Споделена история от Семейство

Най-добрият подарък за рожден ден на майка ми
Здравейте!

Пише ви момче на 16г., молещо за съвет какъв подарък да поднесе на майка си по повод 40-тия ? рожден ден (след 10 дена). Първото което ми хрумна е да се допитам до баба и дядо, за това за което е копняла мама като малка, бих искал да я върна към детството ?, да ? припомня щастливите ? мигове като дете :) Получих желаната информация от тях, но искам да подаря нещо и от себе си, нали разбирате :) Първия подарък ще я пренесе назад в миналото до нейното детство, а втория нека я върне в настоящето и ? напомни, че има син, който много я обича, че ще ? помага винаги и за всичко и би се жертвал без да се замисли за майка си.
Моля модераторите да публикуват темата.
Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Предполагам,че майка ти си има всичко, което и е необходимо, но все пак някякъв малък подарък, разбира се, че ще я зарадва.Може да и купиш някакъв аксесоар, като например часовник, кожено портмоне или чанта.Може също да и запишеш час при масажист или нещо подобно. Знам, че се повтарят едни и сщи работи, но не се сещам за друго. А и жените харесват такива неща ;)
Надявам се, че съм ти била полезна.И на мен ми е било винаги трудно да избирам подаръци.
Успех!

2.   брато nе се сещам за такъв подарък но щом искаш да направиш нещо добро за своята майка браво все пак рожденичка е нека се радва че има син като теб

3.   Здравей, това което си намислил с баба и дядо може да е хубава изненада, но ти казваш, че искаш и нещо от себе си само да измислиш. Мисля че твоето присъствие и радостта ви на празника ще са най-хубави за майка ти. Жените на тази възраст искат внимание, разбира се и подарък би я зарадвал, но доброто ти топло отношение и особено ако и помагаш за приготовленията, ако празнувате у дома, това ще я зарадва. Весело изкарване.

4.   Ами аз съм момиче и майка ми имаше рожден ден преди около 1/2 седмици. Аз й подарих сребърен синджир, на който имаше висулка, на която беше изобразен знака инфинити и пишеше - love. Това се талкува един вид като - обичам те завинаги. (Изпаднах в подробности :D ) На майка ми й хареса наистина много. Тя стана на 38 години така че мисля, че и на майка ти би трябвало да й хареса нещо подобно. ;) Но може и друго да измислиш, важното е, че е от сърце, и че каквото и да е майка ти ще го хареса, защото за нея е важен жеста. :)

Викиии

5.   Албум с ваши семейни снимки.
Час за масажист спа.
Час при козметик/фризьор.

6.   Скоро правих подарък на бившата ми свекърва, но за 70 годишен юбилей. Събрах около 15 стари нови снимки от значими събития. Във фото студио ги сканираха и направиха колаж. С рамката беше малко над 30 лв. Много се зарадва, ама наистина много. Няколко пъти вечерта го взимаше за да го разглежда.

Mell

7.   Автора:
Благодаря за мненията. Очаквам още.

8.   Бомба с подранител... или фенерче с черна светлина.

9.   Ако имаш някакви писателски способности, може да й напишеш някакво стихче или въобще послание. Идеята с албума ми хареса също /по-горе някой го беше написал/. Ваша обща снимка в голям размер и рамка също ще свърши работа. Хубава книга хубаво послание в нея, написано от теб /правила съм го и много се харесва, особено ако обича да чете книги/. Типичните женски работи ги знаеш иначе - бижута и т. н. Аз лично съм почитателка и на т. нар. ваучери. Ваучер за някаква екскурзия е сууупер добра идея, но трябват повечко пари, така че предполагам, че няма да ти свърши работа. Ами това е от мен, това се сещам засега...

10.   Купи и подарък какъвто и да е тя ще се радва,че има такъв прекрасен син като теб.

11.   Аз ти предлагам да й купиш едни бонбони Merci и някакво цвете(любимото й), за да й благодариш, че се е грижила за теб! :) Успех!