Споделена история от Семейство

Как да постъпя след шамара?
Снощи се скарах със съпруга си и тои ме удари. Много ми е болно и съм объркана. Незнам как да постъпя.

Коментари

101-137 от 137

111.   Колкото повече се подиграваме, ядосваме и т.н. на Чичо, той толкова повече "захапва" срещу жените и съвременните момчета с "промити" от еманципацията мозъци. :D
Ж

112.   Към 106! Полюции получавах в пубертетна възраст чичовото, сега получавам ерекции, като видя стегната и красива жена, но рядко има такива, освен моята. Не вярвам и ти да си такава, защото като ги гледам днешните жени, мазни и целулитни, зли квадратни бабички, които след стигане до менопаузата стават феминистки лаещи за права, и мъжете вече не ги искат, то и те за нищо не стават.. А, тинейджърки по на 15-16 изглеждат като лелки на по 35-40.

№107, има доста луди, които виждат другите болни, и си представят че няма кой да им помогне. Но си и прав/а. Сега не се обръща особено внимание на жизненоважни неща. Днешните управляващи по света прилагат действащи правила... "хляб и зрелища за народа"... само дето на някои хора им липсва хляба, а имат само зрелища!

№108, коментарът ми беше към №102 чичовото, не беше към теб, за това може да не го четеш, и без друго нищо няма да го разбереш.

113.   Чичако, сега що пак си написа сам коментарче под номер111.
Еми захапвай, забавляваш ни ;Д

114.   Чичакът е голям ....! Подвизава се също из други сайтове, но на горкия всички му се подиграват, а той си мисли, че остроумно ги "затапва", горкия...

115.   Затапвам, само тези които са хубави и стават за "затапване", но такива са рядкост! Разни целулитни грозотии с разхлопани вагини доста ще чакат ред някой да ги затапи. Коментарът под №111 не е мой, а аз съм №112, но има "умници" дето ги гони параноята и ме виждат подвизаващ се из други сайтове. Явно те се подвизават там, предполагайки моето подвизаване. :)))

116.   113, този път не позна. :) Жена съм си и не случайно в коментара ми има кавички и иронизиране мисленето на Чичо. Ти защо не ме разбра? На колко години си и спал ли си в часовете по български език и литература?
От 111 ;)

117.   113, Чичо пише дълго и обстоятелствено, а не с 1 изречение. Има точно определен стил. И наистина - вземи отвори една българска граматика и научи за какво се използват кавичките. Приятелски съвет. Може и да ти е от полза някога някъде. :)
Отново от 111

119.   Чиче, ще ми напишеш ли пак някое любовно стихотворение, нали каза, че ме обичаш?
Виктор

120.   Хaххaх н 115, Чичо ли си, дядо ли си :) ти не си "зaтaпвaл" поне четвърт век. Тръгнaл бaш кaто млaдите бг неaндертaлци дa се опитвa дa обиждa жените, дa се смее ли човек, дa плaче ли.
Кaто го отлепиш от крaкa колкото дa го изпикaеш явно си мислиш, че си прaвил секс.
Почини си мaлко деденце!

121.   Благодаря 117 или 111! Радвам се за корекцията ти, че има доста коментари, които са трудно разбираеми смислово, поради граматически неточности, а някои потребители пък не разбират смисъла на казаното поради липса на познания.

119... Викторе!!! Аз може да мразя феминизма като идеология, но жените си ги обичам много. Имам си ги три у дома. Също така не харесвам хомосексуалните. Ти такъв ли си? Ако ти си този Виктор за когото предполагам, върни се в другия сайт и обяснявай подробно как турчина те е оправял и се радвай на подкрепата на останалите.
Аз от такива мъже, дето ги "гласят" като жените се гнуся, камо ли стихове да им пиша. Гнуслив съм си по рождение, и ако си Виктор от другия сайт много добре го знаеш!
Херкулес!

