Споделена история от Семейство

Ударих сестра си , какво да правя?
Преди да ми кажете нещо, ще се защитя, че не съм човек който бие жени. Това което сега направих ми е за първи път. Е, първо аз съм момче на 18 години и имам сестра която е с 6 години по-голяма от мен.

Ние с нея се шегувахме като се правехме, че все едно се удряме (на шега де) и тя реши да се защити с една закачалка. Тя е повдигна и се направи, че ме удря и аз без да исках я зашлевих, стана за секунди.

Тя беше толкова ядосана, че в същият момент започна да драска лицето ми и да ми бие шамари, беше много трудно да търпя, но все пак успях да изтърпя всичко това! След което ме блъсна на леглото. Чувствам се ужасно за това което и причиних и започна да плаче силно. Т

ова се случи преди около час и отидох да се извиня, но вратата на стаята и беше заключена и я чувам, че все още плаче. Трудно ми е, много ми е трудно. Какво да направя? Страхувам се, че наистина я нараних. Родителите ми спят и нищо не знаят за този случай

Коментари

1.   Било е спонтанна реакция за самозащита - опитай се да й го обясниш. Говори на затворената врата ако трябва - след два дни всичко ще е по старому

2.   Момче на 18 г. и сестра му на 24 г. се закачат като лапета на 8 и 14? Да не започнете да се гъделичкате скоро май а? Първо-тя да си намира приятел, а ти приятелка! Второ-малко порастнете.

3.   Опитай се да и обясниш, че не е било умишлено, че не си искал да се получи така. В хода на такива игри може да се случат такива неща. Важното е да не е нарочно. Дори и да те избягва, ти пак и обясни, че не е било нарочно, че си прекалил в играта. Би трябвало да и премине и да приеме извинението ти.

4.   Жена на 24 години да седне да реве цял ден за някакъв си шамар? ! Плюс това е било очевидно, че го правиш без да искаш! Малко съм в потрес. Извини й се, това е моят съвет, макар че не виждам защо прави от мухата слон.

5.   Не ти е зле, аз вчера замалко да удоша сестра си.. Е тя си беше виновна. След 2-3 дни ще се оправите, ще и мине. ;)

6.   Напълно съм съгласна с номер 4, точно това смятах да ти напиша. Иначе искам да ти кажа, че имам трима братя (кака съм на всички, най-големият е с 6 години по-малък от мен) и не можеш да си представиш колко бой съм изяла от тях! Кога на игра, кога сме се млатили за най-малката глупост...

7.   Това на нищо не прилича! Вие се държите, като бебета. Особено сестра ти. Аз съм на 11 и с моите приятелки, се дразним, така, а понякога, ако се ударим без да искаме се смеем. Тя какво!? Голяма жена и все още реве за щяло и нещяло.

Violet

8.   Ти си наранила сестра си ужасно. Как може да удариш сестра си. Аз имам по-малка сестра и няма да у даря никога за какво и да е. Ти си по-малката и сестра тя трябвала да ти помага и да се забавлявате заедно, а не да се удряте. С най-добрата ми приятелка без да искахме се ударихме, защото си правихме шеги, но се ударихме. С това шега не бива. Трябва да отидеш и да се извиниш на сестраси за постъпката и да и обясниш, че е била глупава и лоша постъпка затова, което си причинила

9.   Ама ти, не чуваш ли, че човека я е ударил без да иска. Когато са се закачали!? Ех, че неразбрани хора.

Violet

10.   До номер 8 авторът е мъж!

Аз не мога да си представя как така зрели хора ще тръгнат да се бият дори на шега. А щом сестра ти плаче с часове сигурно си има собствени проблемил

11.   Играчка-плачка! Е понякога стават и такива работи, ама да седне да реве за това толкова време, при това голяма жена? ! Не разбирам!

Според мен обаче ти не трябва за нищо да и се извиняваш, даже ТЯ трябва да се ИЗВИНИ за глупашкото си поведение, с което те кара да се чувстваш ужасно! А ако не може да рабере, че при такива игри понякога стават и фалове, да си седне на задника и да не се занимава с глупости!

12.   Не ми се обеснява до номер 10

13.   голяма работа