Споделена история от Семейство

Много Мразя Брат си !!!
Здравейте на всички !!!

с тази статия искам да изразя това което чувствам в душата си просто защото не мога повече да го задържам в себе си ..

става дума за брат ми който мразя от дъното на душата си , и ми се иска да го претрепя вече :@ значи той в момента е почти на 17 години а аз съм на 22 !!!

деца на разведени родители сме , и живеем при майка си ;)

и така .. значи брат ми е многоо странен тип и изобщо не мога го разбера , отвръщавам се от него .. :Х

още от малък той измести обичта на майка ми към мен и я презве , и тя постоянно се грижеше за него а мен напълно някакси ме отхвърли ...

естествено той се радваше за това и все повече израствАше с мисълта че той е обичаният а аз съм мразеният от нашите ..

и така през всичките тези години той израстна некво ужасно лигаве , нашите му купуваха всичко което той им кажеше , угаждаха на всяка негова прищтявка , а за мен никой дори не мислеше , те имаха сърце само за него и аз с всичко сам самичък се оправах .. ;(

в момента той не ходи на даскало , по цял ден мързелува и не мърда от къщи навън .. :Х

седи пред телевизора и гледа порно и чалга песни , само това прави по цял ден ...

сутрин още докато стане и започва да обижда майка ми и баба ми и да им крещи защо не са му купили за ядене това което той е поискал .. нарича ги "мърши" "курви" и какви ли още не ..

звъни на майка ми през две минути по телефона да я прритеснява и да я занимава с глупостите си :@ просто е ужасен и разплаква нашите а те въпреки всичко го защитават и го обичат :Х

по цял ден се хили без причина , върви след нашите и само нарежда и се мръщи , лигави се , ръси само простотии , както си седи издава некви странни звуци , нещо като хълцане .. многоо е отвратително :Х

често се е стигало до там да го удрям и да му крещя и всеки на мое място би постъпил така , то просто вече не мога да го търпя това уродче , честно ви казвам нервичките ми къса всеки божи ден и едва се сдържам да не го прасна с нещо и да го утрепя поне !!! :@

после естествено той ходи и приказва на майка ми ужасни неща за мене , обижда ме пред нея и се прави на жертвата и майка ми после пак с мен се кара и ме обижда а той се кефи отстрании :@ :@

купуват му всеки ден по нещо сладко и той го крие и съм го забелязвал как всичко си изяжда сам и едно парченце дори не се сеща да ми даде :@ :Х

в даскалото и в града ни всички го отбягват и го мислят за боклук (той си е такъв де) .. никой не иска да се докосне до него , той е ужасен и освен всичко постоянно има некви странни тикове и движения , абе ужас е ... :Х

и напоследак прави лицеви опори и си направи неква щанга от тухли и всеки ден отива отзад в двора и почва да дигаа , и майка ми му купи неква книга с китайско бойно искуство и той уж сега я чете и си е втълпил в главата че е многоо корав и че владее бойно искуство и че щял наред да бие всички , че никой не можел да му се опре е такива неща постоянно говори .. само за това и все се хвали а в същото време го виждам че реално е едно нищо ... :@

мале .. ужасен е .. презирам гооо .. все му викам че е едно нищо и че като се прави така на много корав викам му че ще му чупят главата и се надявам да стане така щот го виждам че се е вкарал в некви филми но тея филми изобщо не са реалността .. :@

пък и знам че който е тръгнал така далеч не е стигнал .. а и всеки си има своят майстор и когато го срещне .. УМИРА !!!

но малоумният ми брат .. не го проумява това нещо и не мога го разбера за какъв се мисли тоя неудачник , та той две думи на кръст не може да каже .. а все варви и се прави на корав глупака :@

постоянно майка ми докат се прибере от работа и започва да и ръси глупостите си и да се хили и да вика че той щял да е най великият :@ :@ едвам издаржам писна ми да им слушам темите по часове и виковете им ме подлудяват и на майка ми ме е яд че го направи такова мекотело и сега аз страдам от всичко товаа :@ :@ Мразя го , само като му гледам мутрата скапаната и ми се иска да го смажа ... писна ми от това нищожество , за нищо не става , дори не му пука за семейството му , мисли само за себе си негодника скапан :@ :@

сигурен съм че завинаги ще е един самотник и никой нема иска да се доближи до него , то ако некое момче или момиче се доближи до такъв гнуслив малоумник това треа да е некой мега пропаднал тип като него или некоя кранта ..

