Споделена история от Семейство

САМОТА......................
Отново сама! Прибирам се вкъщи след поредният тежък в службата ден, чувствам се ужасно. Вкъщи ме чака дете с изнервен и вечно мрънкащ баща. Господи, само 7год., а вече немога да живея с мисълта, че цял жоивот ще се понасяме, и това ако не е несходство в характерите.......! Господи, всички мъже ли са това. Вечно хленчещ, мрънкащ и недоволен. Чака ме да се прибера от работа, за да дам съвет дали детето ще се води на лекар или не поради кашлича. Пълен некадърник бе! Гледа те в очите и не виждаш друго освен олигофрения. Обичам го, но от време на време имам нужда от спокойствие и .......................малко ласка,....................а секса, понякога е хубав, стига да е малко повече от три или четири пъти в месеца! Абе, кофти отвсякъде! За друга, сигурна съм, че няма но ме побърква.

Натоварва те, адски много с глупост, а ми се иска да го няма и просто да имитира, той е всичко това, което не ми се е искало, да ми се случва. И когато нещастните мигове станат повече от хубавите моменти,.................но имам дете на 4г. и нямам сили за раздяла!

Коментари

1.   Ако си потисната и нищо не се променя, това само ще се задълбочава. Обмисли добре всички ЗА и ПРОТИВ, и ако си убедена, че имаш и други варианти - свобода + помощ от близки, не се колебай, защото после може да съжаляваш.. Аз се разведох по горе-долу същите причини и също мислех, че друга няма. Е, оказа се, че олигофрените могат да завързват и странични връзки, точно за да си избиват комплексите, а накрая ще излезеш и виновна за всичко. Така че, - умната, момиче!

2.   Къде ти беше акъла като реши да се омъжваш?

3.   Ще те посъветвам да си намериш любовник! Разтоварващо е, стига да не направиш глупостта да се влюбиш в него, както направих аз. Аз съм семейна от 11 години и с мъжа ми живеем в отделни стаи, но излизаме заедно и понякога правим и секс. Това е живота! Не си разваляй семейството, търпи и си намери човек, с който да се чувстваш истинска жена.

4.   Намери си любовник

5.   Да, намери си любовник.. нещата ще станат по-добре ... ще се прибираш вкъщи задоволена .. и щастлива...вече няма да го намираш и за олигофрен...
Но разграничавай мъжа от любовника си ..онзи за навън нека си остане там ..място в сърцето ти нека да има само за законният мъж и детето...
Пойзчакай..не бързай веднага да се развеждаш...нито те бие ..нито те тормози...пък и може да се дължи на пролетна умора ..
успех момиче

6.   Привет! и аз реших да се включа! Преживявате кризисната 7 година! Но честно казано едва ли нещата ще се променят след нея! Семейния живот е това! Нищо друго не може да бъде! Омъжена съм от 14 години! И наистина имам връзка навън-така живота ми добива смисъл! Прибирам се радостна, спокойна, ведра, дори склонна да преглътна олигофренията!:) Заспивам с мисълта за любимия и се събуждам с нея! През деня същия този любим ме кара да полетя в небесата с любовта си, а вечер съм заредена с толкова положителна енергия, че не позволявам на вечно недоволния и мърморещ олигофрен да ме приземи!

Другия вариант е да си спомниш всички положителни качества у мъжа ти и най-вече - защо се омъжих за него? Опитай да събудиш любовта отново! А ако не стане-чужд мъж! Много вулгарно звучи, верно е! Но това е истината! И изобщо не мога да повярвам на ония префърцунени кокошки, които разправят как след 15 или 20 години любовта им е като в първия ден! Дали? Аз не вярвам! Просто ги е страх да си го признаят! От това, което пишеш, начина по който разсъждаваш смятам че си страхотна мацка! Не само на външен вид разбира се! Готина си, умна, леко иронична, цинична до някаква степен! Не си пропилявай живота в самосъжаление! Пожелавам ти много любов и късмет! Ще се радвам ако пак пишеш! До скоро!