128.   104, да. А има и едни такива като теб - алерген със силна зависимост да дразнят другите. Хора, които вървят и викат: "Удряй"!
Само защото не съм на твоето мнение, се опитваш да ме провокираш. Нали знаеш това за колко умствен капацитет говори? ! И нали знаеш поставянето на определения и квалификации, без да познаваш човека на какво е признак? ! Че ако не знаеш - питай. Не е срамно да си тъп, срамно е да си отвориш устата (в случая да напишеш 1 ред) и да си проличи моментално.
А по темата - разбрах. Мъжът е виновен, 'щото е ударил жената. Защо я е ударил? При каква ситуация? Как така? ! Все въпроси, които са много по-важни от самият удар.
Помислете малко и недейте слагайте определения все едно раздавате бонбони на деца.
АКАТИМ

131.   128, напълно те подкрепям. При днешното равенство между половете мъжът винаги е виновен. Ако жена зашлеви шамар на публично място на мъж, пак мъжът е виновен. Сигурно я е погледнал, а не е трябвало да го прави, или пък не и е обърнал внимание, което също е огромна вина от негова страна. Ще го разкъсат на парчета, защото жена не удряла мъж без причина. Тя може да го вкара и в затвора за изнасилване, без дори човека-мъжа да знае за това. Виж, ако мъж удари жена, това вече си е криминално престъпление. Никой не търси причината за това. Щом я е ударил, значи че е престъпник-насилник, изнасилвач, комплексар, ненормалник с предразсъдъци, краен сексист, или ислямист с болен мозък. Това е днешната действителност от равенството, което феминистките смятат за свое постижение. За това и така нареченият "демократичен" свят изчезва бавно, но сигурно. Другият недемократичен свят (където жената само ако гъкне и опозори мъжа, умира веднага), прогресивно нараства и открито заявява намеренията си за световно господство. Женското управление на мама Меркел ще допринесе за по-бързото завладяване на Европа от народи, не признаващи жената за човек, и смятащи я за гнусно нещо, незавършен или за кастриран мъж. Това е Акатиме, лошото предстои. Дано Тръмп спечели изборите. Който и да е президента на САЩ ще е без значение, само да не е жена, защото тогава третата световна ще е факт. Хилари я отсвириха веднъж, но виж я как драпа отново, размахвайки женската карта и мазно се усмихва, обещавайки неизпълними неща. Казваме му популизъм. И у нас гледат да не останат по-назад. Сега трябвало да се напънем и да сложим жена за президент. Така обещал ББ. Той без да се напъва наслага все жени за министри и ето ти го резултата. След всяко негово завръщане от Брюксел, и веднага е назначен някъде женски министър. До сега се употребяваха изрази в пресата, като "днешните държавни мъже", а вече сигурно ще казваме "нашите държавни жени"! Остава и женски президент да си изберем, като че ли действащият се различава с изказванията си. Срам ме е, че съм българин, роден в държава с традиции, където мъжете и са дали много на света. Сега вече с това женско управление мъжете ще трябва да търпим женските безобразия насърчавани от законите, защото с поведението си на феминисти, не заслужаваме по-добър живот, или мъжкото в България е вече на изчезване!

132.   131, Обама направи изявление, че е феминист, обаче той е Президент, а ти?? Кой си??

133.   Не мога да разбера какво целят феминистките с аргумента "21 век". Може би това е начин да се изтъкне някакво новаторство, революционност и бунтовност, и то като ХУБАВО нещо. Е да, но революцията е насилие, а аз съм против насилието. Насилие е и психическия тормоз във формата на морализаторстване на мъжете.

За информация на междуполовата корида: жена на 24 съм.

134.   Откакто свят светува Жените управляват света!

Просто в миналото са го правили неявно: от СПАЛНЯТА!!!

И най - коравия лидер се превръща в послушно паленце, когато е в обятията на любимата си ЖЕНА ;)

Който не приема реалността нека мрънка, ругае, пише километрични коментарчета, но нищо няма да промени.

135.   134. абе не знам дали го управляват, чак откакто светува, ама откакто наистина го управляват (такива като Меркел и оная кукувица Килърито) - светът започва хич да не ми харесва... :(

Според мен борбата за равенство на половете няма да завърши с тяхното изравняване... Жените ще продължат и по-нататък, и понеже са по-алогични от мъжете, по-завистливи и по-коварни, светът под тяхно управление ще заприлича на истинска кочина, а те ще загубят женствеността си. Чака ни нова Мрачна епоха, много по-лоша от средновековието...

