Споделена история от Семейство

БЕБЕ-име
Здравейте, как сте милички? .. Кое от изброените имена ви харесва повече Верджиния Анджела Габриела Рая?

Коментари

1-50 от 55

1.   Здравей! Най-хубавото име е Габриела! :) Избери името Габриела - няма да съжаляваш! :)

2.   От номер 1: И после пиши кое име си избрала. :)

3.   Рая.

4.   Рая

5.   От изброените - Рая. А иначе - Виктория ;)

6.   Рая

7.   Пробвай с Валентина, Анхелика, Лусия, Антония. Не се обиждай но Габриела звучи малко грубо но Габи няма да отива на дъщеря ви. Вие си знаете но това е мое мнение

8.   Габриела

9.   Рая.

10.   Анджела

11.   Анджела или Верджиния -защото е рядко срещано име.

12.   От тези само Габриела ми харесва.
1вото означава девствена, звучи глупаво според мен,
2рото звучи американско не българско, вероятно произлиза от Angel
3тото е името на светец, еквивалент на бг светец Михаил
4тото идва е съвсем ясно от къде идва. Най-лошото от 4те. Кратко и скучно. Няма да има галено име и няма да разбира кога му се карате :D

13.   Анджела звучи страхотно :) Като ангелче

14.   рая

15.   Рая, но е често срещано вече сред бебетата и децата.

16.   Габриела

17.   Това бебе още не е родено, а вече фигурира в интернет. :) Нито едно от имената не ми допада, между другото.

18.   На мен не ми харесва нито едно от тези имена, но ако все пак трябва да избера това, което най-малко не ми хареса това е Анджела и то защото на галено ще можете да й казвате Ан Джи.

19.   Габриела

20.   И да даваш минуси, имената пак не са хубави. Тъжно е, ако си опряла до интернет да питаш за име на детето ти... тъжно. Не бих кръстила дъщеря си с нито едно от тези имена... кати порасне много ще ти се сърди и ще иска да се прекръсти...

21.   И аз съм за Габриела. :)

22.   Инес

23.   От изброените най-много ми допада Рая. Иначе - Адрианa.

24.   Свършиха ли се нормалните български имена...? !? Представете си Верджиния Иванова ха ха ха какъв ужас и абсолютно безсмислие.

25.   Подкрепям н. 24. От изброените Рая става, Габриела също. Всяко от другите имена би обрекло детето ти на подигравки и присмех в училище. Верджиния не беше ли щат в САЩ, име на тютюнов сорт?

26.   До номер 20 Всеки има право на избор, на едни им харесва на други не.. не може всички да имаме едно и също мнение и да ни харесват едни и същи неща.. И не бъди толкова крайна, че чак да се кръсти детето ми, ако го кръстя с едно от тези имена, на мен ми харесват точно тези имена.. И това, че питам за имената е за да видя кое име ще е най предпочитано, не значи, че моето дете ще го кръстя точно така.. Хубава вечер ти пожелавам, изпълнена с повече положителни емоции :)..

27.   От изброените всичките ми харесват без Верджиния. Както някой по-горе беше казал - означава девствена. Иначе бих ти предложила и Ивет, Жанет, Адриана, Никол, Ванеса, Сиана, Кристияна, Ева. Аз също съм бременна с момиченце, ние избрахме името Сиана :)

28.   и аз подкрепям името Адриана.. мн звучно!

30.   Дъщеря ми се казва Виржиния някак звучи по-нежно.

31.   За мен най-хубавото име е Рая. Мечтая си да кръстя така дъщеричката си и аз един ден.

32.   Най-много ми харесва Рая, но Дария е още по-хубаво!

33.   A бе хора, РАЯ е циганско име? Кво ви става?

По подражание на Азис и темподобни му...

34.   Рая

35.   Рая

36.   Габриела ми харесва най-много от изброените.
Иначе аз бих се спряла на Анастасия, Каролина или Виктория.

Пиши после как си я кръстила и да сте здрави и щастливи, а на малката - каквото и име да и сложите - да го носи със здраве :-)

37.   На мен Анджела най-много ми харесва.

38.   И аз съм за Рая.

39.   Станимир

40.   Рая

41.   Мария!! Нося това име и въпреки, че е често срещано се радвам, че се казвам така. За мен това е най-красивото и нежно женско име.

42.   От номер 41:
А забравих да кажа, че ако все пак си решила да заложиш на някое от тези имена най ми допада Рая. Другите не ми харесват по принцип.

43.   Вержи е хубаво (съкратено на Виржиня или Вергиния или там каквото си избереш).. Габи-също Ок, но е много детинско, Анжи и Рая са ми много цигански, Но ти сама решаваш :) Аз лично харесвам много българските имена и Бих си кръстила детето Мария или Никол :) Но ако държиш да е някое "шукаритетно" име- Лора мисля че е добре

44.   Рая е най-добре от горе изброените.Аз лично бих си кръстила детето Яна, прекрасно българско име . :)

45.   Габриела ми харесва.

46.   ЗДР аз викам габриела..;)

47.   Здравей! На мен най-много ми харесва името Рая, защото това име ми напомня на Божият рай-най-хубавото място във Вселената. Със това името детето ти ще бъде вечно доброи усмихнато. А за другите Верджиния не ми звучи добре името не ми звучи българско, Анжела също не е хубаво и не означава също, а момичетата, които познавам и се казват Габриела не са добри по характер а и името нищо не символизира. До номер 7 това имена ли са??? Аз бих кръстила моето дете Деяна или Мария или Калина. Моето име е Малина и съм кръстене на баба. На галено ми казват Ина или Инка.

48.   Номер 12 защо детето трябва да разбира по името кога му се карат не е нужно за всеки повод ново име. Рая е най-хубавото на галено може и Райка. Друг вариант за това име е Ралияна или Ралиана.

49.   Габриела :) Да ти е живо и здраво

50.   А защо не опиташ както направи един приятел? Той и жена му харесвали също няколко имена и не могли да се спрат на нито едно, затова - имената в 1 шапка или кутийка и теглили - те три тегления бяха направили, трите пъти - с един и същ резултат :)

51.   От изброените най-много ми харесва Рая. Изобщо не е циганско име много си е хубаво даже. Една моя приятелка се казва така.

Йоана ?

1-50 от 55