Споделена история от Семейство

Изгоних я и се мразя, но..как да си я върна?
Здравейте ще ви кажа една моя история за която съжелявам много.Имах най-добрата жена и съм се държал лошо към нея наранявал съм я без да мисля какво правя.
Изгоних я и сега още повече се мразя за това сега бягам и се моля да ми прости и да ми даде последна възможност да попровя нашия севместен живот Ако някой може да ме посаветва какво и как да постапя за да си я върна ще съм страшно благодарен

Коментари

1.   Ще ползваш майка си -няма страшно!
секи път така казвате...много съжалявам-и след 1 месец старата песен на нов глас.това че майките ви не са ви възпитали си е лично ваш проблем!
успех

2.   Ей, тука май има някой стари, самотни и прекалено претенциозни лелички... Не съдете, да не бъдете съдени, нали ?

3.   Е, какво да ти кажа, братко мили. Жена ти даже не си е отишла сама, а ти си я изгонил. Как ще се върне, постави се на нейно място...аз не бих се върнала, но хората са различни...на тоя свят страдат и добрите, и лошите.Хубаво е, че си взел решение да не причиняваш зло. това е крачка напред. За жена ти - не знам. Каквото стане го приеми... но наистина не и причинявай лошо, защото така ще съсипеш и твоя живот, както и този на децата ти, ако имаш такива. Аз съм жена и разсъждавам от моята гледна точка: аз не бих търпяла каквото и да е, от който и да е. Но не те съдя, всеки е съдия сам на себе си. Трябвало е да стане това, за да се осъзнаеш.

4.   Ще си я върнеш, щом толкова държиш на нея, проблемът е дали няма пак да я изгониш след време.
Мечо Пух

5.   Ако я изгониш веднъж, може да го направиш и втори път. Една такава постъпка едва ли е спонтанна. По-скоро си разбрал че си говедо и сега искаш да успокоиш съвестта си. Помисли първо ти да се промениш, а след това ако промяната ти е факт, докажи го. Така може и да си върнеш жената.

6.   Разбирам какво искате да кажете да постъпил сам по лошо и от животно сажалявам много че сам го направил и разбрах че тя ми е сърцето и душата. И ако се върне никога в съвместниятни живот няма да я наранявам ще направя и невазможното възможно защото я обичам много и не искам повече да я губя а за докажа че наистина съм почнал да се променям мисля че трабва да сме заедно и сама да се уверява в това.Моля ако някой може да ме напътства да си оставя адрес за коренспонденция

7.   Нямаш нужда от това някой да те напътства. Тегли му чертата на това с жена ти, и продължавай нататък. Всички грешим, така получаваме опит.Видял си си грешката, това ще ти е за урок да не я повтаряш. Ти си знаеш най-добре, но според мен не искай да се върне старото. Не знам каква е ситуацията в момента...можеш да направиш нещо, което във всички случаи ще е от полза. Вечер преди да заспиш, представи си жена ти, и мислено и кажи това, което искаш да и кажеш. Преди това се отпусни, трябва да си спокоен и отпуснат. Мисълта е енергия, която се излъчва в пространството, и стига до там докъдето е адресирана. Това, което казваш на жена ти, дори и тя да не е там и да не го чува, тя го възприема на подсъзнателно ниво.

8.   Намери начин разкаянието ти-съвсем искрено,да стигне до жена ти.От там нататък остави избора тя да реши дали може да ти прости и да живеете заедно или да продължиш пътя си.И когато правите нещо-много мислете какви последствия може да има това върху отношенията ви.Не наранявайте,за да не бъдете наранявани!

9.   Здравеите ето че минаха 2месеца от както ви писах моята история.Сегд мога да добавя че нещата малко се промениха с женами тоес приятелкатами вече кажи речи станахме добри приятели и се разбираме много добре намерихме общт език разбрах че има приятел с които живее сега това ме заболя но се надявам че и това ще мине разбрах само че детето и липства много и не може да прижевее раздялата много от вас сами писали че не вярват да се променя но уви сте били на грешно мнение тя самата го вижда и все още не може да повярва че това се случва благодаренсам на хората които са ме подаржали да се боря за нея желаяим тази доброта която правят да им се враща многократно и на познатите и приятелитеми от Хасково ще кажа само че иметоми започва с буквата В а на женами с С неиният приятел е от Кърджали и неговото име е с буква В надявамсе че ще ме посъветвате какво още мога да направя за да успея да се съберем с нея ще самви още повече благодарен хора не се ли радвате когато всяко лошо нещо завършва с щаслив край като в приказките единствено чиствам че тя самата иска да се варне но не знае как да постъпи с него че да не го обиди ако някой случаино се досети за нас то моляви помогнете или кажете на момчето да не е разделя от детето това ще я погуби Благдаря ако реши да помогне и поиска скайпами то ще го дам