137.   Поздрадявам Акатим, 105 на когото лепнаха прозвището "чичото" и другите като тях които са прозряли истината за феминизма и извратената реалност в която живеем вследствие на въвеждането му насила върху нациите чрез задължителни меморандуми, декларации за права, квоти и други подобни недемократични насилствени методи. Сега вместо да повтарям очевидното и вече казаното ще задълбая и ще представя по широката картина на нещата, защото има опасност от дървото да не видим гората. Феминизма представлява само една от сатанинските доктрини които слугите на дявола които имат влияние в сащ и по върховете на ЕС опитват да налагат на нациите, други такива са мултикултурализма, хомосексуализма, травестията, смесването с различни цветнокожи диваци и получовеци, сексуалните извращения, разрушаването на семейството като институция и обществените отношения, разрушаването на сътворената от Бога храна - растения и животни в която семето и, идентичността и, рода и си е в нея и изродяването и чрез ГМО и подобни, промотирането на окултни, сатанински тайни общества и подтискането и изместването на християнството от обществения живот и структурата и законите на държавата, промотиране на алчността, себичността, наглостта и всякаква морална и социална деградация. След като изяснихме, че феминизма е от дявола и част от войната която дявола води срещу човечеството посредством слугите си на високи постове и действащи като агенти на влияние да разгледаме защо феминизма работи в полза на унищожението на човечеството, отношенията между мъжете и жените и моралната и обществена деградация. За това трябва да се върнем към историята за сътворението и първородния грях при който жената Ева се вслушва в думите на дявола и нарушава Божията заповед и чрез нея и мъжът яде и в цялото човечество влиза смъртта. Тук се вижда и историята го потвърждава, че жената а и жените като цяло са много податливи на манипулации, лъжи, чувства и като цяло всякакви сатанински доктрини и рядко подлагат на съмнение това което на пръв поглед им допада тоест те са влачени от чувствата си а не от разума си който би могъл да ги предпази да не влезнат в капан. В сатанинските окултни доктрини на слугите на дявола поради този факт се смята, че жената трябва да бъде поставена над мъжа, защото тя първа е послушала дявола и те се стремят да постигнат това чрез доктрината на феминизма, равноправието и други подобни. Словото Божие от друга страна учи, че има йерархичен ред в който мъжа е поставен за глава на семейството си и той има власт над жена си. Йерархичния ред е такъв Бог - Христос - мъжа - жената - децата. Както родителите имат власт над децата да ги възпитават и наказват, такава власт има мъжа над жена си. И така виждаме, че от една страна имаме Божествен ред и закони които ако се нарушават водят до смърт и от друга страна изопачаването, отхвърлянето и израждането на този естествен и Божествен ред което води до тежки и страшни извращения и опорочаване на отношенията между хората. Защо това се случва и как е възможно? Това става защото дявола се е скрил от вниманието на хората и те не го усещат, както се казваше във филма "адвокат на дявола" (в който между другото има много вярни неща изнесени пред всички, но хората които не разбират мислят, че са измислица) - "те не усещат от къде им дойде" тоест дявола действа така - той се е скрил, хората мислят, че е измислица и в следващия момент той ги атакува с гнусните си доктрини на морална деградация и те не знаят откъде ми идват тези доктрини, откъде идва всичко това и не могат да се освестят за да се защитят, защото дявола стои в мрака и ги атакува от там чрез слугите си. Хората трябва да разберат, че Бог съществува, Господ Иисуса Христа съществува, дявола съществува и се води борба за умовете на хората, защото дявола иска да промие мозъците на хората със своите гнусотии така, че те да ги приемат, да ги вършат и по този начин да паднат под Божие осъждане за в геената, това го прави защото сам е обречен на такава съдба а злобата му е голяма и иска да повлече всички със себе си в гибелта. Много внимавайте какви доктрини приемате за даденост, за модерни, за 21 век и т. н. за да не ви повлече дявола със себе си.

139.   Акатим не е чичото, Акатим е момче на 28.
Въпреки че не ме кефят мненияте му също, просто се чувствам длъжна да го поясня това.
Чичката мъж на 48 години. Казвал си го е няколко пъти.

140.   До 120:Мене, ако питаш, изобщо никога не е затапвал тоя Чичка, сигурно е някой девствен смотаняк, дето го е яд, че никоя жена не му пуска, и затова е като лисицата, дето се успокоявала, че гроздето е кисело, щото ѝ е твърде високо.

