Споделена история от Семейство

Мисля, че вече нямам сили...
На 55 г съм . От 15 г със съпруга ми живеем в един дом като съквартиранти. Не сме разведени по простата причина, че той не работи и аз го издържам. Големият ми син е на 36 год работи сезонно през лятото Похарчва всичките си пари и след това се въргаля из къщи, разбира се, на моя издръжка .

Аз преживях онко заболяване .Сама трябваше да се справям с проблема си .Но вече мисля, че нямам повече сили .Все по-често когато вечер си пия лекарствата за кръвно и за сън се заглеждам в изсипаната купчинка в шепата ми и се замислям дали пък горе на небето господ ще ме упрекне, че сама съм тръгнала и не съм изчакала той да ме повика при себе си .

Коментари

1.   Скоро навърших 18 години преди 2 месеца ми казаха че имам левкемия и аз не издържам вече не се упреквай дръж се докрай продължи да се бориш докрай не се предавай нито за миг трябва да продължиж напред

2.   Я ги пращай търтейте на работа!Спирай им джобните и храната,да се оправят

3.   Е, как за едни и същи хорица все не се намира работа, как имат очи да кютат на чужд гръб и то болен? Нагледах се на такива плужеци и тук и в чужбина. Няма оправяне както си я подкарала, остави ги сами, като им поогладнеят задниците, ще се размърдат. Не си мисли за самоубийство, не се самонаказвай - на двамата търтеи им е все тая. Просто ги махни от живота си. Номер 1 - много, много ти съчувствам, не се предавай, търси традиционни и нетрадиционни начини, младостта ще ти помогне, виж и тук - http://www.bgfactor.org/news.php?cm=13&nid=44989

4.   Номер 3 познавам човек за който нямаше работа много много време.От както е навършил 18 не е свършил работа за 5 стотинки.Сега е на 26 и едва от няколко месеца започна работа.

5.   И аз имам много познати - търтеи по на 20 и няколко години, откакто са завършили училище, ден не са работили, мама в Гърция, тати в Испания, от 2 дебитни карти точат пари, спят до късно, обикалят кафетата и кръчмите, бръмчат по цяла нощ с колите; така се живее по 100 години, ама не е виновен, който яде баницата, а който му я дава, нали?