7.   Благодаря за коментарите !!!
Може би спестих подробност- срещам се с един мъж от около 4 месеца, но................. и това понякога не помага. Гузна съвест, или някакво вманиачено натрапване, че едва ли не в случая съм жертва- използвана. Следвах принципи на силна жена, а сякаш този мъж ми "прегражда пътя". Живея в сравнително малък град, където всички се познават, някои, може би знаят, а, с него сме .................семейни приятели. Тук е и чувство на предателство спрямо съпругата му, наистина кофти. В момента отношенията със съпруга ми са "приветливо чисти", цари мир, и по-често любов. Моментите в които съм с другия са направо рай, и секса е невероятен, но свършиха ли мъжете, та с този на приятелката. Опитах да прекратя, но той сякаш е решил, че не сега ще е краят. Този път съм за критика, и повярвайте, чувствам се ужасно! :(

8.   Пак съм номер 6. не се коси. не е приятно, че жена му ти е приятелка ама...като идва не пита. Изживей си го. И защо пък да се чувстваш използвана. Честно да ти кажа от както започнах да разсъждавам мъничко като мъж, имам предвид, че нямам скруполи и задръжки, като ми се чука, чукам се, пък било то и за една вечер. Защо вечно ние трябва да сме жертви, защо за мъжете може а за жените не???. . . . ето това не мога да разбера, действам като мъж и толкова. трябва да ти кажа, че се чувствам така страшно добре, със страхотно самочувствие. За мен мъжете са слабия пол и жертвите. Започвайки да гледам по друг начин на нещата всичко се промени коренно. Вече не съм оная заспала, самосъжаляваща се жена, а жена знаеща какво иска и получаващо го. Изживей си любовта без страх и предразсъдъци. само по дискретно, нали?. :))) Пожелавам ти успех. Пиши как си и как се чувстваш. До скоро.

9.   Как се чувствам....................,
незнам, самотна и объркана. Като че ли е наред, и със съпруга, и с любовника, всичко е подредено, но вътре в мен, нещо ми липсва, празно е. Съпругът ми се отнася добре, а аз се улавям, че ревнувам любовника от съпругата му, а ако започна да изпитвам нещо повече..........кофти ми е, че сме само заради секса, не, че искам повече, но наистина е само секс, и едно цвете няма вече. Може би, се дължи на преумора.............Утре заминавам в командировка и се надявам да срутя рутината. И, номер 6, ако решиш остави скайп, ще ми бъде приятно да побъбря с добра компания!

10.   Номер 6 съм, разбир се, ще се радвам да се запознаем и побъбрим! Но мисля че не е позволено тук-оставям ти имeйл smahnata@gmail.com ще се радвам да ми пишеш

11.   Мда, лошото е, че и в новата връзка пак не се чувстваш добре и нещо все ти убягва...Това е нормално положение според мен предвид на триъгълника, който си сформирала, но и поради това, че имаш съвест и угризения. Повечето хора са ги приспали тези чувства и май се справят по-леко...май. Има и друг момент, че колкото повече души вършат едно нередно нещо, то се превръща в правило и "добронамерените съвети" в тази насока ще се намерят. Сама прецени дали не си утежняваш живота още повече с новия човек, защото вече се съобразяваш и с него, да не говорим за междусемейните ви отношения и т.н. Помисли добре, но моето усещане е, че вътрешно искаш нещата с теб и съпруга ти да се наредят и да сте само двамата и детето. Ако наистина го искаш, поработи върху това. И недей да имаш прекалени очаквания и критики към мъжа си - никой не е съвършен, нито е такъв сегашния ти приятел,- помисли за кашата, която той е забъркал по отношение на неговото семейство! Ти такъв мъж ли би искала да имаш -кръшкач?! Успех!