Споделена история от Семейство

Колегата си замина, но аз продължавам да мисля за него... колко съм глупава
Здравейте.
Ето, че дойде и моят час да споделя моята малка тайна. Съдбата понякога поднася доста жестоки шамари, на които дори не знаем как да отреагираме.
Омъжена съм от едва половин година (на 26 съм), а вече искам да бъда с друг. НЕ! НЕ! И пак НЕ! Само това чувам в главата си. НЕ съм човек, който изневерява. Не искам и да ставам такъв. Тогава - ЗАЩО?

Съпругът ми е мил, грижовен, обичлив; мъж-мечта за много жени. И двамата работим и живеем в чужбина. Дотук всичко е ОК. НО ето го и НЕГО - дойде някакъв колега от друг офис, от друга страна...и...о...Боже. Той е толкова красив, сладък, срамежлив...точно мой тип...искам го. но не трябва - не го познавам, омъжена съм, а и се познават със съпруга ми. Не мога, защото не трябва.

Така и нищо не стана. Колегата си замина, но аз продължавам да мисля за него. Колко съм глупава...та нали вече съм омъжена?! Какви са тези пубертетски изблици?!
Знам и че ще ми мине...все пак обичам съпруга си, а и не искам да изневерявам. Не съм и изневерявала до сега!

Искам да попитам други дами - това нормално ли е? Изпитвала ли е някоя от вас подобни объркани чувства?
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Ами разведи се и потърси другия.

2.   Просто си се влюбила от пръв поглед и това се случва, нормално е. Не всяко влюбване обаче е причина за развод, защото незнаеш какво те очаква в другата връзка. Ако колегата изпитваше същото към теб аз мисля, че до сега не само щеше да реагира, но и да сте направили поне един здрав секс след който нещата щяха да си дойдат на мястото, но няма такова нещо нали? Мъжът обича да гони, да преследва, да покорява и подценява много бързо, след като изконсумира тези, които преследват него. Колкото по тих и миловиден изглежда един мъж, толкова е по- хитър и прозорлив и умело си плете мрежите. Тръпката е страхотна, когато си влюбен, но бъди умна. Ако искаш да си запазиш мъжа- мечта ами пази си го, запази си брака, но нагаждай и на себе си- не пропускай такива колеги да си идат без да си вземеш от тях всичко, което искаш. Ако искаш да се разведеш не се знае на какво ще попаднеш и може горчиво да съжаляваш после. Така че си помисли добре, преценявай трезво и няма да сбъркаш в живота - не бъди наивна ! Успех !

3.   На 26 би трябвало да знаеш, че бракът не е игра, а вид договор / какъвто има в много страни / със съответните правила. Иначе какво става - омъжена си от 6 месеца и хайде да се развеждаме, ако си вързана с договор едва ли да ти мине през ума. И не толкова договорът е спънката, а моралните ангажименти.

Нормално е да се загледаш подир друг мъж и да имаш фантазии, но не прекрачвай тази граница. Докато бях ерген и аз се кефих на жени със свободно мислене, само че отдавна имам семейство, а онези си останаха с разбиранията и живот на кукувици - е, заглеждам се подир хубави жени, не съм сляп, а и красотата е да и се радваш, но дотам.

4.   Има ли развитие на историята или е поредната измислица?