Споделена история от Семейство

Жена на 19 с мъж на 33!
Искам да разкажа една история за едни хора, които са наши приятели и ще бъда много кратка.
Защо мислите, че звучи абсурдно една жена на 17 да бъде с мъж 14 години по-голям от нея? ! Да я наречем И. Също така този мъж е бил разведен с дете от първия си брак, момче, то живее при майка си.
Родителите на тази жена И. са се противопоставяли на нейното желание да се омъжи за този мъж. Но тя се омъжила против волята им. Те не й говорели в много дълъг период от време. Но в последствие всичко се наредило. Жената родила първото си дете на 19. След известно време родила и още едно дете. Две момчета. Сега тази жена е на 52 има мъж на 66 години. Това е едно от най-хармоничните семейства, които познавам! Единият й син е на 33, а другият на 17. Те са много щастливи и много мили хора. За тези, които мислят, че имат огромна разлика в годините, много сте зле, съжалявам! Разликата в годините няма значение!!!

Коментари

1.   Съгласна съм с авторката, защото и аз имам такова семейство - нашата разлика е и по-голяма, но не съм раждала на 19, макар че на толкова тръгнахме заедно. Той също има деца от първи брак и си ги изучи много добре, аз също се изкучих, почнах си работа и родих първото си дете на 30 г.
Много хармонично семейство сме, вярно, но това не е така при всички такива семейства. Изобщо - не е редно да се обобщава и да се пречи на хората да са заедно заради такива работи, но и не бива да мислим, че голямата разлика гарантира хармонично семейство. Всичко си зависи от двамата - било то на 19 г., било то на 80 г. Мили хора, от вас самите зависи, дали ще имате добро семейство

2.   Аз пък нищо не разбрах от тая история :Д

3.   Опитвам се да кажа, че няма значение разликата в годините между мъж и жена!

4.   Хубаво звучи тази приказка, но и двете знаем, че в момента си го измисли. Явно ти си авторката, на онази история за момичето, което иска да роди на 19 и сега търсиш поддръжници в това си решение. Ти си знаеш. Аз не подкрепям история като тази, първо защото е сама си се издала като си показала колко е достоверна историята ти като чак си смятала на колко години са сега, на колко са децата и спрямо кога ги е родила. Прекалено прозрачно е всичко.
Защо не си учиш уроците? Остави на големите да правят бебета и да се женят...

5.   И аз нищо не разбрах... Моля Ви спрете да гледате Дързост и Красота.

6.   Аз НЕ гледам дързост и красота опитах се да кажа, че няма значение разликата във възрастта между една жена и един мъж. Че дори жената да е на 19, няма нищо нередно в това тя да е с мъж на 30 години! И ще добавя това, че тези хора са приятели на родителите ми, а аз съм на 16.
Това не е измислено, наистина е така! И не съм авторката на онази история, аз съм на 16! Майка ми ми е разказвала, а и същата тази жена го е потвърдила. Не може да говориш без да знаеш!!! Ти не ме познаваш, чу ли? ! Не знаеш нищо за мен! Така че не си прави грешни изводи. Това е истина, което съм написала! Защо да е невъзможно? ! Какво е лошото? След като те толкова много се обичат?
Ти оная ненормалната, която ми казва че съм на 19. Не съм! И не смятам да раждам, когато и да било. Аз мразя децата!

9.   Номер 3, грешиш, има и то голямо значение. Върни се към уроците...

10.   Да бе, защо не? ! Една зряла жена на 16 и млад мъж на 49 си подхождат прекрасно.

11.   когато тя е на 19 а той на 33 е ОК но хайде да видим когато тя стане на 30 а той на 44 и започнат да им се разминават интересите

на нея ще и се ходи по дискотеки и купони а на него ще му е по-приятно в къщи (познавам такава двойка)

и тогава ще почнат проблемите...

