Споделена история от Семейство

Роднина на звезда?!
Здравейте! На 14 съм със полу-български произход. На половина съм англичанка, на половина българка. Майка ми и баща ми са разделени. Майка ми е англичанка, но знае български ИДЕАЛНО. Преди живеехме с татко тук, в България, но сега аз съм с мама в Англия, Лондон.
Наскоро тя ми каза, че ще ходим на гости в нейна втора братовчедка, с която преди са били много близки. Аз не ги познавах тези хорица и ми се сториха страшно готини. Бяха мъж и жена. Имали дъщеря и син. Момичето било около 20, двайсет и нещо. За синът им казаха, че бил голям. Аз обаче си викам кой знае какво снобарче е. Бил на 19, обаче сега бил по работа в Америка. Замислих се, какво ли прави 19-годишен по работа. Не трябва ли да прави образование? !

Така, де. Говореха си и аз нали слушам ги и изведнъж семейството ми се стори страшно познато. Майката ми заприлича ужасно много на една полу-известна личност, както и сестрата на момчето. Бащата не чак толкова. След разговора им, включиха и мен. Разпитаха ме на колко съм, как е в България и така. Говорихме си и аз ги питах за момчето. Казаха ми, че се казвал Харолд. Викаха ми ти си го виждала, не може да не си го виждала. Обаче аз не се сещам. Израснала съм в България, не съм ходила никога в Англия. Знам само, че съм родена там.

Помолих ги да ми покажат снимка на момчето и те се разтърсиха. И жената след малко идва и ми показва не кой да е, а.... Хари Стайлс. БЯХ В ШОК! Това момче е от любимата ми група One Direction. Беше страшно невероятно. Не бях сигурна дали само прилича на него или е той. Като се замислих се сетих. Работа в Америка-турне. Тази група беше на турне. Сестра? С него? Сестрата на това момче от групата знам, че също е с него.

Това е историята ми. Ще ви се стори невероятна, но е истина. Не мога да повярвам на случилото се. Как мислите. Дали нашите ме лъжат или е истина? Аз още не съм виждала момчето. Казват, че скоро щял да се връща и да ни запознаят.

Коментари

1.   Лелеееееееееее, това е доста странно. Не знам коя е тая група, но съм чувала само името. Така де, това проблем ли ти е. Щом ти е любимия човек от тази група, тогава се радвай. Какъв по-точно съвет искаш от нас?

Violet

2.   Ето защо мразя половината фенки на 1D...

Това е по-скоро за отдел "Измислени истории". Нали знаеш, че никой няма да ти се върже на простотиите? Няма толкова тъпи хора... Както и да е, като цяло, не е зле написано.

3.   Е, що пък да е измислица номер 2? Да не би този Харолд да няма никакви роднини или какво? Защо да не му е роднина? Тя му е трета братовчедка. В това няма нищо лошо. Това, че ти и завиждаш не означава, че трябва да я нападаш. Точно ти си негова полудяла фенка.

Авторке, провери си за всеки случай името в интернет. Може да пише нещо за теб. Хаха

Violet

4.   Известните са също хора като другите, естествено, че и те могат да имат роднини, познати, приятели. Радвай се за него и му пожелай успех:)

5.   Ъмм... Нали се сещаш, че ако мистър Стайлс имаше дори съвсеем, съвсем далечна роднинска връзка с българи, пресата щеше да знае за това!? Дори да са само на половина българи. На някой хора им плащат да проучват родословията на звездите. Недей да си вярваш много. Иначе за писател горе-долу ставаш.
Чаакай, сетих се нещо. Ако по някаква изратена случайност това се окаже вярно, не му мисли и продай фактите на някоя известна медия. И още нещо, познавам един куп луди фенки, даващи мило и драго да се запознаят с идолите си. Помисли можеш ли да уредиш нещо такова и ще натрупаш банкова сметка, по-голяма и от на братовчеда ;)

6.   Към Violet от номер 2 - Ако аз съм им фенка на тея лигльовци 1D, ти позволявам да ме убиеш. Не, даже аз ще се самоубия...

Знаеш ли колко подобни истории има (Не тук, а попринцип)? Ако казва истината, браво, мечтата й се е сбъднала. Просто ми звучи прекалено нереално...

