Споделена история от Семейство

Котката ми не е добре
Здравейте днес намерих котката си в двора на съседа и изобщо не е добре . На 14 съм и съм сама вкъщи до утре няма как да я заведа на ветеринар. Както казах намерих я в двора на съседа . Течеше и кръв от носа и не вижда , не може за ходи едвам стой на краката си . Съседите ни имат куче то може да я е ухапало или съседът може да я е ударил , но моля за съвет . Мога ли да направя нещо ,с което да и помогна. Не искам да я загубя :(. От бързане може да съм направила някой грешки и го казвам , за да не каже някой първо да ходя да се образовам или нещо от този сорт.

Коментари

1.   Първо - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО заведи котето на ветеринар, и то БЪРЗО! Недей да чакаш повече! Второ - питай съседа си дали не е направил нещо на котката, възможно е той е да виновен. Дано котето да се оправи, и следващия път дръж котката по-далеч от тъпото, злобно куче!

2.   на ветеринар и и дай да яде да пие вода, попивай кръвта, служи я да й е удобно. Не чакай, че може да е късно катоя заведеш.

3.   Кръв от носа и устата означава пробит бял дроб. Вероятно перфориран от счупени ребра. Едва ли ще оцелее до сутринта в този случай. Трябваше днес да я заведеш на ветеринар.

4.   Какво стана? Как е котето? Надявам се му няма нищо сериозно.

5.   Здравейте, котето е добре. Веднага след случилото се го заведохме в най близката клиника, прегледаха го, казаха че е ударено по главата с нещо и ни дадоха мазило, за да мажем раните. Казаха ни, че трябва да си почива 1 седмица. Сега е добре. Вече ходи, храни се (преди не можеше да се храни ), очичките му се оправиха, но още не е напълно здрав.
-Автора

6.   Браво на теб дете, че се погрижи за котето и че писа за да се успокоим и ние. Добре че котето е добре вече, стреснах се. Много обичам котета и ми стана много мъчно.
Гледкайте се и го пази от кучета.

7.   А като си почива една седмица платен отпуск ли са го пуснали или болнични си е взело??? ... отвратително лигави хора!!!