мани го .. много ужасен човек , ако изобщо мога го нарека с името "човек" той е по скоро нищожество което се е вкарало в некви филми и не вижда реалноста и погледнато реално е толкова жалак че ми се повръща от негоо .. а той се мисли за голямата работа малоумника скапан ... на никой не пожелавам да има такъв брат , повярвайте ужас ее :Х :Х

Коментари

1.   Явно е доста невъзпитан.Такива келеши като него не са малко.Трябва ти и майка ти да вземете по-сериозни мерки.Неговото поведение е недопустимо и трябва вие да промените нещата.

2.   Много кофти човек. До някъде те разбирам, защото и аз имам по - малък брат, който макар и в несравнимо по - малка степен, понякога много ме нерви, и от време на време ми иде да му шибна един, но като цяло се разбираме. Винаги по малките са по-мързеливи, по-глезени, по-безотговорни и т. н. Но твоя е тежък случай. То и с бой нема да стане ми гледай да се махаш от там по-скоро. Най-кофти е за родителите ти щото ша го търпят цял живот, ама те са си виновни.

3.   Хм...така както го описа, с неадекватните изказвания, движения и мисли, като прибавим и тиковете, се сещам за брата на една приятелка... момчето е епилептик и не расъждава адекватно...
Не знам как е при брат ти- нормален ли е, или не, но може би наистина е малко изнервящо...Или може би сте приели "малките му странности" за нормални?! На 17 години, това, което описваш не мисля, че е нормално...?!
Само през цялото време ми беше странно, че това е написано от зрял 22 годишен мъж...

Мег*

4.   И на мен не ми се струва, че това е написано от 22 годишен мъж, а по-скоро от 14 годишно момченце. + това какво говориш за вашето "даскало" като ти си завършил отдавна. Май, май нещо измислено има тука. А пък и за сладките неща-сериозно ли на 22 години затова мислиш. Аз не съм го чела цялото, само до абзаца с училището и престанах да чета. НЕ ЗНАМ КАК МОЖЕ ДА ПУБЛИКУВАТ ТАКИВА ИСТОРИИ. ГУБЯТ НА ХОРАТА ВРЕМЕТО. МАЙ И РЕДАКТОРИТЕ НЕ ЧЕТАТ ВНИМАТЕЛНО, ЧЕ ДА СЕ СЕТЯТ, ЧЕ 22 ГОДИШНИТЕ НИТО ПИШАТ ПО ТОЗИ НАЧИН, НИТО ХОДЯТ НА УЧИЛИЩЕ.

6.   Е какви родите ли имаш , защо само той е в центъра..

Прави и ти същите номера и виш дали ще стане...а за брат ти яко бой ..всеки ден бой....късмет
Ако майка ви е повторна може и секс да правят...позамисли се ???

7.   ами разбирам те моя брат е на 5 а аз съм на 12 ужасен е всеки ден майка и татко му вземат или големи шоколади или сладки и такива работии немога да издържам баба ми винаги го защитава а за мама кво да кажа тя вечно на мен си го изкарва като той я ядоса полудявам когато ме ядоса ми се изка да му удара един ама много здраво но ако го одара майка ми се кара !! ужасен е така че те разбирам много добре и знам кво ти е !!! :x

8.   До болка ми е познато чуството без обидите които казва на майка ти в моя случай ги ръси на мен

Габс!

9.   мисля, че самотния човек си ти пич ! Доста омраза си насъбрал в себе си и злоба , а това млади момко не води до никъде ! А ти си станал на 21 и стоиш и ми се оплакваш в сайтовете ! Та ти си мъжа в това семейство ! Недей да стоиш като Путка ! и другото на 21 години ти няма ли да работиш или ще критикуваш само брат си

10.   Събери му багажа изчакай майка ти и той да са в една стая набий го пред нея хвърли му чаната със багажа и му бий шута, ако майкати толкова го обича ги зарежи да се оправят. Иначе може да съжаляваш.

12.   Остави го ще си намери майстора, някъде ще си изяде боя и ще му дойде акъла

14.   Извинявай, авторе, ама аз нещо не разбрах. ЗАЩО МРАЗИШ БРАТ ТИ? От цялата история виждам много болка и несправедливост в теб. Просто понякога сме прекалено близо за да видим цялата картинка, а виждаме само отделни нейни части, без да я схващаме.
От цялата история забелязвам, че не те оценяват достатъчно. Не получаваш същото внимание от страна на майка ти, че вашите "нямат сърце " за теб и т. н., но.... за това НАИСТИНА ЛИ Е ВИНОВЕН БРАТ ТИ? . Или просто е по-лесно той да е виновен. Помисли си по въпроса.