моите лични наблюдения са че до няколко години разлика са на един акъл, но прескочи ли се 10 години разлика след време по-младия почва да тъче на два стана :))

#

12.   до 11
„когато тя е на 19 а той на 33 е ОК но хайде да видим когато тя стане на 30 а той на 44 и започнат да им се разминават интересите“
Как си мислиш, че хора които са били 10 години заедно ще имат различни интереси ли?
Напротив - щом изобщо са се залюбили, когато единият е бил само на 19 г., а другият е бил вече зрял човек, по-скоро интересите ще се доближават повече след 10 годинки - единият ще порастне, докато другият няма кой знае колко да се промени.
Аз бях на 19 г., когато се запознах с мъжа ми, а той беше на 39 г. Днес съм на 30, а той на 50, но си пасваме още повече и хармонираме дори повече от преди. Всичко си е до хора. Има достатачно хора на една и съща възраст, но нямат нищо общо и са като куче и котка. Много „приятелки“ се опитваха да ни разделят, но ето ги днес - разведени самотни майки на 30 г., а аз имам стабилен и сериозен брак със стабилен и сериозен мъж до себе си.

13.   Номер 11 ти не можеш ли да четеш? ! Тя е била на 19 в далечното минало! СЕГА ТЯ Е НА 52!!!! И КАКВО КАТО МЪЖЪТ И НА НА 60 ТОЙ Е ЕДИН ОТ НАЙ-ГОТИНИТЕ ХОРА, КОИТО ПОЗНАВАМ, МНОГО Е ПЕЧЕН!

14.   Искам само да знаете, че това семейство е ИЗКЛЮЧЕНИЕ! 90% от връзките, чиито партньори имат разлика 15 години, се разпадат. Тя просто е имала късмет, просто късмет, че е попаднала на точния човек. Авторке, не се заблуждавай, че всички девойки, които на 17г. се запознават с 30-годишни мъже после създават семейства. Не се заблуждавай!

15.   Номер 14 - ама то 90% от връзките по принцип след 15 г. се разпадат.... тогава всички в манастир ли да ходим?
Погледни малко статистиките - на Запад има градове вече, в които живеят 70% разведени хора. В България само 1/3 от децата са родени в брак... нещата се променят.
10% от мъжете и жените са хомосексуални например - какво сега, да се самоубиват ли?
Оставете всеки да си живее, както му се живее и гледайте своите си проблеми. Който прекалено рови в чуждите, накрая се умира сам - без приятели и близки. Хората искат свободата да ЖИВЕЯТ. Който не умее да им я даде и робува на предубеждения и фалшив морал, той губи близките си хора.

Аз пък познавам само щастливи бракове от типа на този авторката, моят включително и все пак не смея да твърдя, че всеки трябва да живее така и да твърдя глупави неща. Кои брак ще се разпадне и кой ще просъществува - това зависи от двамата брачни. Първият брак на мъжа ми се е разпаднал, макар че са били на една и съща възраст. Ако имаше гаранция, много лесно щеше да е, не мислите ли?
Много по-трудно е въпреки различията и трудностите човек да съумее да създаде здраво семейство.
Кой брак щял да се разпадне след 15 г. - това не вие ще кажете. То повечето бракове не изкарват и 3 години, вие 15!
Моят вече е на 10 години. Приятелката ми е самотна майка от 8 г., а роди от мъж на нашите години. И какво сега, да се забрани на жените да раждат от млади мъже ли? Всичко си е до случая и до хората. Който обобщава, винаги греши.

16.   Напълно съм съгласен с 1 и 15. Хората сме различни и всичко си е индивидуално.

17.   Всички Вие които пишете тук и казвате че голямата разлика не е проблем, не мислите ли че мъжете намаляват сексуалните си функции с напредване на възрастта? От моя опит го знам това и никой не може да ме убеди. Мъж над 60 не мисля че е активен, а секса е важен. Же на съм на 43години.

18.   ЗАВИСИ ЗА КОИ ТОЧНО ГОДИНИ Е РАЗЛИКАТА - в кой период от живота! 19 и 33 е добре, но 23 и 56 например на мен лично ми е малко множко. Или пък 14 и 25?

19.   Номер 17 защо реши, че сексът е важен? И кое му е важното? От къде мога аз да знам дали правят секс? Това си е тяхна работа, а аз не се бъркам в чуждите работи! И дори да не го правят какво от това? Светът не е свършил, те са живи, здрави и щастливи! И не мисля, че сексът е много важен, защото той е само за създаване на деца. Не разбирам всички сте се побъркали покрай тоя секс... Леле, само секс ви е в главата има и ПО-ВАЖНИ НЕЩА...

20.   До 17: Слушай, скъпа, бракът не означава непременно само секс, ако искаш секс хвани си любовник и ще бъдеш задоволена, но щом си сключила брак, означава, че ще обичаш този човек, дори и вече да не е толкова издръжлив по време на секс!