Споделена история от Семейство

Майка ми е к*рва.
Здравейте.. бих искала да ви разкажа моята история. Аз съм една обикновена тинейджърка, преди година някъде майка ми остави баща ми. просто си замина и ни остави. Беше зима и татко не работеше. Остави ме и мен а аз тогава бях около 14 годишна. От тогава майка ми отиде в най-различни места и разбрах, че е тръгнала с мъж далеч от нейните години. В момента живея при баба си и се разбираме. Майка идва от време на време, но просто не мога да я гледам. Аз разбирам, че е майка, но... Преди около 2 дни разбрах, че е правила секс със някакъв мъж, и че била лапала на един кой си и на еди кой си и целия град я знае като най-голямата к*рва. Не за първи път изневерява и толкова мъже смени. Имам брат и сестра който изостави и мен изостави и се чудя тая жена няма ли сърце, изхвърля децата си като носни кърпи. Кака ми е на 24 вече, а батко е на 22, и тримата сме от 3 различни бащи! Не мога да възприема каква к*рва е майка ми. Чувствам се зле от този факт, и се чудя как може да има такива хора. Искам нормална майка и нормално семейство, но трябва да приема съдбата си явно... просто исках да разкажа историята си нищо друго... благодаря ако сте прочели.. :) - П15

Коментари

1.   Ами това е положението, но ти нали не си такава?
Остави майка ти да си живее живота, ти живей своя. Имаш ли контакт с баща си?
Иначе, не драматизирай - имаш брат и сестра, те не са ли нормални? Ами баба и дядо ти? Ако те са нормални, ти имаш нормално семейство. Ако не са нормални - отиди при соцалните, има нормални приемни семейства. От теб зависи, дали ще поддържаш контакт с майка си или не. Тя е обаче отделен човек, това не си ти!

2.   Здравей авторке! Твоята история много прилича на моята!
можеш да я прочетеш. Под заглавието "Обиждат ме"
Моят съвет към теб е да се успокоиш и да не обръщаш внимание на това каква е майка ти!

Какво прави и с кого си e лично неин проблем.
За съжаление ние не можем да избираме родителите си!
Но можем да да изберем пътя към бъдещето си, като се стараем да не станем като тях

3.   ей малко по весело ;) отпиши майка си от живота ако тя имаше ''сърце'' нямаше да изостави децата си. Гледай напред и не се връщай назад :)

4.   Споко, ничие семейство не е идеално. Гледай си учението приятелите и тези които те обичат, и се грижат за теб. А и си извади една поука: да не ставаш като майка си. Демек стани по-добър човек. Сполай ти.

5.   Е, моята майка беше идеална, но почина. Какво да се прави. Сега живея с баща си и новата му "жена" и нейната дъщеря. Те нямат брак, но сигурно се обичат. Иначе се разбирам с нея и дъщеря й ми е добра приятелка. Но не мога да свикна.
П. П. Имам си и истински брат.
На никой живота му не е идеален. Приеми го!

6.   Съчувствам ти! Когато бях тийнейджърка, докато живеех още с родителите си, и двамата си изневеряваха много, понякога по няколко дни не знаех къде е майка ми. Много пъти говорих с майка ми, много пъти плаках, но тя ми се караше че не било моя работа. Много ме беше срам от това, че хората знаеха каква е. Исках да имам нормално семейство, но нямах. Сега вече съм възрастна и имам свое семейство, намерих си мъж, дето е домошар, не пие и не пуши, и си гледа семейството. Но много ми тежи, че другите хора като разправят за детството си, го правят с хубави чувства и разказват весели истории. Аз нямам такива хубави спомени, не бях щастлива. Ти не се притеснявай, хората много говорят, но и в техните семейства има неща, дето са за срам, но старателно ги прикриват!!! Прави си изводите като гледаш майка си, стани порядъчна жена и си намери свестен мъж като пораснеш. Сериозните и свестни мъже не си падат по леки жени. Те харесват жени, които се държат на положение.

7.   Просто си вземи поука от нейното държание и някой ден, когато пораснеш, учи за добра професия, изкарвай си много пари и създай семейство и се погрижи децата ти и мъжа ти да са щастливи и не прави като нея, тежко е, но имаш един лош пример пред себе си. Дай на семейството си, всичко това което ти не си имала и го накарай да се чувства гордо с теб.

9.   Ужасна история! Обичай брат си и сестра си, баба си и дядо си, баща си и дори майка си. Или поне не храни злоба към нея, макар че те наранява и е наранила много хора. Нищо не казваш за баща си, какво става с него сега? Поддържате ли връзка? Надявам се, че с него не си скъсала така, както се е получило с майка ти. Кураж!

10.   Абе остави бе семейни драми колкото искаш аз израстнах с баба ми и дядо ми като цяло и това е положението рядко виждам родителите си абе кво да ти говоря.. Кофти работа не се отчайвай и запомни гледай да си оредиш живота няма нищо по важно от това! М17

11.   Живота, скъпа. Живота е причинил това, трябва някак си да оцелее, нали?

Като пораснеш достатъчно напусни града си, това те съветвам аз.

12.   Спокойно, мила. Това, че са на години на възрастен човек не прави хората зрели. Не всички стават и за майки, но за съжаление имат способността да раждат. Не търси причини, не се тормози заради нея. Важното е, че живееш добре, при спокойни условия. Всеки сам гради живота си. Най - малкото ще учиш сигурно в друг град, ще смениш средата изцяло - на ново място никой няма да знае, нито да го интересува коя е майка ти и какъв й е личния живот.

14.   и аз съм така като теб само че с брат ми сме от различни бащи и се чувствам гадно така сестрата на моята приятелка ми се подиграва че не сме от един баща много ми е гадно :( :( :(

15.   Според мен коментар 4 ти е казал правилно да си извадиш поука и да не си като майка си. Докато си тийнейджърка гледай да имаш по-дълготрайни връзки, вместо секс за една нощ. Гледай да си намираш свестни пичове и да ви е готино заедно и интимно, но и като хора.