Споделена история от Семейство

Смейте се, но ние направо ще стигнем до развод!
Семейна съм и минавам 30-те, съпругът ми е 10 години по-голям, от известно време съм много объркана, а проблема е много смешен,но е голям проблем,и сега ми е неудобно да говоря за това, но искам съвет!

Почти всички се обезкосмяват, някои дори до маниакалност, а мъжа ми не иска обезкосмена жена! Казва ЧЕ ГО ПРАВЯ ЗАЩОТО СИГУРНО СИ ИМАМ ЛЮБОВНИК, А НЕ Е ТАКА! Той е нормално окосмен, не иска косъм да падне от него, намирал го за педе...аз нямам по природа косми, освен на нормалните места и за подмишниците няма проблем, но за... направо ще стигнем до развод! Как да отида на преглед на гинеколог, от срам не ходя, а трябва... но х а на мен ми се плаче.. казвайте, чакам...

Коментари

1.   Не се притеснявай аз съм семейна от 20 и при всяка външна промяна ме обвиняват, че имам любовник. Правиш си каквото искаш и той свиква с промяната. И на мен ми правят забележки, че се обезкосмявам, ама аз си го правя, кучето си лае, керванът си върви! Не се карай с него обясни му, че само за доктора го правиш и после ще ги оставиш, а като се съгласи един път ти си реши дали ще продължиш. Те мъжете са като малките деца лесно се лъжат. Проблем ще е само ако след обезкосмяването откаже да правите секс.

2.   И моят съпруг беше същия, но един ден си казах аз теб ли ще се съобразявам и с предрасъдаците ти и се обезкосмих. Поставих го при свършен факт дето се казва, а сега ми прави забележка ако не съм гладка.Така че го направи и му кажи тялото си е мое каквото искам това ще правя с него, ако искам ще се и боядисам отдолу. Какво ще направи, ще те удари ли? Здравето ти е по-важно от това какво мисли тъпия ти мъж.Айде тегли си бръснача и хич да не ти пука.

3.   Пак съм аз-с проблема...До тук съветите са полезни, но да добавя, че всъщност няма да помогнат в моя случай,защото №1 е ударила десятката-точно това ми е казал:ако бутна и едно косъмче от "прекрасното"ми женско окосмяване,както го нарича, няма да може вече да бъде с мен, това го "вдъхновявало" и ме иска така, каза и още: ако искаш направи се червена,зелена или какъвто цвят искаш,но гол охлюв-не!!! ще ми го...,т.е.заплашвам да унищожа неговата мъжественост, разбирате ме...А имаме все още прекрасен секс...Чакам ви за спасение, не ми се смейте....

4.   Мила и моят е така но един ден го направих и като ме видя ми каза че със си имала любовник но не ми пука зора е първия път,успех
Стига с тия косми бе като неиска гол охлюв остави си една тънка лентичка също е хубаво : )

5.   ЖЕНИ И МОМИЧЕТА, някои мъже, /аз мисля истинските/, ви харесват когато сте естествени, стига да нямате някакви хормонални проблеми и наистина да сте "обрасли". Но авторката не споменава за такова нещо. Но като мъж ще ви кажа - какво удоволствие е да погалиш любимата по "венереното хълмче" с кадифен мъх!!! Пък която иска да се подстригва, бръсне, къдри, ондулира, депилира и каквото и хрумне, аз също като мъжа на авторката не искам гола п...! Не ми се сърдете за израза, но такива са ми предпочитанията...
Бъдете щастливи!!!

6.   Че той от къде знае, че почистена няма да го възбуждаш повече? Да не би да е пробвал вече с такава жена и да е сигурен???Я го попитай, от къде е толкова сигурен че секса ще умре ако го направиш?

7.   В повечето европейски, така наречени западни държави и в САЩ жените си махат само космите на краката, много рядко под мишниците и интимните части. В арабските държави и Турция махането на косми е задължително при жените.

Не мисля, че е унизително да си имаш естественото окосмяване,
а и много често мъжете го предпочитат. Това, че в Мутро-Курво културата, външните белези, като силикон, косми, ботоксови процедури, пластични операции... се издигат в култ не означава, че това е световната култура. Няма мъж, който да не пожелае жена, защото имала косми.

Аз махнах моите косми трайно под влияние на "културата" в България и сега съжалявам, но връщане назад няма. Вижте дори известните хора не си махат космите. Тъпо е, че така се вторачихме в опаковката, че забравихме съдържанието.

8.   Ами помисли си, че той доктора е виждал всичко и няма да му направи никакво впечатление дали си обезкосмена или не. А иначе мисля, че след като си се омъжила за този човек, трябва да намерите общ език и да си решите проблема по някакъв начин, приемлив и за двамата :)

9.   Госпожи и госпожици, мили жени, тази нова мода и на мен не ми харесва, мъж съм в се още активен, 50г. за мъж е О.К., казвам годините, защото ние от нашето поколение казвахме, а и сега мисля че е същото, за жените, които си махат космите там- "бръснати п...", казвахме го пренебрежително, дори с отвращение, това беше и е типично за жените с друго вероизповедание, не искам никого да засегна, но така си беше.

