Споделена история от Семейство

Моля за съвет :), дама на бала и проблеми вкъщи
Привет, аз съм момиче на 16 години, имам приятел от почти 8 месеца. Обичаме се много. Аз живея при леля ми, причините няма да ги изброявам. Въпросът е там, че тя е строга, доста... и не иска да чува за момчета и прочие.. Приятелят ми има бал и естествено ме помоли да съм му дама, обясних му, че нямаме излишни пари за рокля и глупости и той заяви, че ще плати всички разходи за рокля, обувки и каквото там е нужно. Трябва да питам леля дали одобрява и да кажа на приятеля ми до края на тази седмица. Не знам какво точно да й кажа, понеже от раз трябва да й заявя, че имам приятел от 8 месеца и ме кани на бала си... Моля за съвет, да пишат само сериозни хора, благодаря!!!!

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Изброй, причините, поради които не живееш вкъщи.

2.   Любовта не идва от самосебе си, тя сигурно знае това и й кажи че това е единственото нещо което искаш, да отидеш на бала и да бъдеш с нещо, тя няма право да ти забранява това, това е нещото което ще те направи щастлива и ако не те пусне това значи да те направи нещастна и да се почувстваш наранена, не само в момента в който ще ти откаже, а и за напред в живота ти, това е твоя момент и тя трябва да каже да и да те направи щастлива поне за една вечер, защото както каза с проблемите в семейството не ти е леко, това е най-малкото което може да направи за теб в такъв момент от живота ти, дано каже да. Успех! м21

3.   Абитуриента е той, не ти и не виждам защо е нужно специално облекло.... едни обувки, една обрана рокля или пола с потник или панталон да речем и готово. Ти така или иначе само ще го придружиш до ресторанта. Не е нужно да се изхвърля много-много.

5.   От авторката -

До номер 1: Майка ми ни изостави преди няколко години, баща ми работи в чужбина и си идва за няколко месеца, затова съм при леля ми :)

До номер 2: Благодаря ти много.. дано стане :)

До номер 3: Да, разбира се, няма да харчи куп пари, но просто нямам нищо подходящо

6.   Мило момиче, заслужаваш да си щастливо, но за съжаление и ти като много други млади хора си неразбрано. Трепетите на младостта трябва да се поущряват. Крило си се 8 месеца. Лелята не е разбрала. Скрии се и сега. Нека приятелят ти купи роклята щом ти е предложил. Това ще го зарадва. Ако не отидеш и двамата ще сте нещастни.
Спомена, който ще имате ще е още по красив, за това че сте успели.
Пожелания за една незабравима нощ!