Споделена история от Семейство

Как да забременнея?
Аз съм момиче на 27 години, имам си сериозен приятел и наскоро завърших висшето си образование. Не го казвам, за да се хваля, а именно защото образованеито ме спираше досега при създаването на семейство. Работех и учех едновременно, за да създам благоприятна среда за живот, на моето бъдещо детенце, но за съжаление него още го няма! Бях се притеснила много, ходя най-редовно на гинеколог и слава Богу нямам никакъв сериозен гинекологичен проблем. Знам, че дните на овулация играят ключова роля, както и забързаното тежко ежедневие, но се старая да бъда отпусната, защото едно дете се прави с много, много любов! Аз наистина съм готова да бъда майка и искам да изпитам това прекрасно чувство! А и още нещо-как реагират мъжете по време на бремеността на жената, тъй като живота и на двамата коренно се промен през тези 9 месеца! Ще съм ви искрено благодарна, ако ми помогнете със съветите си! Благодаря за отделеното време!

Коментари

1.   Не става с мислене, а със секс - това е ясно. И вместо да се панираш и да питаш такива глупави неща, хвани и поглези малко мъжа си, обърни му внимание - той ще ти свърши работа, какво нас питаш?

2.   Деца определено със секс се правят. има и някой други процедури но по принцип със секс. А отношенията в семейството са такива каквито си ги подредиш сама.

4.   Казваш, че ходиш редовно на гинеколог, но не пишеш да си си правила някакви изследвания. Аз на твое място бих си направила. Ако имаш възможност си направи имунологични изследвания. Малко са скъпички.

6.   Мило момиче спри да мислиш за това! Когато трябва бебенцето ще дойде и без да го мислиш.
Аз съм на възраст и преди год. имах приятелка/още я имам/която я измъчваше същия въпрос. Чакаха около 4 год. детенце и все не идваше-изследвания правиха с мъжа си и всичко беше нормално но детенцето го нямаше. Тогава тя и съпругът и от толкова напиране решиха да си осиновят за да имат и те детенце. Успяха да го направят и взеха бебче на 3 месеца. Покрай грижите за малкото човече тя беше забравила какви са нейните проблеми. Да ама след около 2 месеца започна да се оплаква че и се гади и не и идва. Оказа се вече бременна. Роди си 2 близначета-пак момиченца и сега е щастлива с 3 деца. Голямката /която знае че е осиновена/е студентка първи курс а малките тази год. завършват средно.
Така че не си го слагай на сърце. Каквото е писано то ще стане.

8.   Като за начало, не ползвай тампони, ако ползваш... няма да обяснявам защо, просто правят забременяването малко по трудно. Не се притеснявай, деца не се правят толкова лесно - търпение и секс се иска ;) успех

9.   Аз за съжаление не мога да ти помогна, защото не съм майка все още, но искренно ти желая едно или две здрави и красиви бебоци.

11.   Не трябва да напираш много, защото като искаш нещо прекалено много и то не става.

12.   Това за тампоните истина ли е? За пръв път го чувам, а и аз ползвам тампони и с приятеля работим по въпроса за бебе.