Споделена история от Семейство

Спешно е, омъжвам се и трябва да съм девствена
Здр!Аз съм момиче на 17 год след 2 месеца се омъжвам,но трябва да съм девствена религията ми го изисква,ако не съм свекърва ми има право да ме изгони.Та проблема ми е че преди 3 год. тренирах гимнастика ии ципата ми се разкъса.Как да излъжа че съм девствена ако кажа истината никой няма да ми повярва.Моля кажете ми?! А до зашиването на ципата..просто нямам възможност така че,някакъв др начин да излажа.Моля помогнете ми.

Коментари

1.   Ха, ха, ха...моме, моме...голяма гимнастика е било, голямо нещо сигурно?!

2.   http://ide.li/article295.html
http://www.blitz.bg/article/3826
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=5819
Дано съм т помогнал с тези сайтове, иначе съм чувал за разни бабешки номера в самия ден на сватбата, но за това трябва да питаш някоя стара билкарка.

3.   Вече тая гимнастика ме плаши. Не за първи път чета за подобни травми... Трябва да я включат в наръчника с обяснения "Защо не съм девствена", ха-ха!

5.   Наистина голяма гимнастика ще да е било. Виж какво, дай да си говорим честно- това с гимнастиката няма да мине. Бъди честна пред хората , които ще те приемат в дома си и им кажи истината. Определено ще спечелиш повече отколкото ако започнеш брака си с лъжа. Ако те могат да оценят искренността ти и се вгледат във времето , в което живеем ( имам предвид 21 век сме, европа и т.н.), това не бива да е проблем. Харесат ли те ще те приемат ако ще да си с един крак, ако не те харесат - ще намерят повод ( като този) да те изгонят. Всичко зависи от теб и по-малко от тях. Успех
Д-р Хаус

6.   Тегли и една п**ка майна и на свекърва ти и на тъпия ти "съпруг" и на перверзната си религия и заживей като нормален човек. Сега сме 21-ви век, ако не знаеш, да ти го напомня. Свестни хора под път и над път, тя ще се жени за религия. Ако щеш, влез в правия път, ако не, го духай цял живот.

7.   Влез в цикъл с лекарства..... ето ти кръв. Друго не се сещам. Например си вземи оргаметрил. Не е опасно. Пие се няколко дена 5-10, спира се и към третия, четвъртия ден ти идва. Успех!

8.   А защо просто не кажеш истината на мъжа си? След като се жените, се предполага, че трябва да си имате доверие. Все пак не си му изневерила, нали така?

9.   А защо трябва да се жениш-едва на 17 си, освен това обичаш "гимнастиката", продължавай с тренировките, остави брака за друго време, и като се ожениш и пак искаш "гимнастика" извън къщи, как ще я караш?

10.   Какво я интересува свекървата ти?! Обясни нещата на мъжа си, и все ще скалъпите нещо. Ако и той е задръстеняк, просто не съжалявай че си се отървала от тези религиозни глупаци

11.   Какви 17 години, какви свекърва, каква религия бе, момиче. Ти в кой свят живееш. на 17 години дори и секс не трябва да правиш, та камо ли да се омъжваш и деца да раждаш. Сега е времето да си седиш при родителите, да се образоваш и ограмотяваш, да се изградиш като самостоятелна и независима личност и след това да вървиш да се омъжваш. при това положение няма да зависиш от някаква си там свекърва, която да те изгони само заради липсата на няколко капки кръв или нещо подобно.

12.   УоУ, ако наистина може да се отвориш с гимнастика, аз значи вече трябва 18 пъти да съм си късала девствената ципа :Д

13.   СМЯЯЯЯХ!!! Абе момиче- и аз бях тренирала 10год. акробатика и гимнастика но когато го направих за първи път си бях мноооого девствена трябва да ти кажа. Това не го казвай никъде че ще те убият с камъни!

14.   В деня на сватбата слагаш малко парченце суров телешки дроб във влагалището и при допир в него на члена ще потече кръв. Разбира се не забравяй после да го извадиш и да си направиш промивка със смрадлика да речем за да не стане инфекция. Рецептата я знам от арабския свят-там жената задължително искат да е девствена!

15.   Тези, които не са много наясно, по-добре да не се обаждат. При всеки ципата е различна-при някои се разкъсва от първия път, при други-не.. а някои имат и т.нар. еластична ципа, която може да се разкъса само с оперативна намеса.
Ако хименът е по-тънък може да се разкъса дори от гимнастика, както и от по-голям тампон.
Не винаги при първия път има кръв, така че това не е определящо. А иначе, винаги можеш да се порежеш и да нацапаш чаршафите ;д

Мег*

16.   Направо е страшно да четем това в 21 век. Все пак не сме в 18 в.
А "съпруга" ти, не трябва ли и той да е девствен? Според Корана не е ли така?!
Или за мъжете не се отнася...Това е жестока дискриминация, знаеш ли тази дума какво означава... или ще се продаваш като парче месо на витрина ужасссс

17.   Ето я и Мег - специалистката по всичко от секса до квантовата механика. ;)

18.   Женитба на 17?Раничко е,а?Ти си представи щом свекърва ти ще надзирава първия полов акт кво ще е по-натам!Може да не потече кръв по хиляди причини.Но ти за кого се жениш-за свекърва ти ли, за младежа ли?Опитай да поговориш с тези хора,че ти не си стока,а човек.

