Споделена история от Семейство

Не знам какво да мисля!
Здравейте,аз съм на 25г.и съм омъжена от 2,5г.Началото на нашата връзка със съпруга ми беше много трудна.Майка ми не го харесваше,карахме се,бях я загърбила,нея и сестра ми.След това всичко се оправи,ние се оженихме и всичко беше чудесно.Скоро забременях и на бял свят се появи нашият син.Изведнъж всичко се промени,в началото не го забелязах,защото бях погълната от грежи за малкия.Сега като се обърна назад,разбирам,че съм пренебрегвала мъжа ми и явно сме загубили връзката помежду ни.Сега се чувствам сама,той не е същият човек в който се влюбих,аз също съм променена разбира се.Аз искам нежност и да виждам любовта в очите му,както преди но не е така.Когато сме сами той предпочита да стой в интернет отколкото да правим нещо заедно,не ми объща внимание,все едно съм някаква мебел вкъщи и не ме забелязва.Опитвам се да му обясня,че не го разбирам и ми липсва,но той ми казва,че си въобразявам.Само,когато иска да правим секс,тогава се сеща за мен!Дайте ми съвет,какво да направя,за да си върна любовта му!

Коментари

1.   Малко трудна ще е ,,борбата,, с интернета,ако се е вмъкнал и в някой сайт за запознанства......съвсем обречена.Поддържай се като жена,намери си свои интереси,направи се на отнесена, на влюбена,бъди постоянно весела,гали му се,радвай му се,и остави нещата да се развият от само себе си,не зацикляй толкова.

2.   С това малко дете, свободното време и скуката ти идват в повече и започваш да си търсиш проблеми. Послушай 1.

jocose

3.   Не знам кой си търси проблеми, но моят приятел като изникна определена стресова ситуация в ежедневието ни, вместо да си стегне задника, както направих аз, взе че се заплесна по една фуста и разби на парченца връзка, която бяхме градили с години. И всичко под претекст, че му било дошло в повече и поддал...хаха понеже аз съм от камък, на мен стресът не ми влияе, нали! Айде шут и не на мене тия. До гуша ми е дошло от слабохарактерни мъжки "путки", извинявам се за стила на изказване...

Мъжът ти явно не е бил подготвен за бащинството и е решил да се отнесе във виртуалната реалност, където няма ревове и миризливи памперси. По-зле за него, защото накрая като остане без семейство в реалния свят, интернетът едва ли ще го стопли...не се терзай. Гледай си детенце и своите интереси. Ако се усети съпружието, добре, ако не, по-добре. Не ти трябва още една мебел вкъщи, и то с претенции.

4.   Здравей искам само едно да ви кажа мъжа е като дете от вас зависи всичко как ще го подхванете и как ще го разположите кам вас пожелавамви да му варнете радоста към вас и това което сте имали преди. И да се обичате повече от всичко. УСПЕХ И НЕ СЕ ОТКАЗВАИТЕ . от един тъгуващ мъж по женаси

5.   Един мъж ако е решил да търси щастието си извън семейството,никакви сатенени нощнички и дантелени сутиенчета на съпругата не могат да го върнат при нея.Не задълбавай в анализи,остави го сам да изясни на себе си иска ли да има семейство или не.Принудата не е добър начин.Трябва да се осъзнае сам.Ако не-пожелай му попътен вятър.