141.   Здравей 137! Радвам се на коментара ти, който обяснява днешната ситуация, в която християнският свят попадна в капана на зли тъмни сили, и е на път да изчезне. Правилно са разбрали и някои от останалите потребители на сайта! Аз съм 105, както и №100, 112, ... до 131. Нарекоха ме чичо, защото според тях имам остарели предпочитания, понеже съм с патриархално възпитание, и съм бил добре известният антифеминист в сайта. Видно е, че и модераторите тук следват с феминистична жлъч остракирането на мъжките мнения, като не допускат коментари (в случая моите и такива като на Аким предполагам), които са в отговор на други коментари и нямат нецензурни изрази, а изразяват определено само възгледи, и поглед върху нещата от друга гледна точка. Това предполага пола на модераторския състав и обезсмисля коментарите по темите, като не се допускат мъжки мнения противоречащи на феминистичните извращения за равенство между половете. Секуларизмът в България, както и в останалия Християнски свят е наложен (това си е мое мнение) от зли тъмни сили, които искат да са господари на планетата и прилагат успешно римското правило "Разделяй и владей", като налагат закони стимулирайки жените към неподчинение, своеволия и безнаказаност при извършване на престъпления, поставяйки мъжа в унизително (чрез закон) положение, и отнемайки мъжкия му авторитет. Погледни заглавието на темата! Жената пита как да постъпи след шамара, а въобще не се запитва, защо го е получила. И понеже физически е по-слаба и не може да отвърне, търси начин да отмъсти за безсилието си пред природните дадености на половете, от които зависи оцеляването на човечеството. Секуларното управление изолира духовността от ежедневието у хората, отнемайки им традиции и обичаи. Днес "морал" е термин изразяващ ирония, към такива като мен и теб. Мъжки качества като чест и доблест вече не съществуват. Разбираем е женският стремеж към равенство с мъжете, понеже им липсват мъжките качества и се стремят да ги компенсират със изнудвания, позовавайки се на днешните закони. Не е разбираемо обаче, защо мъжете все още допускат това да се случва вече повече от 70 години, след като винаги могат да сложат жените където им е мястото и да нормализират нещата, ако се обединят. В нехристиянския свят нямат такива проблеми с жените. Дай някакво обяснение (ако публикуват коментарите ни) защо само при нас християните е така?

144.   Здравей аз съм от 137 до 141

Върху християнския свят е най-главната атака, това е свързано с християнските пророчества за края и идването на антихриста. За да може да се яви антихриста, големи маси християни трябва да отпаднат от вярата и едва тогава Божият дух да разреши това. Слугите на дявола се опитват именно с тази цел да деградират нравствеността и да умножат греховете на хората. В Светите Писания се казва, че никой не знае деня и часа на Второто Пришествие на Господа Иисуса Христа само Отец, но има индикации които посочват определен времеви диапазон. В момента сме 5776 година според еврейският календар и евреите чакат техния Месия който всъщност ще е антихриста, понеже те отхвърлиха истинския Месия - Иисуса Христа. Ранните християни са смятали, че света ще продължи до 6000 година и след това ще настане 1000 години царуване на Христос на земята а към края на тези 6000 години ще се яви и антихриста. Затова се смята, че тези събития трябва да станат до 2239 година като пределен срок за изпълнението на тези пророчества. Разсъди над тези пасажи от Светите Писания: "А Духът ясно говори, че в последните времена някои ще отстъпят от вярата, като се предават на мамливи духове и бесовски учения" и "Никой да ви не прелъсти по никой начин; защото оня ден не ще настъпи, докле първом не дойде отстъплението и се не открие човекът на греха, синът на погибелта, който се противи и се превъзнася над всичко, що се нарича Бог, или светиня, за да седне като бог в Божия храм, показвайки себе си, че е бог. Не помните ли, че, още когато бях при вас, ви говорех това? И сега знаете онова, що го задържа да се открие той в свое време. Тайната на беззаконието вече действува, само че няма да бъде извършена, докато се не отдръпне оня, който я задържа сега, - тогава и ще се открие беззаконникът, когото Господ Иисус ще убие с дъха на устата Си, и чрез блясъка на Своето пришествие ще изтреби тогова, чието явяване, по действие на сатаната, е с всяка сила и с поличби и лъжливи чудеса, и с всяко неправедно прелъстяване ония, които загиват, задето не са приели любовта на истината за свое спасение. И за това Бог ще им прати действие на заблуда, за да повярват на лъжата, та да бъдат осъдени всички, които не са повярвали в истината, а обикнали неправдата. " Това се знае от слугите на дявола които именно чрез деградиране на нравствеността се опитват да създадат условията за появата на очаквания от тях антихрист. Така, че се правят всички усилия християнската етика, изпълняването на Божиите заповеди и добрите отношения между хората да се деградират, унищожат, развалят. Всичко което е лошо, нередно, морално развалено, греховно, наглостта, лъжата, изневерите, лицемерието, сексуалните извращения и т. н. се рекламира и налага чрез всякакви нормативни актове които уж целят "равноправие" и "равенство" и т. н.

