Споделена история от Семейство

Искам да го напусна, но нямам сили
Здравейте, няма да казвам име и от каде съм, само тази история, която за съжаление е самата истина. На 26 години съм и съм с 2 деца. Имам мъж на 32 и до скоро нямах никакви проблеми, но от известно време нещата стават толкова непоносими, че маи само някои непознат е способен да ми даде съвет, защото близките ми явно не са на моето мнение.

Проблема е ,че (на кратко)-имаме много добра финансова вазможност и не съм лишена от нищо, но само си седя в нас. Мъжа ми не ми дава да излизам и да се срещам с приятели, да купонясваме по женски дори в нас. Държи се все едно съм слугиня и детегледачка и няма никакво уважение към мен.

Чувствам се ужасно и не знам до кога ще ми издаржат нервите. Не ми е минало и през акала да изневерявам ,или нещо такова, макар, че шанс съм имала не веднъж. Напоследък ,обаче се замислям дали изобщо вече го обичам. Искам да го напусна, но маи нямам сила от гледна точка, че децата ни са свикнали на много и на дали ще мога да им осигоря същото?!

Не ми пука вече дали ще му хареса решението ми ,или не, само се замислям дали си заслужава да седя и тарпя колкото още издържа, или още сега багажчето и в нас.

За сега имам всичко-супер хубава кола, къща палат и пари на разположение, но това ли е цената? Аз не съм била бедна никога ,но сама определено няма да мога да поддържам този стандарт! Не знам! Моля се да има разбрани хора ,на които не се налага да им пиша много, за да ме разберат,и просто да получа някакъв съвет. На които съм споделила какво замислям от мойте приятелки и близки, всеки ми казва-да зарежеш този живот?- ти си луда! Аз не съм луда, просто живея един живот! Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Защо се омъжи за този човек? Защо му роди две деца? Само не ми казвай, че отскоро е такъв. Или ако е бил друг, се е променил без причина.

Децата нямат нужда от висок стандарт. Имат нужда от обич и от нормална среда за живеене.

Не те съветвам да напускаш мъжа си, но не заради палата и колата, а заради бащата на децата ти. Те имат нужда и от двама ви. Седнете, поговорете и намерете решение. Ако не успеете - всеки по пътя, но ще знаеш, че си направила всичко възможно.

2.   Mлада си-сега е момента да го напуснеш-след години нямя да има смисъл по много причини.:)

3.   Бас държа че си се оженила защото е имал пари и те е купил. много ясно че няма да излизаш - и аз като си купя кола, не искам друг д ая кара! толкова е просто. да си мислила на време бе... ае

4.   Животът е един и това му е хубавото да се живее,а ти просто оцеляваш,така че,моя съвет е да обявиш на висок глас пред съпругът ти,пред децата,че искаш да живееш ,а не да съществуваш и никой на тази Земя няма права над теб

6.   Здравей, моят съвет е прост.Ако все още обичаш съпруга си намери начин да промениш отношението му към теб.Говори,постави условия и му даи ясно да разбере че няма да се примириш.Скоро ми се случи нешто интересно.От години живея в чужбина и миналото лято поканих две мои приятелки на гости.Една седмица само по женски и трите сме по на 26г.Както когато бяхме ученички.И двете са семеини с деца.И двете ми казаха, че, мъжете им не ги пускат сами.А познавам сапрузите им мн добре.Мн.модерни млади хора но ако жената не им е ппед очите не може.Уви не само твоят съпруг е такав.Ако искаш пишими.скаипа ми е Аngelika2799

8.   Не мисля, че има място за мелодрами. Не ти препоръчвам да се сблъскваш с реалния живот с две деца на ръце, няма да издържиш. Помни ми думата . Стой си у вас и от време на време разтоварвай. Не говори с него, няма смисъл. Дръж се добре, даже прекалено, той ще се притесни от този факт, ще мисли че има друг мъж , ще ревнува... и така:)

9.   Здравеи мила,аз бях в положението в което си ти сега-изтеглих заем,купих апартамент и казах след няколко месеца на сапруга си 4е го зарязвам,за6тото неиздържам да живея двоиствен живот-не правим секс,не контактува с моите родители,роднини.Живее си свои си живот във свои свят аз също-ТОВА НЕ Е СЕМЕИСТВО МИЛА.Имам две деца -син и дъщеря на 21 и 15 години.Те са при баща си защото им дава много пари,а моята заплата отива половината в банката-30 000 Е не се плащат току-така.Но -МАМА НЯМА ПАРИ...Плача и страдам,защото спряха и да ми се обаждат по тел.Но си давам курай,4е някои ден МАМА ЩЕ ИМ ПОТРЯБВА........БЪДИ СИЛНА...ЖЕЛАЯ ТИ ГО ОТ СЪРЦЕ.

11.   аз също имам проблем с мъжа си женени сме от 5 г имаме дете на 3 г до преди 5 месеца живеехме добре сега не спим заедно все го мързи ако му кажа да свърши нещо на детето не обръща внимание незнам какво да правя живеем у нас