Споделена история от Семейство

Какво става със семейството ми???!
Преди 2 години майка ми се запозна със един от София и започнаха връзка. Аз знаех за нея,но бях против. тя не ми е казала буквално,че са заедно,а само че са приятели. Те с времето станаха много близки той дори и купи телефон по които да говорят и тои и плаща сметката. Виждала съм я на клип как правят секс със него,но тя незнае. Те са се виждали няколко пъти.Просто съм объркана. Преди 3 месеца баща ми разбра за него от съседката (уж приятелка на майка ми). майка ми започна да ми разказва ,че и баща ми е имал любовница и тя се оказала съседката и аз така мислех защото имах снимки,където я прегръща,но тях майка ми ги е снимала.Много е объркана схемата. Родителите ми постоянно се карат от 3 месеца, баща ми тормози майка ми..тя всяка нощ плаче , но той не престава. Опитва се да бъде онзи човек от София, започна да готви,да чисти и т.н.но постоянно започва темата и се карат всяка вечер. ПОМОЩ !! какво да правя ?

Коментари

1.   Миличката, не ти е лесно. Успокой се, това е проблем на вашите, не твой. При всички положения те ще ти останат родители и ще се грижат за теб, просто си имат доста трудни моменти. Да, доста е объркана схемата, но това е нещо, което те сами ще оправят, не си го слагай много, за да ни се травмираш и да намразиш отношенията между мъж и жена. Това, че си видяла майка си да прави секс на клип е ужасно, на мен лично би ми станало доста странно и неловко, дори и тя да не знае, просто се опитай да изтриеш тази гледка от съцнанието си и мисли по - позитивно, занимавай се с нещо, което ти е приятно, вярвам, че всичко ще си доъде на мястото

2.   Ами точно ти нищо не можеш да направиш. Или ако не нищо, то можеш много малко. Станалото си е станало и не може да се върне. Нещата могат да се оправят само ако родителите ти седнат, говорят и се разберат. Пожелавам ти да се случи.

Ale

3.   Автора: родителите ми всяка вечер разговарят, но се карат. Баща ми започва да говори за онзи човек,а майка ми го моли да спре вече. Баба ми е ходила да и гледат на кафи и са й казали,че ако нашите продължават да се карат ще има още един смъртен случай. Казвам още един, защото септември месец 2009г. брата на баща ми почина.

4.   Може би твоите родители трябва да чуят как ти ги виждаш отстрани. Това може да е отрезвяващо за тях и да се разберат дали да продължават с любовниците или да се примиряват с положението и да не коментират повече. Другият вариант изтърпи докато пораснеш и се изнеси от вас а те ако искат да се трепят.

5.   Е да.. но ме е страх от баща ми да не ме удари иначе до ся не го е правил, но сега се страхувамм