Споделена история от Семейство

Чувствам се като предател
Здр-те
искам да споделя болката си с някои -и проблемът ми е следния
завършвам последен семестър студент съм. През периода на студенството ми не съм имал големи възможности, но семейството ми не ме е изоставяло.
Вече се види края на завършването ми (семестрялно),но няма да мога да завърша на време както и много мои колеги поради наличието на изпити, дипломна работа и др...

Срам ме е от семейството ми, защото те едва ли не 24 часа стискът палци за мен и това нещо ме убива.
Проблема със испитите е, че на някои от тях да се явиш и вземеш трябва да си платиш една сума на определен 4овек,
а аз няма от къде да ги взема - не мога да си намеря и работа и се чувствам ужасно. Моля за савет...

Коментари

1.   Само не казвай,че учиш филология!

2.   Чудя се какъв студент си с толкова правописни грешки

3.   Не те знам къде учиш, но ако съдя по това, което си написал едва ли е в много престижен ВУЗ. Разбира се, че на много места има корупция, но не мисля, че ако си достатъчно подготвен за изпитите ще ти се налага да си плащаш. а това , което си написал, че не можеш да завършиш навреме, понеже" има изпити, дипломна работа и др. " ми звучи много смешно. По добре залягай над правописа и другите уроци, не се оплаквай тук

4.   Оставете ако учи филология ами ако учи за лекар!!!

5.   Хмммм... Аз съм втори курс английска филология. Много от моите колеги и колежки изобщо не посещават часовете, а накрая имат 6 - ци по всичко, което е доста странно. За жалост така е в нашата държава, вече сульо и пульо взимат дипломи...
Какво да те посъветвам... положението е еднакво за почти всички.. Просто учи ...

6.   Как не те е срам да пишеш с толкова грешки?(иСпит, семестрЯлно...)?

Нищо чудно, след като искаш да си плащаш за изпита.

Според мен завършващ студент трябва да бъде подложен на основен изпит по правопис, за да вземе диплома- ей така, диктовка, нищо повече. Ще окапете всички неграмотници. Какъв студент си ти, ти си по-зле с правописа от 13 -годишната ми дъщеря?
Пфууу...

И такъв ще ни върши работа, дето името си не може да напише...
Добре, че естествения подбор на пазара на труда отсява подобни невежи. Един ден като ти видят само CV- то или първия доклад, и ще забравиш за тая работа.

7.   Аз завърших висшето си образование без да съм платила и стотинка на който и да е