Споделена история от Семейство

Майка ми...
Здравейте! Аз съм момиче на 13, а майка ми - на 38. Вече съм може би на 100% сигурна, че мама изневерява на баща ми. От 8-9 месеца се държи мноого станно - като говори по телефона много често излиза от стаята, влиза в друга и затваря вратата. Трие понякога входящите и изходящите разговори... Преди не и беше сякаш толкова загрижена за външния вид, а сега да я видите...

Много често взе да излиза с приятелки или на фитнес - преди пак беше така, ама за половин-един час, а сега за по 3-4 часа. Като излезе например към 15:00 от работа в 19:50 се прибира. Питам я колко време е била на фитнес, казва - един час, после ходих при леля ти Мая. Баща ми като я попита веднъж къде е ходила, тя като се ядоса - не съм длъжна да ти давам обяснения и тен подобни... Крие си паролите, не ги казва, винаги като става от компютъра си излиза от програмата. Не мога с никой да споделя това и затова писах на вас. Помогнете ми, какво да правя? Писна ми да живея по този начин!

Коментари

1.   Има неща, които са между майка ти и баща ти. И това е едно от тях.
Ти си дете и на двамата.
Съжителството в семейство е трудно и отговорно занятие по-трудно от това да построиш небостъргач.
Остави родителите си сами да си решат проблемите ако имат такива.
С времето и опита ще се научиш да бъдеш по-малко критична към другите, но сега си дете и е нормално да очакваш идеални отношения, но такива има само в книгите, песните и филмите.
Важно е да се разбираш с родителите си, не се карай с тях.
Те са твоята подкрепа в този труден свят.

2.   Родителите ти са големи хора, сами могат да си решават проблемите. Понякога се случват такива неща в семейството, но ти не трябва да се бъркаш според мен .. Сами ще се оправят, възрастни са, имат достатъчно акъл в главата, както се казва =]

sunshine*

3.   Не ги мисли тези неща. Те наистина са между родителите ти и за теб те винаги ще бъдат твойте родители. Отношенията между тях двамата са сложни и със сигурност няма как да знаеш какво точно става с тях. Не взимай отношение по това. Забрави напълно.
Ралф

4.   Баща ти сигурно я е наранил и тя не се чувства длъжна да му дава обяснения.

5.   Поредното доказателство че на жена вяра не може да се има-винаги очаквай неочакваното!

6.   A на мъж може ли да се вярва ,номер 5, при положение че лъжете като цигани???

7.   Mайка ти е поредното курве, сори

9.   Писах в тази сайт не за да обиждате майка ми НОМЕР 7, защото и ти си имаш недостатъци и няма да викаш на майка ми ку*ва щото каквато и да е тя, тя ми е майка и много я обичам, така че моля ви не обиждайте, а ме посъветвайте!!! Този сайт не е за да се обиждаме а за да си помагаме!!!
от авторката

10.   Какво да те посъветвам-ти с майка си близка ли си?Споделяш ли твоите проблеми?Как мислиш, тя щастлива ли е от живота си? Преди да усетиш промяната в нея, кога си я виждала за
последно да се смее? Кога баща ти и направи за последно комплимент, кога и подари цвете, кога я целуна спонтанно -пред вас? А тя кога спря да слага свещи на масата и да ви кара да си лягате по рано?

Проблемът е, че сигурно отдавна майка ти е станала една необходимост за вас всичките и вие сте забравили, че освен майка и съпруга, освен задължения-пране,готвене и т.н ,тя е още млада, да, майка ти е, но е и жена, и то в най-хубавите си години...Не се меси и не я съди прибързано, това е проблем между нея и баща ти , а ти може би не знаеш къде са му корените, семейството не е лесна работа..

11.   Разбирам те мило момиче, разбирам и притесненията ти относно "евентуалната" любовна връзка на майка ти. Подкрепям напълно номер 10. Убедена съм , че дори да е така, това не означава , че е запознала да ви обича по малко или че вече не й пука за семейството ви. Напротив, може би просто е намерила начин да се чувства добре сред многобройните й задължения и ангажименти. Ти си достатъчно голяма, може просто да поговориш с нея, виждам че това ти тежи и искаш да го споделиш. Но не я нападай, просто й кажи, че имаш нужда да споделиш с нея притесненията си. Може да се окаже, че всъщност причината за поведението й е съвсем друга. Пожелавам ти успех. Пиши ако искаш да попиташ друго.

L

12.   Hяма спасение, душа, когато една жена не получава, достатъчно, си го търси другаде. Верно има си и такива, дето, просто са спортистки, надявам, се, че твоя случай не е такъв. трябва да си ги изживее, и ще миряса. има и друго, малко повече пари и свобода, те карат, да искаш повече от семейство. Това е според мен положението.