19.   Специалистка съм била..Не че съм специалистка във всичко, ама това си е близко до акъла, мой човек :) Просто някои говорят врели-некипели, без да се замислят

Мег*

20.   Be мене като момче не ми се връзва нещо с акъла тая дума дето се се повтаря тука -разкъсване, оперативни нам кво... Ега ти инквизиция ле е тва, кво ли? Говорите си го се едно че лака се изтрил и трябва нов. Мене ако някой иска да ми скъса нещо ще му скъсам главата, а вие чак на доктор ще ходите да ви скъсат нещо там. И тая мусулманка дето писала тука, колкопъти иска да я скъсат -нали се пак един път се къса? Нищо не схващам, ама кво ли ми тряа?

22.   Ае не ти трая...

23.   Първо-искаш да започнеш брака си с лъжа?! не си ли малка за брак? да не би насила да те омъжват? младоженеца знае ли за проблема ти?
второ-вие в кой свят живеете?! значи ако чаршафите са чисти тебе те изхвърлят?!?! незнам откъде си и каква си, със сигурност си мюсюлманка най-вероятно туркиня.
незнам какво да кажа, потресена съм. Аз съм помакиня, но все пак живея в 21 век и мислех че такива работи са ставали преди 100 години. Е, явно някои хора ще си живеят и умрат с миналото, което е много жалко.

честно казано не мисля че е правилно човек да се жени девствен и немога да разбера как има хора които се женят без никога да са го правили. Абе хора ако не ви хареса да правите секс с половинките си, ако него нещо не го бива цял живот без секс ли ще стоите?

24.   Мило момиче, как можеш да лъжеш, че ципата.... от гимнастиката. Дрън-дрън. Ако религията не ти го позволява и трябва да си девствена - всеки гинеколог срещу заплащане ще те шийне, за да изцапаш чаршафа. Това е дреболия. Чувала съм, че много студентки / когато завършат образованието си / и преди да се завърнат в Арабските страни го правят. Направи го и ти! На простотията и невежеството / свекърва, съпруг/ отговори с изобретателност и тарикатлък. Успех!!!

25.   Знаеш ли, уважавай ги поне тези хора, защото имат принципи. Като си била с мъж вече, поне бъди честна пред тях и пред бог, ти знаеш ли така повече ще те оценят че си признаваш.

26.   Хаха, стига сте и давали съвети, авторката отдавна вече трябва да се е омъжила или да е натирена от свекървата. Зависи как се е справила с креватната гимнастика в първата брачна нощ и следите от нея по чаршафа.

27.   Съпруга ти ако е печен няма да каже на техните за ципата. Хмм.. аз май се сещам за каква сватба става въпрос. Сигурно ще ходиш да се омъжваш за някой арабин с резана пишка и ше получиш 2000 евро или нещо от сорта.

28.   До 20 Адски си тъпа мила :D

29.   НЕ се омъжвай, ако свекъра иска да те гони за това му кажи да си гледа работата. Тук в БГ си има закони и си ги защитавай. Той няма право да те гони.

30.   Темата е провокация, за да пускате тъпи коментари.

31.   А бе не знам дали е провокация... Но си спомням, че майка ми на времето ми е казвала ако ми се случи от гимнастика, падане, прескачане на ограда или друго да ми се скьса ципата и ми текне крьв да и кажа, за да отидем на лекар да ми издаде мед. свидетелство, че скьсването на ципата е причинено от травма. С това сме щяли да удостоверим един ден на когото трябва... че иначе имало лоши хора дето щяли да ми се подиграват и да сьм си нямала неприятности с хората един ден(сигурно имаше в предвид евентуалните ми бьдещи свекьри или сьпруг).
И аз наистина сьм внимавала да не се разкъсам случайно, за да се налага всичко това.... В миналото хората наистина са изпадали в ужас да не се окаже, че не са си опазили момичето честно и да станат за срам, като им го вьрнат или кажат, че не е девствено....
Това беше преди 35г някьде. Допускам, че и сега за някои е така.

32.   Майко мила! Омъжваш се на 17 и трябва да си девствена? ! Абе, хора вие в кой век живеете? Първо на 17 трябва да ходиш на училище, а не да се омъжваш и второ, ок хубаво е да си девствена или поне да не си спала с половината квартал, ама чак пък да те изгонят ако не си? ! Ако не е тайна за кое забутано село става въпрос?

34.   Залепия я с канаколит! Не се майтапя така ще минеш прегледа и никой няма да разбере!

35.   Абе само на мен ли ми се струва измислена история? :D

37.   Някак трябва да измамиш... , но много странно ми се вижда това-аз винаги съм мятала, че каквато и гимнастика да правиш тази ципа не може просто така да се...

38.   На момичето просто му се разкъсала ципата какво е виновна станало е някак

40.   Не се смейте без да знаете, прочетете по сайтовете и ще видите, че при усилено спортуване ципата не се разкъсва, а се разтяга, така че при първи полов акт няма кръв. При мен беше същата ситуация, аз тренирах лека атлетика. Нямаше нужда да съм девствена, но приятелят ми така и повярва много трудно, че не съм била с някого преди макар, че бяхме гаджета от ученици

41.   Тази история според мен никак не е измислена. Измислица е може би е че ципата се е разкъсала с гимнастика. Момичето сигурно е помакиня , това е точно в техен стил. Женат се млади и трябва да са детствени. Колкото и да представят по друг начин нещата това е истина.

42.   Тази история според мен никак не е измислена. Измислица е може би е че ципата се е разкъсала с гимнастика. Момичето сигурно е помакиня , това е точно в техен стил. Женат се млади и трябва да са детствени. Колкото и да представят по друг начин нещата това е истина.