Споделена история от Семейство

Любовта си отиде
ОТ СЕДЕМ ГОДИНИ ЖИВЕЕМ СЬС СЬПРУГА МИ, ИМАМЕ БРАК, ПРЕКРАСНО СЕМЕЙСТВО СМЕ, ИМАМЕ СИ СИН, НО ЛЮБОВТА МНОГО КУЦА. НЯМА Я ТРЬПКАТА, НЯМА ГО ЖЕЛАНИЕТО, НЕ ЗНАМ КАКВО СТАВА. УМОРЕНА СЬМ ОТ ПРИКАЗКИ, ВСЕКИ ПЬТ ЕДНО И СЬЩО НО БЕЗ РЕЗУЛТАТ.

НА 3-ТО МЕСЕЦА, АКО ПРАВИМ ЛЮБОВ ЩЕ Е ДОБРЕ, ПОНЯКОГА И ПО ДЬЛГО ВРЕМЕ МИНАВА ДОКАТО ПРАВИМ ЛЮБОВ. НЕЩАСТНА СЬМ ТОВА МЕ НАРАНЯВА МНОГО. МНОГО СЕ ГРИЖИ ЗА НАС, УГАЖДА НИ НА МЕН И СИНА МИ, НИКОГА НЕ Е КАЗВАЛ НЕ ЗА НИЩО, ВИНАГИ КАКВОТО СИ ПОЖЕЛАЕМ ГО ИМАМЕ, НО ЛЮБОВ НЯМА !!!

КАДЕ ОТИДЕ? ЗАЩО? ДАЛИ ЩЕ МОГА ДА ПРОДЬЛЖА ПО НАТАТЬК ТАКА? МНОГО СЬМ НЕЩАСТНА, МНОГО! НЕ ЗНАЯ КАК ДА ПОСТЬПЯ! ПОСЬВЕТВАЙТЕ МЕ, МОЛЯ ВИ!

Коментари

1.   Тя, любовта е до време-при всеки е с различна продължителност. У съпруга ти тя явно се е превърнала в уважение и обич, докато ти си още влюбена в него. Опитай да го спечелиш отново-но без приказки на тая тема-какво става между нас, ти не ме обичаш вече, имам нужда от разбиране и любов, а ти не ми ги даваш. Купи си секси бельо, направи му вечеря, смени позата при секс-по твоя инициатива.Ако успееш да го съблазниш така, той ще те преоткрие. Ако не успееш, намери си свои собствени занимания, където ще се чувстваш дейна и полезна. Останах с впечатлението, че не работиш-ако не е така, извини ме. Но неработещата жена без собствени интереси и занимания извън семейството става по-непривлекателна дори и в леглото. Ако зависиш всячески от него-и финансово, и емоционално-се поставяш в положение на вечно нещо искащ и за нещо хленчещ човек.Особено ако молиш за любов и разбиране. Трябва да му покажеш, че и ти си човек, който може да постигне нещо сам. Ще успееш.

2.   И най-голямата любов е до време. После или остава уважението, обичта, всеотдайността, която крепи семейството, или всеки си хваща пътя. Ние си хванахме пътя. Един насам, друг натам, а го отнесоха децата. Години наред продължават да са нещастни. Та си помисли добре и ако не работиш-намери си работа, издокарай се, промени се, мисли трезво, прецени всички за и против. Ако трябва-намери си любовник, но си пази семейството щом мъжа ти е свестен.

3.   Не мога да разбера №3. Какво значи "намери си любовник"? Аз съм на 45 и зная, че не създаваме семейтво само, заради леглото. Намери начин да си поговорите открито за това, което те притеснява. Опитай се да промениш и разнообразиш семейното си ежедневие. Бъди по-романтична. А що се отнася до леглото - вземи нещата в свои ръце. Как беше изпитаната рецепта - "жената трябва да е слугиня в къщи, дама в обществото и курва в леглото" Само да те предопредя, че мъжът ти не трябва да те вижда смотана докато шеташ. Чисти и подреждай, прави си маски на косата и лицето и подобни, докато го няма. А когато се прибере, го обикаляй и му слугувай. Желая ти успех! Пиши!

4.   Здравеи те искам да ми кажета или светвате с нешто моя мъж е съштя не ми го казва че ме обича или държи на семеиството си и не иска да спи с мен кога му се иска на него тогава а ас като искам тои ми казва че му се спи или е изморен и ас не работя никаде по цял ден сам си вкъшти готвя чистя брибирам От вътре и кога си идва тои от работа ми казва слагаи ми да ям и те това е с нас