Споделена история от Семейство

Поредната тема за име на детенце :)
Здравейте, преди известно време се сбъдна моята най-искренна и голяма мечта- очаквам момиченце. Въпреки, че е рано за избор на име, смятам, че това е важно решение затова започнах обмислянето от сега. Въпреки, че съм безкрайно благодарна на всичките си роднини и близки, съм решила, че малката няма да е кръстена на никого. От известно време съм се спряла на едно много красиво име и дори мисля, че ще е това.. просто исках да чуя допълнителни коментари за името НИКОЛ. Не знам защо се влюбих в това име.. някак ми звучи хем детско, хем ставащо и възрастна жена.. някак сладурско и закачливо, но и сериозно разбира се, пък и може да и викам на галено Ники. Таа бих се радвала да чуя какво мислите вие за това име.. и най-добре ако има читателки, казващи се така да кажат дали са доволни от името си.

Коментари

51-58 от 58

51.   46, затова ли я изрови тази тема, за да беснееш срещу "мръсните псета"? Моите "мръсни псета" например, имат доста повече интелект от теб - тръгнал нашия да се звери на човек, писал преди 5 години! Куку!

52.   Никол, Николина, Николета лично на мен не ми допадат.
Валерия и Анастасия са страхотни женски имена по мое мнение. Вяра също е много красиво.

53.   51, 46 може и да е куку, ама и ти определено не му отстъпваш ;–)

54.   Един ден кажи на детето си че си му избрала името чрез кастинг с анонимни в интернет... ще се гордее с теб, а баща няма ли това дете, той няма ли мнение... или е само оплодител

55.   До 49

Били пояснила какво означава " омраза" , а ? Твоята мизерна душичка явно е животинска, но не и човешка, а какво и да кажем за" тялото " ти - също животинско.

Ако си кучкарка, недей да ми заявяваш трепетите си към животните, по- скоро към кучетата, защото кучкарите като цяло не зачитат останалите животни., защото сред такива като теб, само кучетата са
фаворитизирани, а останалите животни не съществуват... Кучкарите нямат грижа и внимание към животните, така че такива като теб да не ми говорят, че имам " злоба". Защото злобата е в при утрепки като теб, а не при нормални хора. И недей да говориш за човешкото, защото на такива като теб мразят човешкото и човещината и човека.

И недей да ми говориш за омраза към животните, не ме познаваш.

За сведение на читателите, мога да кажа, че съм се грижила за котки. И въпреки,че хранила и своите и бездомните котки; а също така и гълъби и други птици. И не съм се обръщала към тези животни с човешки имена. Смятам, че и

И да, защитавам мнението си , смятам че ЧОВЕШКИТЕ ИМЕНА, ДОСТОЙНСТВА, КАЧЕСТВА И ТИТЛИ СА САМО ЗА ХОРАТА И ЧОВЕЦИТЕ. СМЯТАМ, че човешкият живот е по- ценен от " живота" на животните. Смятам, че и човекът като по- висш от животните и растенията, той трябва да проявява към тях грижа, но не и лицемерната "грижа" на кучкарите...

А доколкото до това, когато някой иска да даде хубаво име на своето детенце, добре е да потърси именник

До 51

И сега какво? От злоба виеш, нали? Такива у.ро.ди като теб не сте за човешкото общество. Нямам намерение повече да се занимавам с поредния човеконенавистен бо.клук като теб.

Не ме е гнус от животните, защото сред животните има красиви създания. Гнус ме е от кучкари.

56.   До 55 от 49
Какво е "омраза" виж в някой тълковен речник. А че ти имаш омраза - обидните думи са най-яркия признак. "Мръсни (псета) и т. н.
Иначе може би си права. Най-големият проблем на този свят е, че някои хора си кръщават кучетата с човешки имена. Най-опасни са "кучкарите". Убийците, изнасилвачите, престъпниците, експлоататорите - направо душици в сравнение с "кучкарите". Въобще всички останали са големи човеколюбци и ако не бяха кучкарите, щеше да цари едно човеколюбие, мир и справедливост...

57.   Ужас, махленски скандали! Недопустимо е, че си загубих времето в четене на нискоинтелектуални обиди и псувни. Оворете си тема за кучета и там се дърляйте.

58.   Хора вие сериозно ли питате в сайта как да си кръстите децата? Кръсти го поне сподели. нет. Никол ли са го кръстили туй дете? Познавам много Николковци, Николинки, Николетки и язък за темата. Поне името да беше нещо специално. По темата: Йода мисля, че е добро име за туй дете.

51-58 от 58