Споделена история от Семейство

Страх ме е за мама...
Здравейте, хора!
Пише ви едно 14 годишно момиче. Преди малко мама ме остави на лаптопа и, за да направя нещо и аз видях, че някой и пише.
Погледнах (пусто любопитство :@) и видях, че някакъв мъж постоянно и пише всякакви перверзни неща, но мама не отговаря. Страх ме е този извратеняк да не и направи нещо, защото и пише неща от рода на ''Ако те затворя в тоалетната на някой ресторант и започна да те обарвам и целувам какво би направила'' или ''Ако съм ти шеф бих искал да идваш на работа с къса поличка и високи токчета''...
Хей, хей.. нека се осъзнае, на мама на профила се вижда, че е омъжена!!!
Не знам какво да правя... много се страхувам за нея.. Този ми се струва извратен.. ами ако и направи нещо? Какво да правя, моля ви, помогнете много ме е страх!!
Мама не е някаква слабичка, нито има перфектни форми, дори е доста над нормата (97 кг), но просто съм ужасена... Отвращавам се от такива хора...
Дори преди малко плаках... много ме е страх.. помощ.. какво да правя?

Коментари

1.   Нищо не можеш да направиш, освен да кажеш на майка си да си изтрие профила във този ТЪП фейсбук и да не си пише с никого. Тези сайтове за запознанства са опасни, не бива никой да се регистрирва там.

2.   Спокойно. Такива ги има навсякъде. Едва ли ще и направи нещо. Това са тинейджъри, които се шегуват с хората. Сядат на лаптопите си и кат нямат кво да правят пишат простотии на хората. Пишат го на много хора (дори на мъже :D, :D) и на малки дечица. Мисля, че няма от какво да се притесняваш. И аз съм момиче и разбирам, но не бих се стреснала. А бих му писала.
-Я си гледай работата. (защо не):)

3.   Майка ти е достатъчно голям човек, за да се пази сама. Аз на твое място бих се замислила, дали пък няма извънбрачна връзка?

4.   блокирай го

5.   Не се плаши, ами поговори с майка си и я попитай. Аз съм сигурна, че тя просто е решила да не му обръща внимание. Няма нищо страшно!

Ара

6.   Поговори с майка си! И аз съм била на абсолютно същото положение! Обсъдете го с майка ти и решете този какво ще го правите не може ли тя да го блокира? Пък и най -добрия вариант наистина е да не отговаря. Просто да не се забърква по никакъв начин с този човек!

8.   Кажи и да го блокира, защото се притесняваш за нея!

9.   На мен по bear share ми писаха също толкова гадни неща... и в google plus също. Ама споко :-)