Споделена история от Семейство

Не ни разрешеват да сме заедно!
Здравейте! Незнам от къде да започна :S И така, де... Всичко започна точно преди около година! Вторият ми баща се оказа че има братовчедка, която живее в голяма и спокойна къща на около 20 мин разстояние с кола. И от тогава нашите започнаха доста често да се събират заедно! Почти всяка вечер са заедно. Това беше добре дошло за мен , защото наистина много се привързах към тези "роднини".

Вече към края на лятото от морето се завърна и техният син - Е.Тогава се запознахме и започнахме да излизаме заедно и всичко веше повече от страхотно. Той е с 4 ходини по- голям от мен и за нашите не беше никакъв проблем. Но нещеш ли, нещо между нас пламна и започнахме да се зарибяваме и да се държим като нещо повече от приятели, но официално никога не сме били заедно !

Дотук добре, но в един момент майка ми започна да ми опява на главата, че не трябва да се занимавамс него, че това е грешка, но... не можах! След около няколко седмици той ми заяви, че не можем да бъдем заедно, без да ми даде конкретна причина, единственото нещо беше, че разстоянието между нас е голямо, защото учех (сега завършвам 12 кл) в Силистра.

Аз бях съсипана!!Не знаех какво да правя! И така следващите два месеца аз преглъщах болката, когато се виждахме,от това, че не сме заедно!

Но вчера бяхме отново заедно и майка му беше попрекалила с виното и започна да ми разказва колко мн ме обича и т. н. И в един момент се изпусна и призна, че му е забранила да сме заедно, защото след време отношенията между семействата могат да се развалят заради нас! След дълъг разговор с Е. вече знам, че и тои иска да сме заедно, но родителите ни... не ни разрешават!Тайно няма как да сме заедно, защото все някой ще ни види и...се страхувам, че могат да ни разделят тотално!! Кажете ми, какво да правя? Не мога да го забравя!

* Репликата, която ме заби беше , че ако ни било писано да сме заедно, то щяло да стане !! (Някой ден)
Как мога да искат да ги разбера, при условие, че те не искат да разберат нас?!?!

Коментари

1.   От кой филм го видя това :Д

2.   Нещо не схванах имате ли роднинска връзка с това момче?

3.   Абе мило,нали ти казах,че ваще хич ги няма...Скоро заминаваме за Благоевград , те много ще знаят какво става между вас :* Зa сега гледайте да се криете,щом мислиш,че с майка ти дори да говориш няма да те разбере...Ама не мога едно да разбера , щом са били против от самото начало,защо си казваха една на друга"Свате"??? Но все пак мисля,че може би трябва да поговориш с майка си (hug) Love you :Pp

4.   Моля ви, дайте ми съвет!! Кажете ми какво да правя!!

5.   Ами прави са си хората

6.   Към №2 : Не, ние нямаме роднинска връзка, майка му е братовчедка ан втория ми баща !С мен нямат нищо общо!

7.   Седни да учиш за изпитите си, това направи !