Споделена история от Семейство

Моля за идеи за романтично предложение!
Обръщам се към аудиторията на сайта, защото тук има хора от всякакви възрасти и с различен опит. Ситуацията е следната. В края на януари в семейството ми предстои много хубаво събитие - синът ми ще се жени! Булката е индийка! Нежно и слънчево момиче! Той иска да и направи романтично предложение. Решението им е взето отдавна, сватбата е уредена, формално е, но все пак той иска да изживеят този миг. Нямаме възможност да устройваме скъпи пърформанси, но все пак ни се иска да е впечатляващо и романтично, оригинално. Говоря в множествено число, защото цялото ни семейство умува какво да бъде! А мигът, разбира се, ще го изживеят сами! Тя не подозира, че той има такива намерения. Моля, помагайте!

Коментари

1.   Клaсическa ромaнтичнa вечеря нa aромaтни свещи, с много цветни листенцa нaоколо. некa имa нещa от нейнaтa културa( фигуркa, цвете, кaртинa, музикa... нещо)
Пръстен.... зaмрaзен в кубче цветен лед в чaшкaтa и:)
И, рaзбирa се, когaто го открие, синът ви, зaдължително дa пaдне нa едно коляно.
И.... след товa, може дa извaди друго пръстенче, зa пръстче нa крaкът и.
Индийките си слaгaт, пък и е модерно, хем ще е ромaнтично, хем ще рaзчупи клaсическото, подaрявaйки и още еднa усмивкa.

4.   За идеи не се сещам, но мога да ви кажа как получих своето предложение.Надявам се, че може да ви послужи. Една вечер се прибирах от работа, а мъжа ми ( тогава ми беше приятел, но живеехме заедно)написал на сто езика "Обичам те" на мънички листчета и ги налепил из целия апартамент.На всяка равна повърхност имаше различни по големина и форма свещи.Направо ми секна дъха, а лисчетата още няколко дни изкачаха пред мен от всевъзможни места:))). Тогава той ми подари букет красиви бели рози ( знае, че ги обичам) с думите: " В този букет има нещо за теб, ако си го намериш, си е твое" . В една от чашките на розите имаше скрита бележка с надпис "омъжи се за мен". ( да не обяснявам колко време я търсих:P )Падна ми на колене, аз ревнах и ето ни 4 години по-късно женени с 2 прекрасни близначки и още силно обичащи се.Разчувствах се отново от спомена.Дано той да ви послужи, ако не, като идея, то поне да ви вдъхнови за нещо още по-хубаво.Успехи

6.   Авторката: Благодаря ви за идеите! Това със замразения пръстен наистина е много оригинално, никога не бих се сетила! Номер 4, така се зарадвах, че и днес има толкова романтични мъже! Дори не мога да си представя какво ли е да изживееш такова нещо! Щастливка сте! Бъдете живи и здрави всички! Пръстен, скрит в роза е също много добро решение! Знаех си, че тук ще ми помогнат! Веднага предоставям идеите на младоженеца и нека сам избере! Благодаря от сърце!

7.   Да я заведе на ресторант и да помоли тайничко келнера да сложи пръстена във виното и. Тя като го изпие, ще го види и ще разбере. После пиши на коя идея сте се спрели.

8.   Зависи много какво харесва момичето. Примерно ако обича да ходи на море може да я заведе на някой самотен плаж, ако обича планините да се качат на някое високо място, където няма хора.

9.   Абе вие нормални ли сте? А какво ще кажете за предложение, което не крие рискове момичето да се задави с пръстена щом отпие от чашата. Опази Боже! Липса на елементарна съобразителност от ваша страна.