Споделена история от Семейство

Прави секс със сестра ми
Здравейте, искам да споделя една истинска история и да получа съвет ако може. Аз съм 23 години имам сестра на 16 от скоро разбрах, че прави секс с едно момче. Почнах да чета какво си пишат и ми е много гадно когато се уговарят да се видят и да го правят. Искам да и дам съвет за него но ще разбере че съм и видял съобщенията. Какво да правя да спра ли да чета и да се измъчвам? Или да направя нещото забелязах че почти всяка сряда са в нас дали да не ги хвана уж че случайно и да ги по набия? !

Коментари

1.   Нещо да не ревнуваш? Това ти е сестра, не ти е любовница да я ревнуваш все пак. Тя е на 16 г. и си прави секс, голяма работа. Хубаво е като по-възрастен да купиш доста кондоми, да ги сложиш в достъпно за нея чекмедже и да ? разкажеш общо за птичките и пчеличките. Друго няма какво да сториш и стига си я шпионирал като измамен любовник. Щял да бие приятеля на сестра си? Ти луд ли си да се излагаш така!
Ти секс не правиш ли?

2.   Остави сестра си и приятеля й на мира! Ти да не очакваш, че сестра ти ще остане девствена завинаги? Съвсем нормално е, че в един момент ще започне да прави секс. Единственото за което трябва да те е грижа дали го прави безопасно, а оттам нататък, това си е нейния живот. Знам, че като по-голям брат си загрижен за нея, но трябва да го приемеш сестра ти вече не е малка и има свой живот.

3.   Нормално е да прави секс на 16. Може да те очуди, но вече има и деца по-малки от нея, които го правят. Може да я посъветваш как да се пази, но не и да ги "хващаш", много ще е глупаво!

4.   Каквото и да и казваш и правиш, няма как да и светиш 24/7. Тя пак ще си го прави. А и на теб какъв ти е проблема? Това си е нещо лично.

5.   И ти все някога си правил секс с нечия сестра!

6.   5, да види хубаво ли е

7.   Не се развиваш правилно. Аз на 23 г. бях омъжена и с дете, а ти на тая възраст ходиш подир сестра си като ревнив любовник.

8.   Авторе, ти не само я ревнуваш но със сигурен, че и завиждаш даже, защото си нямаш човек до себе си.... познах нали...? !

9.   Напълно те разбирам. Как така някой друг ще ч*ка сестра ти? Ако някой ден имаш дъщеря още по-гадно ще се чувстваш като дойде този момент.

11.   Здравейте, аз съм автора прочетох коментарите някой са напълно верни. Но искам да кажа че не ми е проблем че е почнала със секса. Въпроса е че не искам да е поредната секс кукла в България. А нещата отиват на там приятеля и взимал хапчета за да може да издържа повече по време на секс според мен това не нормално и аз съм бил с момичета но трябва да има уважение а не само секс според мен. Това е гадното и момичета да се замислят защо тези момчета са с тях и всеки ден им искат секс. Искам да запитам защо момичета дават всичко на така наречените първи?

12.   Авторе, ти откъде знаеш какви хапчета кой взима? Отгоре на всичко поне момчето иска да достави удоволствие на сестра ти -ти пробле с това имаш ли?
Да не мислиш, че на жените не ни е готинко при секс. Не изживявай сестра си като жертва или секс-кукла, защото може да е и обратното - тя да е активната страна.
Имах навремето съседче, което едвам завърши гимназия, защото точно накрая го налегна една 15-годишна и искаше от него поне 3 пъти на ден секс. Той матурата дори не успя да пише, беше го изсмукала страшно.
Но това не са твои проблеми - остави момичето да се развива, стига да ползва кондом

15.   А не може ли теб да те набие някой? Ти не правиш ли секс с нечия сестра или дъщеря?

16.   Остава гаджето и да има сестра която да вика ”Оле, тая прави секс с брат ми-дали да не я оскубя! ”.
Току виж покрай тях си намерил сродната си душа:-)