П. П. - Току-що каза на заклета рокаджийка, че е луда фенка на тийн поп групата 1D...

7.   Офф, още наполовината бях сигурен, че е тотална фантасмагория... Но иначе браво на авторката - за 11-годишна добре се псравя с писането :Д

8.   Авторката-Първо не съм на 11, а на 14. :Д И второ ако беше фантасмагория, щях да го напиша в раздел за измислени истории. Точно за това публикувах тук. Ако не виждате въпроса е дали нашите ме баламосват или е истина. Искам мнение за това, а не дали се справям добре като писател. По принцип майка ми знае, че съм фенка, но никога не ми е споменавала това за семейството. Именно за това питам дали може да ме лъжат.

9.   Не ти вярвам. Ако Хари имаше братовчедка от България щяхме да знаем та ние дайрекшънарите знам толкова много неща за тях. Пък и цялото име на Хари не е Харолд пак е Хари!!

10.   Смях! ОМГ!

11.   Мале хора не се връзвайте! 100% е измислица. Аз съм фенка на групата и това не е истина :)

13.   Извинявай, коментар номер 2/6. Не съм искала да те обиждам. Просто исказах мнение, защото никой не вярва на авторката. Аз й вярвам на 50%.

Аз също не съм им фенка. Всъщност дори не знаех, че са поп група. Е, естествено съм чувала името на групата им, но само, защото в този сайт някои доста го споменават. Не знам дали ги мразя, но не съм им фенка. Аз си нямам идол и не съм фен на никой, освен на себе си. :)))

П. П. А, ако историята на авторката е измислица и тя е просто полудял фен, ще кажа само това:

"Не бъди зависима от някой. Бъди зависима от себе си... "

Violet

14.   Номер 9, айде бе! Цялото име на Хари не било Харолд. Вземи се образовай преди да пишеш неверни неща. Цялото име е Харолд Едуард Стайлс. Да не вземете да си помислите, че съм някоя луда фенка - в никакъв случай. Не понасям Уан Дайрекшън, но просто ми стана интересна тази история и реших да се поразровя из мрежата.
А сега до авторката. Ако не ни баламосваш, момиче, разбери какви са фамилиите и презимената на майката и бащата. Или напиши Anne Cox и Des Styles в Гугъл и виж дали хората на картинките и членовете на семейството са едни и същи, толкова е просто! Ан и Дес са майката и бащата на този твоя там уж братовчед, а сестра му се казва Джема.

15.   Добре представено, но леко се пооля като тръгна да представяш самата случка. Излезе все едно специално за да ти кажат, че имаш известен роднина са ви поканили. Плюс това, майка ти със сигурност ще знае с какво се занимава детето на роднините й и че ти го слушаш... Още от началото на кариерата му щеше да ти каже.

16.   Поредната заблудена дайрекшънка. Не сме толкова тъпи мила. Ставаш за писател между другото.

18.   Добре, не разбирам защо да не е истина? Аз се падам братовчед на голям български актьор, който има дори световна известност, защото играе в холивудски продукции, снимащи се в България. И единственото, което съм "спечелил" от това е, че имах привилегията да пия бира с него. Нищо повече. Нито съм станал по-велик, нито нещо. Просто стечение на обстоятелствата. Реално като се замислиш звучи готино и като някой път го спомена хората някак се впечатляват, обаче всъщност е абсолютно маловажно за това кой си.

19.   Аз пък въобще не съм я чувал тая група и затова не се вълнувам 3, 5 или 30 братовчедка си му.

20.   Е няма таава държава, Е няма такива хора

21.   Не се знае, знае ли се, че се знае, е ние го знаем

22.   Аз не съм го и чувал тоз хари и затова не ме интересува леля ли си му или братовчедка

23.   Извинявай, а принц Уилиам какъв ти се пада? Че искам един автограф да ми вземеш...

24.   Пълни измислици.

25.   И моята майка е англичанка, прапрапрапрадядо ми е 16ти братовчед на Крал Артур. Чуждопоклонници, как никой не се изкарва роднина на Веско Маринов или Славка Калчева примерно? !

26.   Абе не ти вярвам едва ли? Не съм фенка на групата, но мисля, че Хари няма познати в България. :) А и да имаше това едва ли щеше да си ти до колкото знам родителите му не са англичани, но може и да се бъркам.