Представи си, че живееш с човек, който не те оценява толкова, колкото заслужаваш, не те забелязва достатъчно, караш се често с него и той "няма сърце за теб". Хм.... всъщност ти живееш с такъв човек - майка ти. И до какво довежда това? Агресия. Омраза, която трябва да избие на някъде. Сега се върни пак в примера и замени себе си с брат си - представи си, че брат ти живее с човек, с който се кара постоянно, смята го скапаняк, урод, не получава нужното внимание и уважение от него и т. н. Хм.... Всъщност и брат ти живее с такъв човек - с теб. Не казвам, че е цвете за мирисане, НО... Ако на теб постоянно ти се натяква, че си скапаняк и си едно "нищо" - "малоумник", "урод", .... ТОВА БИ ЛИ ТИ ДАМО СИЛИ ДА СЕ ПРОМЕНИШ? Или толкова би те смазало, че.... да се превърнеш в "самотник", който редовно бива удрян и обиждан?
Според теб дали е възможно агресията, която идва от теб да породи.... агресия в него? Примерно брат ти да обижда и разплаква собствената си майка? Хм.... Май това не е пример. Това е факт. Агресията ражда агресия. Ти нараняваш него, той - нея. Брат ти е получил доза агресия и доза агресия дава. Каквото получаваш, това даваш. Порочен кръг.

Моля те, не ме разбирай погрешно. На твоя страна. Смятам, че си изтърпял доста несправедливости, които не си заслужавал. Казвам само, че обвиняваш човек, който няма вина ( брат ти) и който смачкваш психически и физически. Наистина ли искаш да унищожиш друг човешки живот?

п. п Омразата е на една крачка от любовта. Би трябвало да простиш, но, в случая, няма какво да прощаваш на брат ти. Не той те е наранил.

Фортуна

15.   Колко познато и при мен е така само, че аз съм на 14 той е на 10 живее в някакъв измислен свят с Петко Войвода, а и неми е брат на тате на приятелката детето и те скоро ще се преместят в нас нз как ще издаржам? :@ :X

16.   1. Той ти е брат не тряа да се отнасяш с такива думи към него! 2. Тая твойта майка и твоя баща напрао са мо пропилели живота не е виновен той че са му такива родителите!

17.   От Автора:историята си я измислих

18.   Горния коментиращ да не си позволява да пише от мое име.

Реалния автор.

19.   И мен брат ми много ме дразни но той е на 21 а аз на 12 и съм момиче и постоянно се караме ежедневно и на мен ми е гадно само да се мисли за цар на цялата къща но още го издържам но като прелее чашата просто го игнолирам за известно време опитай действа!!!

22.   Защо изобщо има такива хора? Моят брат е по същият начин не се спира по цял ден да меънка все някой му е виновен нещо и все ми налита на бой. Седя си един път и влизам в стаята при него и го попитах какво прави и той ми се разкрещя и започна да ми говори, че не било моя работа казах му да се успокои и той ме бутна на земята и започна да ме удря... Незнам защо има толкова много такива боклуци на тоя свят... Навсякъде има такива боклуци за жалост... Не пожелавам на никой да има такъв брат. И сега по темата. Питай го кво става с училището и говори с майка ти по тоя въпрост защото изпуснете ли го още по-надалеч няма да имате шанс да го върнете. Просто са е филмирал тряя да изяде един як пердах и ще се оправи (дано). Късмет с него.

23.   Драги авторе,
ти описваш какво е поведението на брат ти. Ясно е, че той има слабости. Но защо трябва да го мразиш и ненавиждаш? Не разбираш ли, че той е ТВОЙ брат? Той носи кръвта на своя баща и майка. Проявил ли си милост към него? Презирал ли си го? Не го мрази, не му завиждай. Все пак, човека нищо лошо не ти е сторил(не видях с какво толкова те е оскърбил. Че е бил обичан от майка си повече от тебе? Нима не знаеш, че майката обича синовете си еднакво. Друг е въпросът, че ти ЗАВИЖДАШ. А ЗАВИСТТА погубва и води до омраза и още по-страшни последствия. Брат ти не е виновен. ). Подкрепяйте се, защото един ден можете да останете двамата сами на този свят. Нека злобата да не ви попречи да имате добри отношения.

24.   Съвета ми е малко да се успокоиш. Личи си, че си изнервен обаче нека аз да ти кажа през ккаво минах аз. Едно време имах такъв приятел - с акъла на брат ти. С него бях в отношения 9 години и още през първата година разбрах, че не е добре възпитан и не се поддържа чист. Ходеше мръсен на училище и понеже майка му не му обръща много вниание, реших, че аз трябва да се намеся. Така и стана. Контролирах го постоянно, давах му акъл как да се държи. Той после обиждаше едни мои приятели. Миналата година се изпокарах със същия този "приятел" и не издържах след това го оставих сам да се оправя както може- защото е на 20 години и не си е потърсил работа.

27.   Не пиши такива неща за брат ти. Той е твой кръвен брат.