Споделена история от Семейство

Бати замина за чужбина.. :(
Здравейте, хора! :)
Аз съм момиче на 14 години и имам брат с 5 години по-голям.
Много го обичам, но той замина да учи за чужбина ДНЕС..
Винаги сме се дразнели, биели сме се, но сега тоест месец преди да замине се усетих, че детството му е минало и сега ще ми останат само забавните спомени с него..
Както казах той замина едва днес, но ми е много мъчно за него и дори когато пиша това плача :'(
Не знам защо, но просто го обичам страшно много, пък и като си говорихме по скайпа той каза, че също му е мъчно.
Липсва ми да ме дразни, колкото и да не вярвах, че ще кажа това. Сега съм и сама в стаята ни и ми е някак пусто без него, без да ми се скара да изгася телевизора и тем подобни. Също и сега, когато си говоря с мама и тати няма кой да ме защитава, да ме гушне и да ме успокои ако съм разстроена...
Пиша това, за да се успокоя малко и да ми дадете съвет как да си запълвам времето сега, защото той ще си дойде чаааак за Коледа.
Мерси много и моля редакторите да публикуват историята ми, защото ми е много мъчно..

Коментари

1.   Я се дръж като голямо момиче.

2.   Оценяваме нещата, чак когато ги загубим, при всички е така. Докато беше при теб трябваше да се радваш да се стараеш да не се карате и така. Дръж се и със родителите си добре, защото и със тях ще се разделиш рано или късно. Радвай се и на най малките подаръци и неща. И очаквай Коледа.

3.   Ох, милото пиленце! Така е, това сме ние, хората, оценяваме най-близките си само, когато ги загубим. Тогава само разбираме колко много са значили за нас. Миличка, в живота ти е започнал нов период. Ще трябва да свикваш, защото това ще ти се случва много пъти. Животът е като книга. Четеш една страница, а после я затваряш и отваряш друга. Със сигурност и на него му е криво и му липсват всички неща от досегашния живот. Но все пак, на него му предстоят много нови и интересни неща. Мисли за това. Представяй си как се запознава с нови приятели, колко различни неща, нови места ще види, колко интересни неща ще научи. След няколко дни ще те погълне и училището, ще се разсееш. Като си поговориш с него в скайпа, като видиш колко е доволен, и ти ще се радваш с него. А Коледа е съвсем скоро! Какво са три месеца!

4.   Напълно те разбирам. Сестра ми е по-голяма от мен също с 5 години и замина за чужбина преди 2. Отначало беше ужасно.. плачех вечерта, че я няма. Обръщам се и гледам леглото е празно и просто беше много гадно. С нея съм много близка и всичко си споделям и добре, че е скайп иначе... сега е 3та година в университет и знаеш ли някак си свикнах. Отначало ми беше гадно- вечер гледахме филми, гушкахме се и си говорехме до късно, но поне през лятната и зимнаата ваканция като си идва си спомням колко е приятно да е вкъщи. (: Свиква се, поддържайте връзка и се чувайте често.. не е същото, но все пак е нещо :)

5.   Еми, ... ше ти мине ...

6.   Чудя се как може да се правят такива ТЪПИ теми. Държиш се като бебе, все едно брат ти е умрял и няма никога да го видиш. Той си има и свой собствен живот. Позволи му да бъде щастлив, с добро образование, защото в България не се живее и съм сигурна, че и ти след няколко години ще заминеш.

7.   С мен е същото, само че аз съм момче и съм на 15 години, а брат ми е с 4 години по-голям от мен. Ние сме същите... караме се, дразним се, бием се, но братската обич винаги ще бъде много силна!!! Ако искаш дай скайп, имейл или нещо друго, за да ми разкажеш повече :)

8.   аз пък съм момиче на 11 години и брат ми също е на 19. Той замина преди месеци си мислих, че всичко ще е наред, но сега... Слушам Адел и буквално плача върху негова снимка... трябвада намерим нещи с, което да се забавляваме...