145.   "ако се обединят" - това често го повтаряш, което е супер жалко някво, Чичка, защото един истински Алфа няма нужда са се обединява с когото и да било!
На един истинки Алфа-мъжкар не му трябва помощ и психологическа подкрепа под каквато и да била форма нито от други мъже, нито от религия някаква, нито от майчицата му, батко му, попа, имама или терапевта!
На един истинки Алфа жените му се редят на опашка и не мислят нито за права, нито за каквато и да било, защото той е способен, готин, той е Алфа! На него не му пречи жените да се финансово независими, защото е желан като мъж - няма нуждата жените да бъдат поставени в слаба позиция за да му обръщат внимание, най - общо казано!

Истинките мъжкари не има пречи кой за какво се бори или не се бори. На тях им се получава всичко, оправят се навсякъде, независимо какви са политическите или друг вид условия, всички останали мъже искат да са им приятелчета, а всички жени искат да бъдат с тях!

Един алфа-мъжкар не се дразни, че жените искат права, равенство, по простата и ясна причина, че те го желаят (него), че на него по никакъв начин няма да му попречи да продължава да просперира, да е навърха, защото той е Алфа, докато обикновените мъжленца лаят и квичат, защото за тях е удобно, дори и жизнено важно жените да се поставени в слаби житейски позиции, защото добре устроените жени със самочувствие се чукат и навиват да се размножат само с Алфа-мъжкарите!!!

За това и мюсулманската религия (а преди време и християнската) е така потиснически настроена към жените - за да е в помощ на всички мъже-комплексари, емоционално нестабилни индивиди, с по - некачествени гени/ по- малко привлекателните, с по - малки възможности за проспериране - натрупване на материални блага.
И дори много от майките в мюслуманския свят това са го осъзнали и са твърдо за потискането на свободата на младите момичета за да може да има женички за синчетата им-лузърчета.
Иначе, ако не е така, само Алфите ще се размножават, а мишльовците ще си седят сами, при майките си.

Иначе относно Меркел, много хора не я харесваме, но не защото е Жена, а защото е кофти политик.
Ако искаш да обсъждаш настоящата политика на Европа - направи една тема. Но не почвай с глупостите от сорта на жените тва, такова, онва, онакива.
А коментирай конкретни политичеки лидери и техните решения, но без да се съсредоточаваш върху пола им. Гарантирам ти, че тогава ще ти пишат предимно супер по - сериозни хора и може би повечето от твоята възрастова група.

146.   Здрасти 144, 141 съм! Моля да ме извиниш, ако по някакъв начин неволно те засегна, понеже аз съм човек с големи познания в техническия (технологичен) свят, но съм пълен невежа в духовен аспект. Нещата ги приемам по друг начин, като не отричам съществуването на сила, отъждествена като Господ, или по висш разум, пред който човечеството е безсилно да се противопостави. За това за мен са обясними неща, които повечето хора приемат за свръхестествени. Някога исках да следвам Астрофизика, раздел от Астрономията, но си останах обикновен Радио-инженер. В спора дали Големият взрив (Big Bang) е съществувал има доста противоречиви теории за произхода на вселената, а аз не съм съгласен че го е имало. Теологията също го отрича. Когато неща, за които няма обяснение, обикновено се предполага тяхното съществуване, а решението е във вид на аксиома. За това аз мога да си обясня неща в невидимият спектър, прилагайки физичните закони. Създаване на антигравитационни полета, скриване на предмет във видимо пространство чрез изкривяване на светлината чрез мощно електро магнитно поле (шапка невидимка), дори телепортът е теоретично обясним, а може би след време ще се реализира и на практика. Това обаче което ти ми обясняваш ми е доста трудно да асимилирам, понеже както ти обясних в началото съм пълен невежа по този въпрос. Благодарен съм ти че с подробности ми разказа всичко това, и понеже то не ми е безинтересно ще си позволя да те попитам вярваш ли в преражданията, и понеже често се говори за излизане на човешката душа в астралното пространство, имаш ли някакво обяснение за това? Извинявам се и на останалите за офтопика и отговарям отново на авторката по темата. Авторке, шамарът който си получила преди 8 години вероятно вече си забравила, а ако го приемаш като унижение, то знай че днес времето е друго. По някога словесната обида е много по-болезнена от физическото нараняване, а жените са специалистки в това отношение. Чела ли си приказката за мечката и лошата дума? Причинената рана заздравява и се забравя, но лошата дума никога! Така че винаги можеш да постъпиш както намериш за добре. Ако търсиш отмъщение можеш да го постигнеш по много начини. От мен мога само да ти кажа, че животът е един миг, а човек на предсмъртния си одър съжалява за това което не е успял да направи, а не за това което е направил. Загубих родителите си поради лекарска грешка, и за това жена хирург не признавам за добър лекар или въобще за лекар. Човек разбира истинската стойност на нещо, когато го загуби!

