Споделена история от Семейство

След 15год. брак с изненада разбрах, че жена ми е лесбийка
Това не е сензация, нито пък имам желание да си уплътнявам времето в писане на празни приказки. Търся помощ и компететни коментари от хора, които познават материята "БИ" и биха ме ориентирали правилно в ситуацията, в която съм попаднал.

Съпругата ми е красива, интелигентна, добра майка и домакиня. Въобще тя е прекрасна и не искам да я загубя. Прочетох някои неща по въпроса и установих, че трудно от тук нататък ще й бъда "Фаворит". Ако получа компететни мнения и съвети бих могъл допълнително да внеса разяснения около проблема ми.

Коментари

1.   Здравей ,

Реално това не е проблем ,защото много хора имат склонност да са т.н. " БИ '' . Знам , че не мога да помогна кой знае колко , но все пак , аз те съветвам - Поговори с нея и решете как ще я карате от тук нататък.Все пак не е задължително да се разделяте.Мисля ,че 15 години не заслужават да бъдат заринати просто ей така.Все пак надявам се да съм ти бил полезен.

2.   Интересно..., а пробвал ли си да правиш с нея това, което една жена би правила, т.е. повече целуване...., нежност, ласки, обикновно БИ са жени, които имат клиторен оргазъм....нещата са доста по елементарни..., а ти имаш превъзходство защото хем имаш уста, хем си мъж...
А това че е БИ, не е проблем, приеми го като разнообразяване на любовния ви живот. Ако не ти пуска хич, или се чувстваш леко прецакан, хвани си любовница... все има някоя, която ще ти е навита....
А щом семейния живот извън сексуалния е наред- какъв ви е проблемът? Сексът е важен, но не е всичко...

3.   Всъщност ти как разбра? Тя ли ти каза?...и моля ви, не заблуждавайте човека, че заради клиторният оргазъм дадена жена се определя като БИ, това или ти идва отвътре или не. Мъж не може да замени жена в леглото и обратно.Питая я най добре, дали тя и партньорката й не искат да се присъединиш и ти.Ако и двете са бисексуални ще бъдеш съвсем на място в тройката.

5.   След 15 години заедно мисля че не би било трудно да поговорите на всякакви теми. Това, че жена ви харесва нещо не значи че непременно е БИ. Както беше казал един мой познат, стандартен секс няма. След като е с вас толкова години, какво значение има, че харесва неща, за които сте чели. Точно обратното, възползвайте се от прочетеното, за да направите вашия сексуален живот по-интересен.

Важното е, че вие не сте би... ;-)

6.   Мен съпругът ми ме заряза след 17 години брак, след като, че за да оцелея имах лезбийска връзка. Настрои голямата ми дъщеря слещу мен, която спря да ми говори и не иска да ме вижда, отрече всичко,което сме правили заедно. Оказа се,че съм последната утрепка. Обеща да ме съсипе първо финансово, после и психически... Опитах се да обясня, исках много неща да му кажа, включително и за неговата вина,понеже има такава... Но, уви... не пожела да чуе и разбере.
Не постъпвай така с нея!
Говорете, изслушай я!

8.   Господине,няма нищо притеснително,освен,ако не Ви притеснява факта,че вече "не сте фаворит"?

9.   Аз съм би и има доста опасности. имах приятел и сериозна връзка преди 4 години но се влюбих в момиче и го зарязах. Тя ми даваше всичко от което имах нужда всичкооо. Нещо което той не знаеше как да ми даде или по-скоро не искаше. След като се разделихме той осъзна своята грешна и ме молеше да се върна, но аз не пожелах. Не заради момичето а просто защото аз никога не се връщам назад. Съвета ми е да станете неин приятел, да не я вините а по скоро да се заслушате в нея и да разберете какво и липсва какво иска и как можете да бъдете по близък с нея. Приятелството между двама души, двойка винаги помага много. успех

10.   Стани и ти гей и ще сте квит, приеми я такава каквато е пък може и и в последствие да станете трио тогава да не се оплакваш че две са ти много