Споделена история от Семейство

Брат ми почина
Здравейте!

Искам да разкажа своята история и да потърся съвет.На 14 съм от П***** и бях много близка със своя брат.

Въпреки че той беше на 25 аз всичко си споделях с него. Въпреки че е с 11 години по голям от мен той някак си си беше на моя акъл не беше някой сериозен възрастен. И така аз тайно от нашите знаех че той се занимава с наркотици не взимаше,но продаваше и така намериха колата му запалена и казаха че е нещастен случай но те не знаят за това.

Може би гледам твърде много филми но все пак мисля че това не беше нещастен случай. Той не би го направил колкото и да беше смахнат.Толкова ми липсва но ако кажа на родителите си дали няма и аз да загазя. Не мога да спра да да сънувам как се усмихва а в следващия момент виждам как гори и се събуждам.

Помогнете ми моля ви!

Коментари

1.   по-добре не им казвай за да не се натъжават още повече
ще си помислят, че вината е у тях и ще се обвиняват до края на живота си...
и ти не си виновна
мисли си за него - след време ще спреш да сънуваш кошмари.. сега е нормално
съжалявам за загубата!

2.   Хората никога не умират истински, просто защото живеят винаги в сърцата ни. Спомняме си за тях всеки ден, представяме си какво биха казали или направили и ги прегръщаме в мислите. По този начин те винаги са около нас, изслушват така проблемите ни и ни дават сила да продължим.

Моите съболезнования

3.   Първо, съжалявам за загубата ти. Мога само да преедполагам колко ти е тежко.
Приеми, че това е бил един нелеп инцидент и нещастен случай. Мой близък работи в пожарната и от него знам, че се рапознава ако един пожар е бил умишлен. Не мисли, че полицията и пожарникарите не са проверили, все пак има смъртен случай. А и с тези ти признания родителите ти ще се разтроят още повече. Сигурна съм, че брат ти е на едно по-хубаво място и те гледа от там. Мисли си за него, обичай го. Не кръй мъката си, споделяй, ако трябва в дневник, но не оставяй болката да е вътре в теб.

4.   Моите съболезнования..

6.   Не вече съм сигурна снощи влязох в стаята на брат ми защото си падам малко "я чакай аз да проверя" и видях едно тикче на календара така си отбелязваше кога има среща за да сещате се какво той така ми беше казал че така прави. И датата на смъртта му беше отбелязана значи тогава е имал среща. Всичко започва да става много зловещо и имам чувството че се намирам в някой криминален сериал и никога няма да свърши аа и ако разберат тези които са го направили ще ми направят същото и вече ме е страх да заспя
от побъркалата се авторка

10.   Трябва да им кажеш! това е важно може да намерят тези с които той е разменял наркотиците и да ги затворят това не е шега работа и трябва да им кажеш тази тайна може да те измъчва много дълго време така ще ти олекне!

11.   Това може да е убийство, а не нещастен случай. Ако е продавал наркотици, може да е пречел на някой, а може и да е бил задлъжнял на някой. С наркотици се занимават най-големите откачалки(без да искам да петня името на брат ти) и те са способни на всичко. Отиди и разкажи това на следователя, може и да открият нещо ново.