147.   И тази тема е налазена от Смахнат Чичо! Вече дори не е интересно, а просто е досадно! Каквато и да е темата, той успява да го докара до жените и тяхната малоценност. Чичак, не се ли уморяваш сам от себе си?

148.   145, поздрави от Чичо! Интересни са ми сравненията които правиш. Я дай дефиниция за Алфа мъжкар? Аз нямам претенции да съм такъв и не ми е необходимо жените да се лепят около мен. Първо защото съм отдавна женен и имам жена и големи деца, вече пълнолетни, а съм и глава на семейство, определящ правилата у дома. Второ, колкото и странно да ти се вижда, доста жени ми се лепят, защото поддържам физиката си в безупречно състояние и явно предизвиквам техният интерес, от който нямам нужда, дори ми пречи. И трето, "Една птичка пролет не прави" - народна мъдрост. Като казвам "Обединят" имам предвид да се обединят срещу налаганите закони от световните кукловоди, и срещу статуквото, което не се е самоопределило, а отново е наложено като държавна политика. Няма значение дали ги определяш като Алфа, Бета или Гама мъжкари, на мъжете им бе отнет насилствено чрез уродливи закони авторитета, и жената се издигна в култ, като и се предостави огромна юридическа власт, с която упражнява психическо насилие над мъжкия пол, гаврейки се с мъжкия облик. От тук идва цялата неразбория на "демократичния свят, а феминизмът е основно оръжие за лесна манипулация на общността и поставяне в политическа зависимост на държавите. Новите джендър философии промиват мозъците на децата още от малки в детските градини, като им вменяват фалшиво равенство между момчета и момичетата, а и в много случай момичетата били с предимство. Работата е там, че като поотраснат момчетата чувстват физическото си превъзходство и дори проявяват качества от вродения си интелект, който при момичетата липсва. Тогава биват наказвани от възпитателките си за неуважение към момичетата, и не даване на предимство. Още тук издиша джендър-философията за равенството. Тя насажда убеждение, че ако всички мъже се държат с жените като с мъже, жените също няма да са жени, а можещи като мъже. Тоест, нашето поведение към тях ги прави слаби жени.
Днес изследванията за всичко могат да се фалшифицират, защото който поръчва и плаща за тях, си поръчва и крайния резултат. Но не им се е получило в университет „Бъркли“. Колкото и да е странно, в този водещ университет на САЩ в края на 20-и век бил извършен следният експеримент (не знам кой им е позволил): Взимали бебета от нулева възраст и ги отглеждали и възпитавали по еднакъв начин, независимо от пола им. Същата храна, игри, дрехи. Този опит, разбира се, не довел до позитивни резултати. На момченцата нищо не им паднало, а на момиченцата нищо не им пораснало. Както момчетата ги привличало оръжието и колите, а момичетата – куклите и парцалите, така си и останало. Днес това насила наложено равенство пречи много повече на жените отколкото на мъжете. Ето това искам да обясня тук. Тогава жената написала темата нямаше да пита как да постъпи след шамара, а нямаше да предизвиква мъжа, знаейки че ще последва такъв. Жените днес ще размахват законите със своите женски права, а мъжете все повече ще ги пребиват, че и убиват както е видно не само при нас а в целия "демократичен" свят. За това е и "феноменът" на 21 век, нарастващото насилие над жените пропорционално на желанията им за равенство и равнопоставеност с мъжете. В ислямския свят, за който говориш отново глупости нещата са други и нямат проблеми с жените. Според теб там почти всички мъже са комплексари, а майките им-жени обгрижват синчетата си? Пожелавам ти да идеш (ако ти се отдаде възможност) в Дубай, или в някое друго емирство. Тогава друга песен ще запееш. В останалия ислямски свят нещата са зле, защото Ние-"демократичните" общества им налагаме с военни интервенции наши правила, несъвместими с техните разбирания, и едно от най-съществените е заразяването с феминизъм. Само че те са имунизирани срещу този вирус и ефектът е нулев. За тях уронването на мъжкия авторитет и поругаването на мъжка чест се наказва със смърт за жената. Остават само разходите и смъртта при военните конфликти и от двете страни, предизвикана от нашата намеса. Като казваш, че Меркел е лош политик, би ли посочила друг политик-жена, която да е била добър политик? Защото аз за 48 години живот не съм видял до сега такава. Шопенхауер е виден философ, всепризнат с поучителните си философски разсъждения, но и нашата народопсихология макар и неинтелигентно изразява същото отношението към женските способности като казва: - "Туй дето пикае клекнало, за нищо друго не става, освен да ражда и отглежда деца"! За това жените нямат място в мъжките професии и обществено политическия живот, а Меркел я преизбраха (сложиха отново), за да е марионетка в ръцете на... хайде да не се повтарям. Аз коментирам политически теми в доста форуми, и ако и ти се вгледаш внимателно посещавайки ги, ще видиш, че отношението на мъжете и дори на някои жени към жените политици, завоалирано изразява неодобрение. Сега който виден политик или учен-мъж, каже нещо вярно в ущърб на жените веднага получава "червен картон" и наказание, както и обвинение в сексизъм или женомразство. За това няма как открито да се изразява нечие недоволство към феминизма, защото ще последват законни репресии. За това и аз говоря за мъжко обединение (консолидация), където мъжете силово да сменят властта и да сложат жените където им е мястото, като ограничат огромните им юридически права. Да се освободят от днешната юридическа женска зависимост, и да се забърза техническият прогрес. В противен случай жените ще са нагли, и ще вършат безобразия, мислейки се за безнаказани, а мъжете ще ги пребиват и убиват, прескачайки законите, и раздавайки мъжко правосъдие, защото няма какво да губят! А, от това губещи са и двата пола! Хайде със здраве 145, нищо лично!

