Споделена история от Семейство

Помогнете ми
Здравейте, историята ми е такава приятеля ми много ме обича или поне ме обичаше, даваше всичко за мен той 26 аз 18. Пренесохме се да живеем в негов апартамент. Имах клучове от там всичко.. но не спирах да го ревнувам, и постоянно му правех скандали изложих го пред съседите му така.. На всичкото отгоре един ден толкова бяхпобесняла че счупих леглото и телевизора и му казах да напусне работа.. и той го направи... не издържа.. но не след дълго след като търсихме нова работа, той реши да започне да ме мами и да звъни на техните тайно, били се разбирали някви неща и една вечер тоой просто ме остави и ми каза да си тръгна в нас аз се махнах и като ме остави си отиде при техните там да с майка му и брат му.. а баща му дойде да живее в нашия апартамент уж временно ( техните са разведени) с баща му много се разбираме но точно с брат му и майка му - не.. както и да е отиде там и не съм го чувала и виждала от тогава, а баща му каза да не ходя там защото повече съ щяла да г ядосам.. направих ужасни неща но баща му не спира да твърди че му трябвало време и като си намери работа ще се върне да си живее в неговия си апартамент и щял да ме потърси.. (да наистина си е взел само част отнещата но никога не пречи да дойде и да вземе и другите).. минаха две седмици от както се разделихме, малко време все още да.. но вчера научих че е одал жалба срещу мен да не го търся, а аз не съм дори.. Въпроса ми е, мислите ли че има някакав шанс да сме заедно отново, ужасно много се обичаме знам го но аз сгреших много...?? Моля ви са съвет, не ме критикувайте, в безисходица съм..

Коментари

1.   Ама мила, не искам да те обидя, ама ти си се държала направо откачено! Да му счупиш телевизора и какво още беше и да го накараш да напусне работа заради твоята ревности? ! Ти нещо, май имаш нужда от терапия. И след такова поведение очакваш, че ще се върне при теб? ! Ако моя партьор направи такова нещо, не само, че ще му посоча вратата, ами ще изискам и ограничителна заповед, защото това поведение си е направо плащешо. Е, твоят приятел е мъж и сигурно по ред причини няма да го направи, ама не очаквай да дойде да ти се моли да се съберете. Просто забарави! И се опитай да контролираш гнева си и поведението си, защото така ще провалиш и следващите си връзки. Просто никой не може да живее за дълго с такъв човек.
Та вместо да продължаваш да го тормозиш човека, се вгледай в себе си и си дай сметка колко много работа имаш по характера си и едва след това евентуално би могла да потърсиш нов човек, иначе и следващата ти връзка ще е обречена.

2.   Какво и в момента от две седмици живееш с баща му, а той живее с майка си и брат си в друго жилище?
И според теб приятеля ти за говори по телефона с роднините си е мамене?
Чесно казано от темата ти нищо не се разбира, къде си се махнала? "аз се махнах"

3.   А ти как мислиш? Дали ще се върне? Аз не бих! Някаква пикла( с извинение) да ме командори, да чупи нещо, което дори не е дала 5 ст. За него, да вдига скандали и да ме излага, айде няма нужда! Вземи си урок от тва ти поведение и си живей своя живот. Остави момчето... Пък и щом е подал жалба ( ако наистина го е направил) то няма на какво да се надяваш. На никого не е нужна мрънкаща пикла, пък и момчето ще си намери жена на място, която ще оценява, че работи за да са добре и двамата!

4.   На 18 си и още очевидно не си минала бурната фаза на пубертета. Ако ще се събирате, направете го след няколко години, ако дотогава не сте намерили други.

5.   Не те виня. Имала си си някакви причини (може би подсъзнателни) да се държиш по този начин. Вероятно не си осъзнавала точно какво си правила. НО според мен няма шанс да се съберете

6.   Нямате шансове. Аз не бих се върнала при теб ако бях на негово място. Какви са тия истерии? ! Трябва да е завързан за теб за да си спокойна ли? ! Другите са прави - ако не си промениш поведението и отношението няма да можеш да задържиш нито един мъж до себе си.

8.   И аз като 5 не те виня, но и ти се постави на негово място. Едва ли щеше да ти е приятно...

9.   Кифла със сополив пълнеж...

10.   Нищо не се разбира, толкова несвързано пишеш а и държанието ти е лишено от каквато и да е логика и последователност.

11.   Първо си намери работа, пък после троши на хората вещите.