измислени истории?

7.   И сега ново включване от автора да ни обяснява как ние сме комплексари и не вярваме, а историята е съвсем истинска, хахаххахаха.

8.   Малкия думата за която говориш е воайорка не нимфоманка. Фани се ограмоти преди да пишеш глупости.

9.   По скоро е ексхибиционистка.

10.   Според мен историята е чиста измислица. Разказва си човека фантазиите. Само, че описаната жена не е нимфоманка, а ексхибиционистка.

B. M.

11.   да иде веднага на лекар автора, спешно е!

12.   Нимфоманка - мъжко определение за жена, която иска повече, отколкото той може.

13.   Нимфоманка - Мъжко определение за жена, която иска повече, но получава двойно и реве.

14.   Жена. Измислена или не историята си е супер готина. Искрено се смях на глас. Прочетох я със затаен дъх. и я оценявам с 6 по шестобалната. Браво пич супер си. Кефиш максимално, пиши още, така не съм се забавлявала!

15.   Жена ми си призна за 7 изневери, а сме женени само от 4 години. Оставих я да си ходи с последния ебач, само да ми казава когато е била с него. Оказа се, че той ебе жена ми 3-4 пъти в седмица, включително и на работа, в неговия офис през обедната почивка...

19.   С жена ми правим тройки с други мъже вече 3 години. Страхотно е. Не ми изневерява и двамата сме доволни. Какво не ви хареса в разказа... слаба ви е фантазията.

20.   И после отвори очи и видя, че краката ти са развити...
Голяма фантазия, голямо нещо! Ама да го беше качил в раздел "Измислени истории".

21.   Поредната измислена история, аз ако съм ще ги натръшкам до един само като видя че тръгват към нея, а ти си гледал как '' я оправят пред теб''. ИЗМИСЛИЦА

24.   И на мен ми звучи като измислица, въпреки че като знам аз като съм незадоволена какви мисли ми се въртят в главата...
Ако все пак е истина постарай се да я задоволяваш, че да не и се налага да прави или да си фантазира за такива неща, че това незадоволената жена е страшно нещо, заради липсата на едното ч...не ще ви сложи рога!

25.   Историята е вярна! Аз бях едно от момчетата... Но не е пълна! Накрая на. бахме и мъжа и

26.   Днес моята е на коледен банкет. Казах и, ако някой си поиска да му пусне. Обадих и се преди малко - вече беше подгряла, попитах я как е, тя каза, че май ще се прибере сутринта, защото един колега я свалял много яко. Пак и казах да не пропуска и да не се притеснява, а аз седя и чета за ебани съпруги и чакам сутринта да се върне със зачервена путка от чужд хуй.

29.   Търся някой, които да прелъсти жена ми и да я наебе. Тя е на 45, стегната и хваща окото, но до сега не е спала с друг мъж. Иска и се, но се страхува и притеснява. Ще дам лична информация, която ще помогне за свалката. Условието е тя да не разбере, че аз съм организатора, а които се навие да спи с нея поне 5-6 вечери.

33.   Здравейте
Аз съм мъж на 41, а бившата ми жена е на 35. Смея да кажа, че е много готина и прави страхотен секс. Много е первезна и обича да доставя и да получава удоволствие. Има страхотно дупе и го движи мноого добре. Нищо, че ми е бивша жена прави страхотен секс, дори и сега. От както сме разделени е имала няколко сериозни приятели, но не престава да се чука с мен. Както и когато бяхме женени я хванах да върти още един. Така, че някои жени просто имат нужда от още един мъж. Е поне бившата ми. Ще ви разкажа една наш история, която се случи на морето. Стана така, че бяхме на един открит бар в Поморие. И забелязах, че бармана я харесва и че няма да прости. Аз и подхвърлих, че бармана я харесва и че я иска. Постарах да вкара още някоя напитка и и казах, че може и на проблем от моя страна. Но ме изненада когато каза, че иска да е сама с него. Бях се съгласил вече, какво да правя. Момчето се освободи по-рано и ме попита може ли да отидат в хотела. Знаеше, че съм съгласен и тръгнаха. Той беше възпитан и учеше/студент/. Аз останах, но не след дълго телефона ми звъна. Каза ми да се прибирам. Беше го свършила много бързо и искаше да си получи нейното. Когато влязох в стаята тя си играеше, а той е гледаше. Беше много възбудена и веднага ме почна пред него. След малко момчето се възбуди и попита може ли да се включи. Тя му каза, че може ако съм съгласен. И от тогава всичко е ок. Мога да кажа, че беше много хубаво, когато виждах удоволствието в очите и...