150.   Така, мъж на 35 съм. за 12 години семеен живот не шамар, обидна дума не е получила. Но, така стана, че последната година си хванах любовница, причините няма да ги коментирам. Тя разбра и се почнаха скандали, скандали, всичко пред децата. Аз съм такъв човек, че викам, зея, удрям врати, стени, но не посягам. След последния удар по стената бях със счупена ръка. Дойде момент в който тя започна да ми посяга и веднъж ми заби шамар, аз просто си казах, донякъде си виновен недей удря. Но това се повтори и вече не издържах и отвърнах с шамар. Така още два пъти ме удря първа и аз връщам, докато една вечер на едно събиране на обществено място и пред много приятели, след леко сдърпване стана и ми лисна чаша вода в лицето, за което получи много сериозен удар зад врата. Не знам дали съм прав или не, но за нито един от шамарите не съжалявам. Постоянно ме заплашва, че ще ме напусне, но не го прави, а аз не само че не я спирам, а и казвам да се разделим, но тя не стои да ми трови живота.

153.   Здравей 150! Това, че си си хванал любовница е добре, но е трябвало да действаш тихо, инкогнито. Не казваш причината, а деца имате ли? Ако за 12 години съвместен живот сте били в перфектни отношения, явната любовница ще да е в отговор за неразбирателство. Аз съм женен от над 23 години, но до сега не съм повишавал дори тон на жена си, а и съм нямал причина да го направя. Рядко има жени като моята, но ги има. Агресията която проявяваш може да ти причини големи главоболия. По добре тренирай нещо във фитнес или си намери боксов чувал, където да си изливаш гнева, представяйки си съпругата ти. Ако искаш да се разведеш, днес е много лесно. Има доста бракоразводни адвокати-"лешояди", които само това чакат. Предизвикай я на публично място пред свидетели да ти посегне или да те злепостави. После като се приберете в къщи може да я потрошиш от бой без свидетели, само гледай да не я нараняваш по тялото, оставяйки белези. Шамарите били най ефикасни. Така твърдят някои. След това подаваш молба за развод в съда, и посочваш причините (обида или злепоставяне на публично място), които свидетелите ти ще потвърдят. Ако жилището ви е общо, половината от стойността на имуществото ще е за теб. Ако пък ти е наследствено, тогава я изгонваш като мръсно куче и си продължаваш с любовницата. Такъв е животът пич. Използвай удобен момент и после с техните камъни, по тяхната глава. Жените винаги ще свирят втора цигулка, докато не ги изхвърлят от оркестъра. Еманципацията освободи и мъжете от семейна отговорност. Щом законът унижава мъжете и ги приравнява с жените, тогава нищо не може да задържи мъжа при жената, и той може да я напусне, когато си иска. Желая ти успех!

