Споделена история от Семейство

Защо само ми се бърка?
НЕ ГО НАМИРАМ ЗА НОРМАЛНО. ИМАМ СИ ПРИЯТЕЛ. СЛУЧВА СЕ ДА СЕ КАРАМЕ ЗА ДРЕБОЛИИ. МАЛКИ СПОРОВЕ. На всеки се случва! Майка ми не схваща, че вече съм на 21 и само ме следи, все пита къде ходя, кога ще си дойда, какво ще прав, с кой съм била, постоянно следи отношенията ми с приятеля ми, бърка си в нашите неща, и ако случайно спорим за неща тя се намесва и едва ли не ме кара да го зарежа и го обижда, чее глупав!!!!!! Много ме дразни!!!!! Това са си наши неща! Безобидни, всеки спори понякога!!!! Писна ми не издържам вечееее!!!

Коментари

1.   Мацка същата работа е при мен.Само че съм момче на 19 :)
Досажда ми, само бучи и често се караме.Понякога я докарвам да ми реве, ама така и се пада като само ми кисне на главата.
Игнориране му е майката! :)

2.   Ами нормално е да не искаш да ти се меси в живота.Хващаш се да раотиш и излизаш на квартира.Докато не поемеш цялата отговорност за твоя живот , няма да имаш свободата за която се бориш

3.   Докато си финансово и жилищно зависима, все така ще е.

4.   Като станете родители тогава чак щеги разбирате сега и кой каквото да ви каже вие си знаете вашта,де да имах и аз една такава майка да ми виси на главата ,да се притеснява за мене,да мисли за мене даме защитава,ама я нямам.

5.   Аз съм на 33, а още ми се бъркат. Понеже се хванах на нископлатена работа и не успях да се омъжа, все още живея при родителите си. Искам да ти кажа, че и на 50 да станеш, ако я научиш да ти се бърка, все ше ти се бърка. Докато не се махнеш от там, все ще е така.

6.   Номер 1 браво на теб човече!Сериозна говоря.Евала.Всеки да си знае мястото и да си гледа живота.Ако знаеш как ме вбесяват нашите понякога.Мислят ме за олигофрен, а незнам защо.Те са толкова тесногръди и разсъждаващи по ,,комунистически".В смисъл ами какво ще кажат хората, ами комшиите?А сме заобиколени от тъпаци и завистливци.Немога да разбера хора на по 50 години как са с толкова изсушени мозъци.

Явно трябва да се оженя и да се махам от там и да си живея сладко, с някое свястно момиче.Тъпото, е че заради тея кретени и приятелка нямам от много, много време, а съм почти на 27.Абе като се замисля мразя ги тия глупаци, пък о хубаво и свястно момиче едва ли ще намеря.Ама за теб надежда има кефя ти се.Продължавай все така да си силен!!!

7.   Аз лично мисля че маи всички маики са такива
спокоино но не позволяваи все пак такова отношение към гаджето ти не е честно спрямо него пък и всичко си има граници
Живи и здрави

8.   Абе хора,ако знаете когато ги няма и няма кой да ви се бърка как ще ви се ще да ви се бърка някой... При авторката границата е леко прекрачена,след като майката се бърка във взаимоотношенията ? с приятеля ?,ако го прави пред него разбира се. Аз не съм вкъщи,от 5 години..с майка ми се чуваме редовно,първо беше веднъж на седмицата,а сега е всеки ден,почти. Когато се прибера вкъщи и изляза,винаги и се обаждам когато се прибера,а акогато не съм вкъяи ? оставям бележка къде съм,с кого съм и кога се прибирам. Родителите ми са найьблизките хора на света,никога няма да имам по-близки от тях,като изключим моите деца.

Сега съм сигурна,че някой от вас ще кажат,че съм мамино дете,ами малко трудно след като живея сама на 2500 км от дома и се грижа сама за себе си... но както и да е,всеки има право да мисли акквото си иска,аз не искам и няма да обеждавам никого в противното... това е

9.   И на мен майка ми , баба ми и дядо ми ми се бъркат в нещата ... е аз се пак сам на 14 ама дразня се просто... слава бого баща ми не ми се бърка толкова много той е свестен човек май той е най свесния от семейството ... когато бях още в България като излизах с приятели дядо ми само чакаше да излезна навън и да тръгна към центъра и излиза след мен с колелото му ... а ако не е той ще е баба като се прибера и се почваше каде ходиш с кой беше какво правеше лелеее майкоооо направо ужас .. а като не им кажа като се прибере мама и кажат на нея и тогава става шок и ужас ... сега като сам в чужбина баба и дядо ги няма тук в чужбина те са си в БГ .... но не си представям какво ще стане лятото като си ида в БГ и мама и тате останат тука в чужбина ..... но да се върнем на темата ти трябва да цениш това че майка ти ти се бъка .. ноооо... сподели с нея че не ти е приятно и я помоли да се здържа малко ...

10.   Искам да ви кажа, че брат ми, който е на 26 се изнесе преди месец от нас, защото майка ми и баба ми много му се бъркаха и беше голям тормоз. Е няма оправия!!!! Сега му зжънят по телефона, майка ми му се сърди, баба ми му реве, че е зле и ще умира и той се видя в чудо и се пробра. Аз ще разкажа по-подробно тази история на друго място, но искам да ви кажа, че изнасянето от вкъщи не е решение. Поне при нас. Все ще намерят начин да се бъркат.