Споделена история от Семейство

Обичам го, но не съм щастлива там..
Здравейте! Направо ще мина на въпроса.. та.. миналият ден трябваше да ходим до областният град, получих смс с пожелание за щастлива нова година (това е нормално).. мъжът ми беше с мен, но проблемът е там, че.. преди да тръгнем свекърва ми е казала на мъжа ми, че ги лъжа всички, изневерявала съм му.. и какво ли още не.. :( и вечерта се прибрахме-нищо! На следващият ден обаче мъжът ми разбра от кой е смс, а той беше от един познат, с който дори връзка съм нямала-нищо.. какво стана ли? ! Искам да имаме бебе, повтарям го на мъжа ми постоянно, но снощи ми каза, че съм вече бременна от друг, имала съм любовник.. ако имах любовник, ако не го обичах щях ли да искам той да е баща на децата ми, щях ли да искам да прекарам остатъка от живота си с него, после изядох здрав бой за нищо-юмруци, душене и всичко това без да съм направила нещо, без вина.. , а може би имам такава, и тя е че го обичам, знам че може да звучи много глупаво-той да ме бие, а аз го обичам.. мислите ли, че свекърва ми му внушава разни неща, защото не се случва за първи път. И преди сме се карали заради нея? Мислите ли, че ме мрази или всичко това се дължи на нещо друго или някой друг..?

Коментари

1.   Абе жена! Стягай багажа и бягай далече! Така не се живее, и няма да стане по-добре, повярвай ми! Вземи се в ръце докато още нямаш деца, че после става сложно..

2.   Ако останеш с него си нищо повече от една патка. Такъв психопат, който се поддава на внушение, не мисли трезво и бие жена си не заслужава да се размножава. Груба грешка ако родиш дете на този. Страдай си само ти, защо искаш и невинната душица да страда. Тоя бой няма да е последния, а с такъв ли пример пред очите си искаш да израсте детето ти? На такъв идиот ли искаш то да подражава? Аман вече от гъски като теб честно. Обичала го. И заради тая обич трябва да те унижава, да ти смачква самочувствието и фасона? ! Егати примитивното мислене.

3.   Защо изобщо получаваш есемеси от чужди мъже. Имаш ли нужда от тях(от есемесите), та рискуваш семейството си?
Да, той е прекалил, но замисли се, отрязала ли си всички заради него? Или все още трябва да има заигравка с някой?

4.   Момиче най важното в историята ти-после изядох здрав бой за нищо-юмруци, душене!!! Ужас, отделно и роднините му! Сигурно го обичаш, но мислиш ли че можеш и е добре за теб и бъдещо дете да живеете така, в скандали и побоища, мислиш ли че трябва да създаваш семейство с такъв човек, защото тогава ще си потърпевша не само ти но и дете? ! Как си представяш живота ви занапред като в момента е ужасно, а ти искаш дете от него? ! Въпреки че го обичаш мисля че трябва да вземеш решение и да напуснеш бързо и преди да се е появило бебе(дано намериш сили въпреки чувствата си)! Пиши как се развива историята ти. Ж27

5.   Зарежи го не си струва да си губиш времето.
И аз бях на тоя хал 8г. и ето ме на сега разведена с едно нещастно дете, ставало свидетел на скандали, побоища и какво ли не... Идва момент истиваш, озлобяаш се кам човека и нищо неможе да те спре да го напуснеш.
Осъзнай се навреме има и други мъже на този свят!
Успех