Споделена история от Семейство

Принуждава сестра ми да правят секс
Здравейте, аз съм момиче на 18 години. Това, което искам да споделя, е за сестра ми, която април месец ще направи 14 години. Много я обичам, ама тя направи една голяма (за мен лично) простотия и съм й ядосана.

Значи преди около 3 месеца ми сподели, че си била хванала някакво момченце. Зарадвах се за нея, защото тя непрекъснато мърмореше как всичките й съученички си имали "гаджета" (детска му работа). Като я попитах, ми каза, че бил на нейна възраст.

Много ми се хвалеше непрекъснато колко бил хубав, колко бил добър, как се бил отнасял с нея... И една вечер, преди може би две седмици, идва при мен притеснена и ме пита на колко години било нормално да се прави секс. Останах доста изненадана, впуснах се в доста дълъг разпит и тя най-накрая си призна, че момчето било не на нейна, а на МОЯ възраст.

Направо откачих, много се ядосах. Казах й, че изобщо няма работа с толкова големи момчета, не съм ли й обяснявала, че на 16-18 години може да се правят неща, за които им е още рано на 13-14.... Скарахме се, тя ми се разсърди, каза, че не съм я била подкрепяла, тя го била обичала, не знам какво. Опитах се да й обясня, че не трябва да се връзва на намеците на този неин "приятел" и да не му позволява нищо, а веднага да го зареже, но тя изобщо не ми обърна внимание. След това като исках да говоря с нея, изобщо не ме отрази.

Въпреки това винаги е била сравнително разумно хлапе и аз реших, че все ще ме отрази. Да, ама не. Преди два дни се прибра по-късно вкъщи и нашите естествено не й обърнаха внимание (както обикновено), но аз като я попитах защо е закъсняла, тя само ми се тросна, после изведнъж се разплака и избяга в стаята си. Едва към 11 вечерта ме пусна да вляза и ми обясни, че "приятелят" й, който й казах да зареже, я заплашил, че щял да скъса с нея и че никога повече нямало да го види, ако не му пусне... и ей такива едни глупости. Щях да се побъркам. Ако го видя някъде този, ще му откъсна топките, но тя не иска да ми каже кой е (и тъй като няма фейсбук, не мога да го намеря).

Една сестра имам и не мога да я защитя от такива боклуци. На родителите си изобщо не мога да разчитам.

Ако някой може да ми даде съвет, какъвто и да е, ще съм му много благодарна...

Коментари

3.   Еми някой ден като излезе ако искаш я проследи да го видиш тоя боклук.. И да се разправяш с него.. Не е хубаво да я следиш но в този случай ще се наложи!

4.   как може да има такива момчета, та тя е дете!!! кажи на родителите си, опитай се да говориш с нея да го зареже и и обясни как едно добро момче би се държало с нея.
за всеки случай и обясни също как трябва да се предпазва ако прави секс!
ти си прекрасна сестра и много отговорно момиче, сестра ти ще оцени загрижеността ти след години.
дано не прави секс с този изрод и да осъзнае, че е едно младо уникално момиче, което много момчета ще оценят след време!

6.   Просто намери начин да и обясниш спокойно, че тоя "приятел" я изнудва да прави секс с него.... Щял да я напусне-голяма работа, явно я е притискал, а тя не му е дала и сега е ядосан.
Кажи и, че е за нейно добро тя да го напусне първа и да не се унижава като се съгласи заради него, за какво и е тоя идиот.

7.   aми проследи я де
Като се срещне с него ще разбереш кой е :)

8.   Много отрепки има на последък, а с мойта бивша годеница тръгнах аз на 19 тя на 15 но си я обичам и до ден днешен въпреки че ме заряза гадно и сега е с друг а съм на 23.
Но сега всички търсят само секс, обществото ни е сбъркано, а за помощ, момиче като се влюби и с правата лопата да го бият пак ще търпи и няма да слуша, колкото и да го пазите да не излиза или др. неща, то ще си гледа приятелките и ще прави същото.

Някой трябва да му обясни и вашите да общуват повече с детето, това е проблема, не знам как родителите не ги интересуват децата им, аз ако имам дъщеря ще полудея.

9.   Кажи на баща си, той ще го намери - бъди 100% сигурна. ;)

10.   Аз съм на 20, но когато бях на годините на сестра ти или може би бях година по голяма не знам вече тогава и аз имах първото си гадже беше една година по голям и ей така след 2-3 месеца връзка той ми каза че ако не правя секс с него ще го направи с друга гадно ми беше все пак си мислех че го обичам детска му работа сега знам, че не е било нищо особено. Та дано и дойде ъкъла в главата и го зареже, а ти наистина проследи я да го видиш и поговори и с него обясни му че тя все още е дете да се замисли и той малко все пак той е пълнолетен а тя даже все още няма и 14 може пък той да те послуша и да се замисли.

11.   да кажеш на баща си е чудесна идея, но говори и със сестра си.
най-добре е ти или баща ти да кажете на тоя изрод, че ако направи нещо със сестра ти ще го съдите за секс с непълнолетна!!! какъв идиот само, но всичко се връща в живота!!

12.   :)) когато бях на 32г се запознах с две хлапета на 14г. Бяха много весели, щури и красиви. Оказа се, че били пробвали всичко. Бяха готови да ме.... и двете, аз дори не съм им говорел за секс. Само ме похвалила тяхната приятелка на 20г която ни запозна. Както да е аз ги пропуснах. Но на къде отиват тези хлапетии незнам. Едната си имаше приятел на 20г който решил да я пази да да бъде само с него. От една страна поне ще е само с един, но дали и това е редно. Но по добре си опази сестрата, че после ще се зародят и други може и по големи проблеми.

13.   Този боклук трябва да стои на страна от сестра ти. Обясни и, че не е единствен. Обясни и, че прекара ли една нощ с него пак ще я зареже. Не и се карай. Говори спокойно.

14.   Вземете мерки и по-скоро, защото така се започва. Първо-ако не правиш секс с мен ще те зарежа. Второ-ако не правиш секс с приятелят ми ще те зарежа. И докато се усети сестра ти, ще е станала секс играчка на по-големите батковци. Не допускайте подобно нещо, казвам ти го от опит, а бях на нейните години.

16.   пазете се от такива има полиция за тези неща обадете се на тях

17.   И моята сестра (по- малка) си хвана един по-голям и аз и казах спокоино, че нетрябва да излиза с него. той беще а 18 а тя на 15. побеснях. веднъж ги проследих и си поговорих сериозно с него, поизплаших го

18.   Ами обади се на 112 и проследи сестра си.
И виж кой е тоя боклук.
И тогава зввънни на 112.
Кажи им бързо да дойдат.
Така ще оспеете да го хванете.
И го осадете в затвор до живот.
Това е моя съвет!

19.   Не е нужно да и крещиш, просто и обясни, че не е лошо да поизчака със секса. Тя трябва да преценява какво да прави, защото ако не е това момче, ще е друго, ти не можеш постоянно да си и пъдар. Не е лошо да се запознае повече по въпроса от подходящи източници.

20.   Казваш на вашите незабавно какво е положението. След това на вечеря или когато се връща от училище тримата провеждате сериозен разговор с нея относно това момче. Убедете я че не е единствения и че заслужава някой по - добър. Ако направи грешката да е с него много ще съжалява, той ще я зареже после и хич няма да му пука, че е разбил сърцето на едно момиче. Даже отиде ли на среща с него нека ти или най- добре баща ти да я проследи и ако пак тръгне да я притиска да му изкочи и да го посплаши малко това леке! Ще ви се сърди известно време, но после ще ви е благодарна!