Може и да има резон по отношение на хигиената, ама нали знам как боцка избръснатата ми брада вечер след сутрешното бръснене, жената ме кара и вечер да се бръсна - за нея! както казва...А хигиената на една нормална жена в наше време е перфектна и окосмяването - какво пречи, то си е направо красиво! "Децата" в къщи/ те са си тийнейджъри, не деца/ споделят с жената, а тя с мен и знам че от махането на космите има доста проблеми...Щом с мъжа ти сте добре интимно, ще решите и този проблем, госпожо ! Лошото ще стане когато на него му е все тая какво правиш по тялото си, хайде, и моята жена ходи на лекар-не са я изгонили, нито нещо друго. Смело, тази мода мисля ще се отчете един ден като вредна!!!

10.   Не знам защо, но теорията на Дарвин за произхода на човека хич не я приемам, пък и то много се спори по нея, но, по въпроса на дамата: Господ е създал човека с всичко необходимо като съвършено създание на този свят, значи и окосмяването си има значение, туй че било остатък от прародителя ни - маймуната, чиста глупост! Бъдете естествени, жени, така сте по-готини, каквото пипнем, знаем че не е менте!!!

11.   Подкрепям с две ръце 5, 7 и 9. А с последното си изречение 10 направо е ударил десятката. Истинският мъж винаги ще предпочете жената да е естествена - във всеки смисъл на тази дума.

12.   Няма как да не взема отношение, принципно се въздържам от изказване на подобни мнения пред други - все пак-хора различни, но искам да се включа във вашия отбор, имало и нормални хора, а аз вече си мислех че съм някаква отживелица - не съм привърженик на бръснатите жени и...мъже, защото и те са вече под път и над път!!! Да си запазим човешкия вид!!! Не сме хуманоиди, а нормални хора, спокойно, госпожо, сигурно много мъже ще ви подкрепят, а виждам - и жени...А мъжът ви е напълно прав - така сте сигурно за предпочитане!!! Браво на него, а на вас -просто сте си нормална жена - не се притеснявайте от прегледа - и лекарят може да е нормален българин !

13.   Благодаря на всички, които взеха отношение по моя въпрос!!! за мен мненията ви бяха от полза - проблема с прегледа вече не същестува, не било страшно, но още по-полезни се оказаха мненията ви за семейството ни-съпругът ми благодари на всички мъже, които се включиха и подкрепиха и неговата позиция - скритите ми подозрения, че мъжете са причина за това "лудо" скубене на косми при жените се опровергаха, имам си нормален и истински мъж и не е единствен в препочетанията си за естествената жена.Още веднъж-благодаря ви!

14.   Аз съм жена, наложи ми се да се обезкосмя на интимното място -така пожела гинекологът ми- и след това месеци наред се чувствах ужасно- бодене, сърбежи, куп неудобства, а и адски грозно. Не бих повторила друг път, а най-вероятно ще сменя и гинеколога, а следващия директно ще питам как предпочита да е тоалирана пациентката му.

Така, че не ви разбирам, госпожо- най-малкото е ужасно грозно и противно.

15.   Не разбрах добре №14-за или против обезкосмяването,грозно с или без? Противно,кое-гола или прилично оформена но с вълничка,мека и топла, кое е противно от двата варианта?

16.   Oт 14: обезкосмяването на интимното място намирам за неестетично и крайно неудобно (боцкане и т.н.)

19.   Добавка към мнението на №14-и не се приема от истинските мъже,т.е. нормалните

20.   ЗАЩО ТИ Е ДА СЕ ОБЕЗКОСМЯВАШ ТАМ - НАПРАВИ СИ НЯКАКВА ПРИЧЕСЧИЦА - МИСЛЯ, ЧЕ Е ДОБРЕ. АЗ СЪМ ЖЕНА И НА МЕН СЪЩО НЕ МИ ХАРЕСВА ЦЯЛОТО ОБЕЗКОСМЯВАНЕ. ДА ПОДДЪРЖАШ ПРИЧЕСКА - ТОВА МИСЛЯ, ЧЕ БИ БИЛО ПО-ДОБРЕ, ОТКОЛКОТО ДА Е ОГОЛЕНО ВСИЧКО. ПЪК ВСЕ ПАК Е ВАЖНО ДА ХАРЕСВА И НА МЪЖЪТ ТИ. КАТО ГЛЕДАМ ПОРНО ОБЕЗКОСМЕНИТЕ ЖЕНИ - НАПРАВО МИ СЕ СГАДЯСВА. СЪЖАЛЯВАМ.