156.   Само на мен ли ми се струва, че 153 е отсвирван и публично излаган от същества, принадлежащи на противоположния пол прекалено много?

157.   156, не, не си само ти и не ти се струва, ами си е точно така! И Херку сам си го е казвал много пъти!

158.   156, човек или принадлежи, или не принадлежи на даден пол -> това няма как да е прекалено малко или прекалено много.
Иди си наваксай началното образование по български език - видно е, че не си се научил да се изразяваш ясно.

Също така 153 изобщо не е отсвирван, още по - малко пък публично излаган. Ти знаеш ли изобщо какво значи публично излагане? (една подсказка - този сайт е анонимен)

Искал си да кажеш нещо, но просто не си успял. Трябва ти практика. Като пораснеш ще се справяш по - добре.. може би.

159.   156 не само на тебе,но много коментари се трият!Горкия Чичо,жените толкова са го смачкали,че се е побъркал и единствената му цел в живота е да пише и вие против тях,естествено анонимно.Не знам как допускат изобщо коментарите му,които са расистки,сексистки и призовават към насилие,мисля че дъртия е за диагноза!

160.   Чичи, а като всеки човек принадлежи на пола си защо много мъже искат да го сменят в женски? Тука няма как да набуташ любимия ти феминизъм, защото никоя жена не иска да стане мъж, а много мъже искат и стават жени, сори чичи ама сам се излагаш!

162.   Към 159 и 160!!! Виж малкия! Мен никой не ме е смачквал, и няма да може както в реала, така и във виртуалното пространство. А, ти по добре се върни в женския си сайт, и там им обяснявай на феминистките, как Любовта (хомосексуалната) щяла да спаси света, понеже бил пренаселен, и мъжете масово сменяли пола си с женски в Турция? !? Ако турчина вече те е зарязал, има доста манафи, дето ще ти обърнат внимание, и ще те направят щастлив. Заедно с Моника все ми "дишате" във врата тук, но няма значение. Давайте, пък може и да промените възгледите ми.

163.   Чичи, искаме да ти помогнем бе кво се звериш? Виждам че всички те мачкат ама яко те коват брат, правят те луд а ти не се усещаш и продължаваш с това да бъдеш смешен, жал ми е за тебе честно, в реала ако си същия ревльо, на който все някой му е виновен за това че си смотан и стъпкан от жените и живота, сигурно и бит от жени, бих се опитал да те утеша, разбирам те защо само анонимно се жалваш и че нямаш смелост да си кажеш проблемите. А мъжете масово си сменят пола в цял свят да ти дам ли статистика, защо не го направиш и ти, наясно си че не ставаш за мъж, поне една готина лелка може да излезе от тебе! Ще ти хареса да ти дишат във врата, то и сега ти харесва не се прави!
Викс

164.   Здравейте отново, аз съм 156 и написах коментара под същия номер, за да ви гледам цирка след него. Наистина коментарите ви са забавни, благодаря, че ме развеселихте. Особено 158 ме накара да се смея с глас. 158, не казвам, че е излаган тук, имах предвид в реалността, но ти автоматично решаваш, че става въпрос за онлайн пространството - това показва само, че прекарваш дооооооста време в Интернет и на компютъра като цяло. Един съвет от мен - ходи вън да си играеш с другите деца, защото от толкова клечене пред монитора ще ти се наложи да носиш очила като пораснеш. Хайде, довиждане, не смятам да си губя повече времето с вас, но да призная - забавлявахте ме много, искрено се смях, особено на възгледите на "Чичо". Май той и 158 стават само за това... тъжно и жалко е, но същевременно и смешно...

167.   И аз съм прживяла нещо подобно по-добре бягай докато не е станало късно.. ще съсипе и психиката ти, и на мен ми се случвало и знам какво е, докато не е станало късно по-добре се оттърви от него!

170.   Не защитавам нито мъжа, нито жената. Мъжа нв трябва да удря, но понякога жената вбесява мъжа по такъв начин, че на него не му остава друго освен да й плесне един шамар. Да, защото въпросната жена НЕ РАЗБИРА от нормални думи. Вие жените винаги се имате за нещо повече от мъжете и ги мачкате. Какво очаквате - да ви паднат на колене ли? Нали трябва мъжете и жените да са равни и да се уважават помежду си, да си дават сметката за нещата И ДВАМАТА?

101-137 от 137