Йоана

27.   Кажи как се казва сестра му!

28.   А дaно, ама надали...

Kitty

29.   Да, да! А пък аз съм братовчедка на Джони Деп. WTF?

30.   Аз също съм дайрекшънърка но мисля че тази история е измислена... Ако пък не е, радвай се на братчеда Хари и да му пратиш много поздрави от България ;)

PIECE!!!

31.   Номер 2/6 ЕВАЛА намерих един като мен... а относно това с Хари и т. н. защо това е тук а не в някой фен фик... не казвам че няма вероятност да е вярно, но малко измислено ми се вижда честно да ти кажа...

xXSweet BloodXx

32.   Добре, авторке, да приемем историята ти за истина. А сега си представи че годината е 2010, точно, когато Харолд Стайлс печели трето място в знаменития британски Xfactor, като част от момчешката група One Direction, в която са го събралу с още четирима младежи. Е, не мислиш ли, че гордите мама и татко са се обадили на родословието си чак до девето коляно за да се похвалят, в случай че някой не го е гледал. Защо да ви пропускат? Казвам това от личен опит: Преди две или три години спечелих един доста престижен конкурс и нямаше нито един (и наистина имам предвид нито един) наш познат, който не разбра. Нашите едва не се пукнаха от гордост. и това би било нормалната реакция на всички родители. Сега към въпроса ти - да, мисля, черодителите ти си правят сериозни базици. Освен ако ти не се базикаш с нас.

33.   Да бе №32 по тази логика и родителите на една моя съученичка направо да бяха излъчили по телевизора като вече за не знам кой път печели кастинги и конкурси. Не всички са като твоите родители. Пукнали са се от гордост нейните по твоята логика трябваше да се пръснат как си правите сами рекламата. Тцтц
Много ли обичате да се хвалите ;д

Йоана

34.   Абе хора! Той няма българска жилка.
Майката на автора е англичанка, омъжена за българин.
Може би е истина. Очакваме развоя на събитията. :))

35.   Какво странно има? ! Бас държа на една баничка, че историята е истинска!

Вчера разбрах, че Брад Пит ми е чичо!

Завиждайте колко си искате, но това е самата истина... :)

36.   Ще ви вида като след 2 години се разпаднат защото Зейн ще се омъжи за Пери и другите може да си хванат някоя също(Не съм фен просто имам фр Дайре която ми казва всичко за тях)

37.   35, идвам ти на гости тогава :)

38.   Нека и аз да кажа. На 21 години съм и имам много далечна леля, която от години живее в САЩ с мъжа си, който е американец. Дойдоха ни на гости миналото лято и започнаха да показват семейни снимки. На едната снимка гледам леля ми, съпругът й и брат му. И ЛЕЛЕ-ШОК - брат му - не кой да е, а Рей Чарлз... Да не повярва човек. P. S. Леля ми също е черна, нищо, че са сестри с майка ми, а тя е съвсем бяла от бели родители...

39.   Не каза как се казва сестра му! Кажи ни, ако искаш да и повярваме!!!

40.   Като че ли има значение дали знае как се казва, това всеки може да го прочете в интернет =. = Стига сте се филмирали всички вече

41.   Сестра му се казва Джема , а ти си измисляш ;)

42.   И аз искам Хари да ми е гадже амаа :(

45.   Какво стана ? :ДДД
бду преди 2 години и аз разбрах че съм много далечна братовчедка с една група от сестри (Cimorelli), които не са мн известни бът аз ги обичах много и като разбрах айййй :3 <33 :д

47.   Майка ти не знае идеално български. Стига с това, че някой знае идеално език! Няма такова нещо!
Такива истории после стават на книги (като "След").

48.   Е какво стана в крайна сметка запозна ли се с със зведният си братовчед Хари Стайлс? Какво се случва в момента. Разкажи ни повече в коментарите!

49.   Номер 35, да не би да се казваш Кейдън Нийл? Защото, ако да, не лъжеш - просто напишете в Гугъл. А, авторке, ако се казваш Ела Сели, не лъжеш и историята не е измислена. До скоро! На 50% ви вярвам!
One girl