Споделена история от Семейство

Моят подарък :)
здравейте! Aз съм момиче на 11 години. Живея в чужбина. Нали скоро наближават праниците и искам да купя подарък на майка ми. Тя е на 31 години и мисля да и взема една рамка сърчице и да сложа снимка на двете ни вътре. Но мисля че това не е достатъчно! Моля ви дайте ми идеи! Спешно ми трябва някоя идея зщото коледа наближава! Ние в понеделник заминаваме за Белгия и затова искам да и го подаря още в къщи преди да тръгнем ние ще тръгнем някъде околко 15:00h след-обед. Благодаря предварително! Надявам се да сте ми полезни!

Коментари

1.   Слънчице, подаръкът ти е изключително мил! :) Нищо, че си мислиш, че това не е достатъчно. Сигурна съм, че майка ти ще се зарадва много! Но щом искаш да прибавиш още нещо към подаръка си, мисля че една картичка, която е направена лично от теб, с едно хубаво пожелание (отново измислено от теб) ще бъде чудесно допълнение. Като финална част към подаръка ти може да купиш и един букет цветя (какви да бъдат - избираш ти). Мисля, че майка ти ще бъде много щастлива! :)

2.   Идеята ти е прекрасна. Би зарадвала абсолютно всяка майка на Земята. Не си мисли, че не е достатъчно, не е важно да е скъпо, голямо, а да е от сърце. Майка ми се веднъж се разплака когато и подарих иконка от един манастир за 2 лева. Просто каквото и да подариш ще е достатъчно. Както вече казах, идеята ти е прекрасна.

3.   Каквото и да и подариш, тя ще се зарадва от сърце!!! :)

4.   Подари й към рамката картичка с мило пожелание, майка ти ще бъде много приятно изненадана, не е нужно да й подаряваш по големи подаръци, понякога евтиното е по скъпо.

5.   Даваш много ненужни подробности. Но съм сигурен, че твоята идея за подарък си е най-добра.

6.   Ще ти излезе солено, мисля, но това ще е идеалното:

Сфера (като онези коледни играчки, в които сякаш вали сняг), вътре ваша снимка. :)

Хем ще е коледно, хем наистина мнооого-много красиво.

Но дете, знаеш ли, каквото и да подариш на майка си, тя винаги ще е радостна и предоволна, защото е майка ти, която е получила подарък от твоето сърце. :)

7.   Някой хубав шоколад? В Белгия особено има страхотни трюфели:)

8.   Много ви благодаря!! Майка ми със сигурност мого ще се зарадва. А вие всичките сте много мили. Весели празници на всички. ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСЛИВА НОВА ГОДИНА!!!!
ОТ АВТОРКАТА!

9.   Мен мама ме изяжда ако й купя нещо :D само съм си била изхарчила парите.. но все пак тя ми е благодарна, така че майка ти ще се зарадва и на най-малкото :) и една рисунка на нещо красиво и мило ще й бъде достатъчно, сигурна съм
момиче на 13.