Споделена история от Семейство

Проблеми със семейството
Здравейте, имам проблеми със семейството- никакъв ред.
На 18 години съм момче от София и вече се изнервям, че няма никакъв ред у дома.
Пълен хаус е. Кръвното ми е ниско, на наще не им пука за това изобщо.
Ще ме попитате за какво пиша тук, еми с надеждата, че някой би ми помогнал.
Ако разчитам сам да си помогна или пък наще, ще се разболея още повече.
Надявам се, че има добри хора и някой би ми помогнал.
Ако никой не ми помогне другата седмица се самоубивам.
Силно се надявам, че някой ще ми помогне. Ако някой иска да ми помогне ще му разкажа за положението ми. Отчаян съм.

Коментари

1.   ами... добре. Един социален паразит по-малко

2.   От историята не се разбира защо искаш да се самоубиваш. За едно ниско кръвно няма смисъл. И моето е ниско, но даже не ме вълнува това. В нета пише какво помага за вдигане на кръвно, ако толкова си се притеснил отиди на лекар. И не прави глупости

3.   от Автора- у нас е 16 градуса и ми е студено, сигурно от ниското кръвно налягане. Ако никой не ми помогне скоро, може даже сряда или четвъртък да си замина :X.

4.   Ейййй, не се се измори това момче..

5.   От автора- ще се самоубия, защото нямам приятели, няма никакъв ред в живота ми, заради наще. Живея на майната си. Пътувам по 100 часа. Единствено някое семейство може да ме спаси от самоубийство, като ме вземе да живея при тях и всичко се нормализира.

6.   От автора- до номер 4, изморих се вече. Писна ми да нямам никакъв ред в живота, заради родителите ми. Или живота ми става нормален, или се самоубивам скоро. Успех на всички!

7.   От автора- подкрепям напълно номер 1, до номер 4- вместо да седиш и да пишеш по форумите, направи едно добро дело- спаси един човешки живот напримерно.

8.   Ей, Авторе, казваш, че нямаш приятели? !?
Аз искам да сме приятели, разкажи на мен какво те мъчи? Искам да ти помогна!
Mss Sadness, 24.

9.   И моето е ниско, обикновено е 80 /45.
И аз живея на майната си.
В живота си сама слагам ред.
Не си и помислям, че някой трябва да ме отглежда и спасява.
Не се самоубивай моля!
Просто спри да паразитираш. Достатъчно си голям за да се справяш сам в живота. Като не ти харесва у вас, просто се изнеси. Никой не ти е длъжен.

10.   от Автора до номер 8- заеквам и главно за това нямам приятели. Живея на майната си и заради това нямам фр също.. 3-то заради наще-щот не ми осигуряват добри условия да излзизам и т. н. Ще се радвам ако си от София или до София- да се запознаем :)

11.   От автора- в момента при запалена печка на 6-7kw мощност е 22-23 градуса, навънка е 10. Зимата като е -10 при 10-14kw мощност на печката на дърва тука ще мръзна като куче. После как да не искам да се самоубия :X

12.   Това направете нещо или ще се самоубия може да действа само за пред вашите, но нас честно казано не ни интересува чак толкова. В сайта може да ти помогнат със съвет, но едва ли някой ще те приюти в тях? Още повече, че си пълнолетен вече. Малко по малко си реши проблемите или се самоубивай вече. С чакане някой да те приюти няма да стане.

Преди имаше пак някаква подобна тема, не знам какво стана с човека. Може и същият да е.

13.   От автора- няма къде да се изнеса :X. Камара време губя, примерно баба ми се сетила нещо, после баща ми нещо ииии камара време изгубвам. Писна ми вече. Моля ви се накой да ми помогне, да ме вземе да живея при него- да си сложа ред в живота. Благодаря ти!
Не искам да се самоубивам, ама май ще го направя.

15.   От автора- до номер 12, може и аз да съм я пуснал тая тема, дето си видяла. Мога да ти кажа, че ти си не човек. Аз се опитвам да не се самоубивам, някой да ми помогне. На 18 нито мога да работя, за да се изнеса, нали съм ученик, ходя на училище.

16.   съгласна с 12. преди време маса клавиатури изтъркахме да вдъхнем "надежда за живот" на човек без особени проблеми, който също искаше някой да го вземе у тях, за да се успокои и да сложи ред, а как точно, не ставаше ясно. стилът е същият: объркан, неясен с единственото послание: "умирам, вземете ме".
някой разбра ли това: " Камара време губя, примерно баба ми се сетила нещо, после баща ми нещо ииии камара време изгубвам. "

18.   От автора- имам чревна инфекция, на наще не им пука, вече 10 месеца. Имам я от началото на годината. После как да не се самоубия.

19.   Здравей авторке. Искашли да сме приятели? Аз започнах да говоря на четери години и заеквам много и ти, като мен нямам приятели никакви. Нащи ме бият много дори и за най-малкото ми се карат. И аз живея на майната си също, като тебе. Винаги съучениците ми найстройни против мене. Имам проблеми с тях много проблеми. Разкажи нещо за себе си

20.   И ти смяташ, че ниското кръвно е сериозно заболяване? ! Абе, човек аз съм стигала до 60 на 30 пък не съм умряла от това. Да, гадно е, чувстваш се слаб и отпаднал, причернява ти, вие ти се свят, но лечението е елементарно кафе, шоколад и много течности. За такава дреболия дори лекар не ти трябва! Така, че хич не си внушавай глупости, че си тежко болен и цялото семейство е длъжно да се върти около теб. А това, че е хаос, ами ти ръце нямаш ли? Като те дразни нещо хващаш се и го подреждаш. Да не си бебе, че да очакваш майка ти да се погрижи са всичко. А и ще положиш малко физически усилия, което ще ти вдигне малко кръвното.
А това за самоубийството няма да го коментирам, те хората в последен стадий на рак не се самоубиват и се боря до последно ти тука правиш драми за глупости. Никой не му пукало, ама ти си на 18, да не мислиш, че до края на живота ти вашите ще се въртят около теб? Порастни!